Hogeldin Bahar zmir bulumas (24 nisan )

sibelim adamlar loca ayırayım dedi ama biz komplemi kapasak burayı anca paklar yahu :1shok: maşşallah bizeee :nazar: :nazar: :nazar:

iyi akşamlar kızlar ...geceler daha uygun galiba .güneş ablam sabah yazmışsın sağol ben iyiym inş sende iyisinidir ..ay ben varya bi istemeye geldiklerinde,bir evlendiğim gün,birde bu buluşma için bu kadar heyecan yaptım ..ömrü hayatımda ...allah allah ya...

iyi akşamlar kızlar ...geceler daha uygun galiba .güneş ablam sabah yazmışsın sağol ben iyiym inş sende iyisinidir ..ay ben varya bi istemeye geldiklerinde,bir evlendiğim gün,birde bu buluşma için bu kadar heyecan yaptım ..ömrü hayatımda ...allah allah ya...

hadi onlar ilk oldukları içindi budamı ilk cnm kaydirigubbakcemile3
heyecan yapma bacım sakin ol sen gibi kadınlarız bizde kaydirigubbakcemile5

Kuşum her şeyin bir ilki olur takma kafana...İzmir sohbetleri topiğini de buluşma öncesi tanışma olsun die düşünerek açmıştım...ilkin bi tanışma faslı olur sonrası cümbüş zati...:lepi:

zaten erken gidersek kapatmış olucaz zorakii kaydirigubbakcemile3
:jeyyar: :jeyyar:
:roflol: Şeniz :roflol:
üsküdar kahvecisimiydi tam sahilde dimi saat sabah 11 sanırım

evt cnm 11 de başlıyor akşama kadar herkes uygun saatine göre gelebilir

takip edeceğim ...
sunay ablamın aranızda olması daha güzel bi renk katacaktır...

hadi onlar ilk oldukları içindi budamı ilk cnm kaydirigubbakcemile3
heyecan yapma bacım sakin ol sen gibi kadınlarız bizde kaydirigubbakcemile5

ay valla ilk kız :roflol::roflol:ben daha önce hiç buluşmaya gitmedim ...evetde anam ben sizin o hallerinizi görünce daha bi heyecansengözlerimebaksanab yaptım hepiniz artist gibindiniz ..a.s.
Kuşum her şeyin bir ilki olur takma kafana...İzmir sohbetleri topiğini de buluşma öncesi tanışma olsun die düşünerek açmıştım...ilkin bi tanışma faslı olur sonrası cümbüş zati...:lepi:
evet abla haklısın ilkler heyecan varir korku verir sonrada bağımlılık yaratıverir ..demi ..kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
:jeyyar: :jeyyar:

:roflol: Şeniz :roflol:

evt cnm 11 de başlıyor akşama kadar herkes uygun saatine göre gelebilir
aaa valla kalbiniz kötü ayol ..:roflol::roflol::jeyyar:

hadi iyi geceler ..öptüm sizi allah rahatlık versin .size ..sibel ablam iyigeceler ..

cnm sen gel gel de 1 den sonra gel ne farkeder biz nasılsa akşamcıyız orda kaydirigubbakcemile5

bana kalsa gece yatıyada kalırım ama olmaz diolar
peri bekleriz öğleye yetişecek bitek sen değilsin kim hangi zamanda müsaitse gelcek
aslında benimde sabahları afyonum çok geç patlar ya bakcaz artık şimdiden 9 00 da nasıl kalkcam derdine düştüm

:1shok: Ooo ben ne zamandır bakamamışım yaa offf.Bende 23 nisan çocuğu var.sanırırm cuma akşam üzeri ülkelerine dönecekler Gelmeyi çok isterim ama belki gelemiyecem ama yinede ufacık bir fırsat bulabilirsem Maşallah kızlar ne kalabalık olmuşuz.:dance::dance:. ordayım kızlar... Özledim sizi....a.s.:nazar::nazar:

Kk açık hava toplantısı nerde ve ne zaman olacak tekrar burdan yazarmısınız.ben oldukça fransız kalmışım konulara....

Arkadaşlar bende ilk defa aranıza katılıcam... ayrıca foruma da yeni üyeyim.. Bu kaçıncı toplantı oluyor ve daha önceki toplantılarda kaç kişi oldunuz merak ediyorum?

Foruma ilk üye oldugumda duyuru bölümü dikkatimi çekmemişti, sonradan girip baktıgımda bir önceki buluşma konusunu gördüm; kaçırdım diye üzülmüştüm. ıyiki yeniden baktım o sayfaya yoksa haberim olmayacaktı. forumda çok fazla bölüm ve konu var takip etmek zor oluyor malesef.
Ayrıca ben de çok heyecanlıyım, yeni arkadaşlar edineceğim için . Eminim çok güzel sohbet ve paylaşım olacak. Bu arada daha önceki buluşmalara ait resimler forumda varmı ? varsa linkini yollayabilirmisiniz?

24 NİSAN CUMA 24 NİSAN CUMA 24 NİSAN CUMA 24 NİSAN CUMA
ÜSKÜDAR ÇAYCISI
SAAT:11 :00 ...........

hcr35 +
desibel +
usnac ve annesi
güneş55
sgefox
başak35
kibele190 +
yengecburcu+
peri
xeno
pertywomen
sblue +
sessizce +
First lady +
kuusum
Murgizinannesi
nutez
zeliha zeliha
günicen
nazarboncuğum
tuliny
ismini vermek istemeyen üye
Maviyeşil35
berrin 35
andromache
kuşuum
hakarka
gizem1986

şansa bakın ki havalarda bozulucak zaman buldu yaaa 23 nisan bugün hepinizin kutlu olsunn

X