Hocama açıldım...

Yerinizde olsam yüz yüze konuşmazdım o duyarsızlığı sizi daha fazla üzebilir

Söylemiştim dediklerinizi. Her zaman gelebilirsin dedi. Ama gidersem nasıl unutacağım onu. Duygularım hep taze kalacak
O zaman cokta Umut baglama derim nede olsa erkek milleti. Bide sen bu adama mi asiksin yoksa lafanda surekli kurup yazdigin belirsiz senaryolara mi ? Once buna bi karar ver istersen küçük kiz. Yarina sag cikip cikmayacagimizi bilmezken o mu bu mu ay ya boyle olursa diye kendini sartlarsan hayattan keyif alamaz olan umudunuda kafandaki kurmacalara kaptirirsin. Cesur ol önüne bak olursa olur olmazsa anı yaşa

Üzüleceğim orası kesin. Ama bir hoşçakalı hakediyor çünkü hocam olarak da çok seviyorum onu bende yeri apayrı...
Konuyu mu açmayayım o zaman ?
Hiç açmayın bence konuyu normal vedalaşın helallik isteyin eğer o açarsa konuyu o zaman konuş ama yinede ilk önce o konuşsun sen zaten söyleyeceğini söylemişsin. Daha fazla kendini yıpratma

Açıldıktan sonra bana belli belirsiz cevap vermeseydi ben de "acaba " diye düşünmezdim. Kendimi şartlamıyorum artık kesip atacağım zaten

Keşke dünyada ayrılık denen şey olmasaydı.. Belki bakarsınız hiç ummadığınız bişeyle karşılaşırsınız. Çok ümitlendirmeyin kendinizi ama bekleyin de
Keşke vedalaşmak zorunda kalmasaydım... maalesef bunu yapmaya mecburum. Çok üzülüyorum ama beni istemiyorsa ne yapabilirim ki

Bir unutacağım diyorum, bir yapamıyorum diyorum...
Niye böyle oldum ben? Nasıl bu kadar bağlandım. Mesaj atmamak için o kadar tutuyorum ki kendimi...
Birşeyler yarım kaldı sanki ancak bana istemiyorum diyecek ki o zaman tamam diyeceğim sanki.
Offf ablalarım beni bir tokatlayın kendime geleyim.

Dün doğumgünümdü ve bildiği halde kutlamadı. Yani hiçbir şekilde umutlanmamı istemiyor artık
Bunu anladım...çok kırgınım çok

Dün doğumgünümdü ve bildiği halde kutlamadı. Yani hiçbir şekilde umutlanmamı istemiyor artık
Asla mesaj falan atma artik canim kendini düşürürsün , istemedigi belli yani biz sana soyleyelim. gecmis dogum gunun kutlu olsun. Yeni yasinda duygularina karsilik vermeyen birinden arinmis oldun. Bu duygularini unutmaya calis. Olumlu cevap vermedi diye hirs haline asla getirme. Bjraz üzülürsün sonra unutursun. Hepimizin vaktinde umutlanip sonra üzüldüğümüz zamanlar olmustur. Gececek ..

Bu saatten sonra gururumu düşünmeliyim. O kadar haklısınız ki. Vedalaşayım diyorum ama , "hocam" olarak bunu hakediyor. Ama benim sevgimi haketmiyor...
Numarasını da sileceğim vedalaştıktan sonra

Bu saatten sonra gururumu düşünmeliyim. O kadar haklısınız ki. Vedalaşayım diyorum ama , "hocam" olarak bunu hakediyor. Ama benim sevgimi haketmiyor...
Numarasını da sileceğim vedalaştıktan sonra

Hocanıza neden kırgınsınız? Neden sevginizi haketmediğini düşünüyorsunuz? Adam bu işin olmayacağını en başından söylemiş herhangi bir umut vermemiş. Söylediğinize göre iyi biri ve öğrencilerine karşıda iyi bir hoca. Size karşı herhangi bir yanlışıda olmamış. Bu öfke neden? Sırf sizi sevmediği için ona kırılmaya kızmaya hakkınız var mı? Gönül bu kimi isterse onu sever yapacak bir şey yok. Siz onu sevsenizde o sizi sevmiyor. Bu durumu kabul edip önünüze bakmak zorundasınız. Bazen çok fazla ısrarcı olmamak lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…