Anket Hırsızlık olayı yaşadınız mı?

hırsızlık olayı yaşadınızmı?

• evet yaşadım

OY: 48 69,6%
  • hayır yaşamadım

OY: 21 30,4%

• Ankete Katılan
    69
  • Anket Kapalı .
ben yaşamadım ALLAH kimseyede yaşatmasın herkez zar zor ne emeklerle para kazanıyo ve onu hakatemeyen biri cup diye herşeyi alıp götürüyo çok zor Yüce rabbim korusun önce canımızı sonra malımızı..

yaşadım.bekarken evimize girmişti..yatak odaları darma dumandı.polisin dediğine göre bohçacı işiymiş.bide teyzemin nikahı vardı.aldığımız kıyafetler bi kere bile giyilmeden çalınmıştı.giyemediğimiz kıyafetlerin parasını ödedik.çok üzülmüştük..

Malesefki evet daha 1-2 hafta önce sağolsun ziyarete geldi hırsızın evimi dağıttığına mı yanayım ilk defa para biriktireyim diyipte dişimden tırnağımdan arttırdıklarımın gidişine mi yanayım ama adamdaki öyle bir azim ki küçücük vastastan girmiş içeri hayret ettim doğrusu şimdi onca azime ne denirki allah belasını versin denir:)))

bizim evede uğradı heryeri darma duman yapmıştı polisler parmak izi almak için kullandıkları siyah toz gözükmüyor elin rast gele bi yere çarpıyor simsiyah verdiği maddi zarada yanımıza kar kaldı :1no2: hele bir de d günümden bir gün öncede olması extra üzücüydü benneyaptımki

Geçen sene hem evime hem işyerime hırsız girdi .Evden birşey götüremedi ama işyerimizden 8 bilgisayarı alıp yok ettiler.:çok üzgünüm::çok üzgünüm:tam bir sene oldu ama ben geceleri hala yataktan fırlayarak kalkıyorum acaba alarm çaldı da ben duymadım mı diye .Geceleri cep telefonu kulağıma yapışık bir vaziyette uyuyorumsenağlama

Son düzenleme:
EVT YAŞADIM 1.5 sene önce işten bi geldik eşimle kapı yamuk duruyo kasmışlar eşim anladı sonra kapıyı açtık altı kitlemiştim sadce başararak açmışlar
eve bir girdik talan olmuş gibiydi daha taşınalıda 40 gün olmuştu
yatak odası yatak ters dönmüş üzerine bütün hurçlar yorgalanlar bütün çamaşırlar dışarıda
dieğr odadaki dolaplar dökülmüş sonuna kadar açık ayakkabılıktan ayakkabılar boşaltılmış
bilgisayarda vardı masaüstü ama almamışlar para aramışlar
eşimin sadece kuyumcudan aldığım altınkaplama saati gitmiş :)) altın sanmışlar armutlarr
tabi korkuşlu rüyalar gördüm hep eşim gittikten sonra kapıyı kat kat kitliyordum en ufak seste fırlıyodum yataktn hala öyleyim
çok korktum ya iyiki evde yoktuk hoş gündüz girmiş
o gün bugündür hala tırsıyorum

bir yüzüğüm,bir çiftte küpem kayıp.ama hırsızlığa uğrayıp uğramadığımı bilmiyorum.
çünkü bir şeyi iyi bir yere saklıyorum,unutmayayım diye.o sakladığım yeride unutuyorum.
eve yardımcım gelir.onun yaptığınıda zannetmiyorum,korkar cesaret edemez.bu konuda ifadesinide aldım.
unutkanlığım yüzünden çekiyorum,bir yerlerden çıkacak ama nerden.

evt vyasasımm ve cokkk sasırdım ben sacımı boyatmıstım sacımın rengı cok acılınca yengemlere bı kuafor gelecektı ıoturmaya bende bıraz koyulassın sacım dedım ve bende kadın gelmısken benımde sacımı yapsın deıdm gıttım boya aldımmm neyse gıttım kadın geldııı dedıkı bu boylara olmazz bendee ozman sız gıdın alın dedımmm cantamdsaaaa altınlarımm parammm yenı dogum yapmıstımmmm cocuguma takılannn butun paralarr ve gelınlık altınlarımmm hepsı cantamdaaydııı para cıkartttım verdım ordaaa bı tanıdık vardıııı neyse ordan kalktım eve gıttımm bı kac gun gectııı cuzdanımı actım baktımmmm cuzdanımın ıcınde sadece okadar paranın ıcnde sadece 50 ytl yokkkk yanı ımkansızz parayııı en son sayıp koydugum gunn kuafore sacımı boyattıgım gunde ve parada harcamadımmm boya alamm sıdındaa neyse annemı ardımm dedım para cuzdanımdaaa neyse annem yengemlere gıtmıs konuyu acıklamısss ordakı tanıdıktaaa boyle supelı davranınca annem laf vurar sekıdle tekrarr solemız bıraz sıkıstırınca kızz paryı cıkarmıss paranın ustundede benım boyamınnn rengıı vra nasıl oldu ne sekılde oldu bılmıyorummm ama paranın ustunde benım sac boyamın olması benı cok sasırttı ve kısızn handıı arada almasııı sastım kaldımmm ve o bayan asla beklemezdımmmmm bazen ummmadık ınsalar ummadık seyler yapıyolar saglık olsu yınede amam cantamdakı ya herseyı calsaydı ne olcaktı bılmıyorummmm rabbım kımseyey yasatmasınnnn zor bır duurm

bizim eve bi kere grdi.allahtan taşındk hemen.
bi kerede çantamdan telfnumu yürüttüler.bende de hata wardı tabi.küçük ve açlması çok basit bi çantayı yandan takıp.arkamda tutarsam herkes alır telefonumu tabi...

Çok şükür hiç yaşamadık. Ama üç gün önce arkadaşımızın evine girdi.
Üstelik yattıkları odadan almış cep telefonu falan; hala çok korkuyor
ya o sırada uyansaydık diye.

Benimde alışverişdeyken cüzdanımı çaldılar. Maddi olarak çok sıkıntıda olduğum bir dönemdeydim ve içinde kredi kartına yatırmak üzere ayırdığım maaşım vardı daha o gün bankadan çekmiştim. O kadar içim yandıki anlatamam, binlerce kez haram olsun kim çaldıysa. 2 Sene abartısız rüyalarıma girdi, çünkü içindeki para o zaman benim için çok çok önemliydi. Allah bu hırsızlık işini yapanlara vijdan versin, nasıl insanların canını yakabiliyorlar, nasıl bu kadar acımasızlar. Hakkımı hiç bir zaman helal etmiyorum :1no2:

bizim eve girmişti. hemde komşumuz.. biz evde yokken girip evin altını üstünü getirmişlerdi. benim çeyizlerimi falan kıyafetlerimi bile çalmışlardı:))) Allah'tan annemin evde para, altın falan saklama alışkanlığı yok. o bakımdan değerli şeylerimizi kurtardık. neyse bikaçgün sonra ben komşuya gidiyorum bide bakıyorummki battaniyemiz onlarda. ordan anlamıştım ama ihtimal vermedim yine salağımya ben. sonradan polisler açığa çıkardı onlar olduğunu işte.

komşu bile bunu yaparsa yabancı biri gelip ne yapmazkötükedihüso

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…