Hogeldin Bahar zmir bulumas (24 nisan )

kızlar buluşmaya az kaldı. inşallah son dakikada dahada çoğalırız. havalar iyice ısınmadan bu fırsatı değerlendirelim.

belkim bende gelebilirim ama kesssinnnn değillll... kız kardeşim bursada oturuyor sanırım onun gideceği güne denk geliyor ama emin değilim bakıcağız artık çok isterim yaaaa

hanımlar buluşmanızı merakla bekliyorum

Kızlar kötü bi hberim var ben ameliyat olmuştum belki biliyorsunuzdur...böbreğimden...günlerdir ağrıyodu doktora gttim...perşembe tekrr gidicem...yatabilirim hastaneye...eğer ytarsam gelemem..kimse söyledi de gelmedi demesin...hstalık olmasa sizinle olmayı çok isterdm...

geçmişler olsun tatlım sağlığın daha önemli elbette Şeniz

anacım bende burcu gibi yazlık ayarladım nolcek şimdi ayol kışlık filan giyemem zaten afakanlar basıyor fındıkımda yazlık giyecek ona hırka alırımda bende şalmı alsam kendime acepCADIARZU

anacım bende burcu gibi yazlık ayarladım nolcek şimdi ayol kışlık filan giyemem zaten afakanlar basıyor fındıkımda yazlık giyecek ona hırka alırımda bende şalmı alsam kendime acepCADIARZU

içerde otururuz zaten cnm benim hepimiz yazlık hazırladık ama bakıcaz artık

anam sunlara bakın amma suslusunuz he:) sengözlerimebaksanab sımdıden elbıselerınızm hazırlamısısnız maşallah be işde ızmırın hatunları yaw :)

ya kızlar karakıştamı kaldınız bu kadar düşünüyonuz ,içinize yazlık giyersiniz üstünüzede bir hırka tamam, hem gençler üşümezzz,

bu arada kar h g nasılsın tatlım

anam sunlara bakın amma suslusunuz he:) sengözlerimebaksanab sımdıden elbıselerınızm hazırlamısısnız maşallah be işde ızmırın hatunları yaw :)

tabii hatta dün eşime defile yaptım hangisini giyeyim diye :roflol: sen geliyosun demi

geçmiş olsun canım ,sağlık herşeyden önemli ,başka buluşmaya inşalah

ya kızlar karakıştamı kaldınız bu kadar düşünüyonuz ,içinize yazlık giyersiniz üstünüzede bir hırka tamam, hem gençler üşümezzz,

bu arada kar h g nasılsın tatlım

üşümekten değil ablam süsümüzde kokoşluğumuzdan :roflol: :roflol:

canım çok geçmiş olsun inşallah önemli birşey yoktur...kendine dikkat et..

büyük geçmiş olsun, inşallah tez zamanda iyileşir aramıza katılırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…