Hocama açıldım...

Aslında çok yaşanan bir durum aynen dediğiniz gibi..evlilikle sonuçlananlarda hoca olan taraf da seviyor tabi. Peki neden birşeyler olduğunu düşündünüz sorsam
Misal ben ikinci ogretimdim bazi sınavlarımız da aksam saatlerinde olurdu. Sinavin son dakikalarinda pek kimsenin sinifta kalmadigi zamanlar bana yardimci olurdu. Bu gec saatte dikkat et kendine derdi. Zaten arastirma girevlisiydi bahsettigim kişi. Ders aralarinda kalabalik bir grup halinde mersivenlerde oturuken herkesin icinde beni sorardi nasılsın diye. Bi ara oyle abartili gelmisti ki arkadaslarim bile fark ediyordu .Tabi benim de kalbim güm güm atardi onu gorunce sanirim o da farkindaydi :) ama benim yasim küçüktü 18 yasindaydim ilk unv yi kazandigim sene.Onunda yaşı 35 vardi tahminimce. Sinavlarda ozellikle yanima gelirdi cevaplarda cok yardimci olurdu. Daha sonra eşimle cikmaya basladigimz donem bizi beraber görmüştü (esimle ayni unv de okuduk bu arada) ilgisi tamamen kesildi. Bunu cok net fark ettim zaten. Arkadaslarim bile hep sakayla derdi x hoca sevgilin oldugunu görünce senle muhabbeti kesti diye.

Vay be hocanız da cesaretliymiş. Sizin hisleriniz varmıydı peki? Gerçi yaş farkınız da fazlaymış belki ondan geri durmuşsunuzdur

Vay be hocanız da cesaretliymiş. Sizin hisleriniz varmıydı peki? Gerçi yaş farkınız da fazlaymış belki ondan geri durmuşsunuzdur
Ya benim hislerim nasildi onu gorunce kalbim atiyordu bide adam yakışıklıydı hosuma gitmisti acikcasi. Hislerim asiktim denecek kadar ileri degildi tabiki. Zaten asik olmus olsaydim esimi gorur gormez ilk giruste etkilenmezdim tabiki :) ama bi ara ciddi ciddi acilmayi dusunuyordum hocaya valla.

Benim arkadaşlarımın da farkedeceği bir davranışı olmuş olsaydı...ama yok yok işte...elle tutulur hiçbirşey yok.

Reddetmemis bence ya, yesil isik yakmiş
Mezuniyeti bekle belki mesleginden olmak istemeye bilir duyulur eder diye.

Gerçekten mi peki nereden anladığınızı sorsam
Reddedicek olan insan o sekilde konusmaz degerlisin falan bekle bak dewami gelir hareketlerinden falanda anlarsin, artik eger sana daha resmi davranirsa uzak dur zaten. Kibarliktan kirilmicak ya olmaz vs derdi degerlisin mutlu ol falan demezdi yani bekle bakalim

İyi akşamlar hanımlar...Konumu okuyup yorum yapan herkese çok teşekkür ederim.
Bu süreçte kafam kadar allak bullak oldu ki. Çok yoruldum artık.
Yeri geldi hocam da boş değil dedim..
Yeri geldi evet reddetmiş galiba dedim...
Artık kabul etmeliyim reddettiğini. Bugün kafama dank etti onda bana karşı sevgiye dair hiçbir belirti yok.
Mesajlaşmalarımızda başlatan taraf hep ben oldum. Seven insan iletişim kurmak istemez mi?
Etik olup olmama durumu yok çünkü mezun sayılırım artık.
Beklentim yok artık ona karşı. Okul bittiğinde vedalaşacağım ve iletişimimi tamamen koparacağım.

ahhh guzelim dedik sana senin canin sag olsun onun cok acik insallah

bugun ozel bir durummu oldu ? uzuldum senin adina. Yillarca birini gizli gizli sevmistim bende. Seni cok iyiy anliyorum.

ahhh guzelim dedik sana senin canin sag olsun onun cok acik insallah
Teşekkür ederim .. Canım yana yana unutacağım. Çünkü o beni sevmiyor. Bunu kabul etmeliyim
Beklentim olmamalı çünkü sonunda üzülen ben olacağım. O isteseydi beraber olabilirdik kimse de anlamazdı.
En azından mezun olduktan sonra konuşalım demesi gerekmez miydi?

Çok severken unutmaya çalışmak... bu kadar kapıldığımı ben de bilmiyordum.
Çok üzülüyorum canım çok yanıyor. Onun haberi bile yok...

Çok severken unutmaya çalışmak... bu kadar kapıldığımı ben de bilmiyordum.
Çok üzülüyorum canım çok yanıyor. Onun haberi bile yok...
Canım okudum konuyu ama bütün yorumalara bakamadım yani yazdığın cevaplara pek hakim değilim.. Seni yargılamıyorum asla çünkü aşk aşktır ve herkes birilerine aşık olabilir. Genelde senin olduğun durumlarda karşıdaki olumlu bir cevap vermiyor çünkü küçük diyor işte çocuk daha hayranlık duyuyordur falan diyip geçiyor. Yani bazen fark etmek bile istemiyor. Senin adına çok üzüldüm inan çünkü insanın duygularına karşılık görememesi çok kırıcı birde tam olarak istemiyorum falan dememiş heralde seni muallakta bırakmış. Sevgi aşk güzel şeyler dilerim karşına çok güzel bir aşk çıkar. Lütfen kendini çok üzmemeye çalış. Gencecik kızsın neler çıkar karşına daha. Allaha emanet ol öpüyorumm seni

Teşekkür ederim.. bana olmaz da demedi. Keşke "duyguların karşılıklı değil" , ya da "sen öğrencimsin olmaz" deseydi.
Yanına gittiğimde bile sıcak davrandı bu bile beni umutlandırıyor yeter artık kesip atmıyorsa ben atacağım..
Bunu demek bile kalbimi acıtıyor ama yapmak zorundayım

Kanayan parmağı ya saracaksın yada kesip atacaksın. Platonik aşklar hep böyle oluyor zaten herşeyden ümitleniyor insan maaleseff.. yaptığı yanlış en azından size karşı açık olmalıydı diye düşünüyorum

Mezun olmam kesinleştiğinde yüzyüze konuşmayı düşünüyorum. Net bir cevap almak istiyorum. Hediye almıştım ama vermeyeceğim vazgeçtim. Ne kadar heves edip almıştım. Zaten benim hatıramın da onun için önemi yoktur herhalde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…