Anket Hırsızlık olayı yaşadınız mı?

hırsızlık olayı yaşadınızmı?

• evet yaşadım

OY: 48 69,6%
  • hayır yaşamadım

OY: 21 30,4%

• Ankete Katılan
    69
  • Anket Kapalı .

gelmesendeolur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
1.188
45
44
başınıza hırsızlık olayı geldimi?evinize veya işyerinize hiç hırsız girdimi?

bize geçenlerde yeni girdi, yatak odasını darmaduman etmiş.. allahtan hırsızla karşılaşmadım, psikolojim işte o zaman ne olurdu bilemiyorum .

bizede geçtiğimiz yaz uğradı :1no2: allahtan bizde evde yoktuk memleketteydik
geçmiş olsun sizede ilk hafta sürekli bu konuyla ilgili rüyalar görmüştüm

bizede geçtiğimiz yaz uğradı :1no2: allahtan bizde evde yoktuk memleketteydik
geçmiş olsun sizede ilk hafta sürekli bu konuyla ilgili rüyalar görmüştüm

Ekonomik krizden dolayı hırsızlık oranı oldukça artmış aman dikkatli olalım.maddi durum el veriyorsa güvenlik kamerası, alarm filan taktırın derim.

bende yaşadım kımsenın yaşamasını ıstemem baya bı unutamadımm.. özellıklede kızım için zor oldu o dönemı atlatması ıyıkı evde yoktuk hiç bı şey almadan gıtmış
sadece buzdolabını açıp önune sandalye koymuş ve meyva yemış ..hem şaşırdık hemde bı şey bulamadan gıtmesıne çok sevındık ...evin altnı ustune getrmış baya bı ugraşmıştım toparlamak içinn

bir gece eve geldiğimizde kapımız zorlanmıs ve kapı önünde demir parcası gibi bişi vardı
baya zorlamıslar ama açamamıslar cok şükür :Saruboceq:

allah kimselere yaşatmasın :Saruboceq:

çok şükür ben yaşamadım ama çok sevdiğim arkadaşım yaşadı :1no2:
çok üzüldüm arkadaşım kayınvaldesinin yanına memlekete gitmişti
eve geldiğinde şok olmuş gardorabında eşinin tüm gömlekleri gitmiş
çocuğunun kıyafetleri yok ama kendi kıyafetleri duruyor
mutfakta küçük ev aletleri kalmamış dondurucunun içini bile boşaltmışlar ne varsa
almışlar buz dolabını da erzak dolabınıda hatta patates soğanı bile

televizyonu uydusu yani götürebildiklerini almışlar nasıl götürdüler hayret doğrusu
kapıya sanki kamyon dayamış terbiyesizler :mymeka:
tabiki sonuç bulunamadı kimin yaptığı hepsi gitti malesef :çok üzgünüm:

cok sukur yasamadık..:Saruboceq:
Allah ım kımselere yasatmasın..:Saruboceq:

malesef bize de girdi
hem de ev almak için bankadan çektiğimiz tüm parayı aldı götürdü
cok agır bır darbe olmustu bızım ıcın evimiz cok kucuktu ve genıs ev için bırıktırdıgımız paraydı
sabrettık, aile fertlerimizden birine birşey olmadı dedik
Allah yine verdi, nasıp ettı bize geniş bir ev
3 sene sonra ahı cıktı, bizim eve girdiği günun 3 sene sonrası cenazesı kalktı
bu bilgiyi de hırsızın eşinden aldık, daha sonra ıtıraf ettı kocasının sucunu

Tanıdığınız birisimiydi?

evet yaşadım ve çok korktum yazlıkta sabaha karşı tuvalete kalktım hiç adetim değildir hemde alt kattan takırtılar geliyor şşşt kim var orda diye bağırdım hemen eşimi uyandırdım çakaldır dedi terasa barbeküye geliyorlar bağzen seslerde kesildi sabah bir uyandıkki bütün siteyi soymuş hırsızlar bizimde camı açmışlar ama benim uyanmam sayesinde kaçmışlar artık yazlıkta kalmak benim için kabus gibi sitenin etrafına bir sürü alarm sistemi kuruldu ama gece yarısında kuş uçsa bile sirenler ötüyo tabi yataktan sıçrıyoruz hemen hırsızmı girdi diye her gecemiz uykusuz geçiyo -tatlicadiarzu-

Bizim evimizede girdi
Yatak odasını altına üstüne getirmiş her yeri karıştırmış. Çok şükür ufak tefek şeylerle atlattık. Başımızın gözümüzün sadakası olsun dedik. Ama o psikolojiyi üzerimden atmam kolay olmadı tabii.:1ninca:

Tanıdığınız birisimiydi?

hayır degildi
olay cok karısık ve film gibi biraz benneyaptımki
kocası öldukten sonra polıse ıfade vermeye gitmiş kadın
3 sene önce esim böyle böyle yuklu bır parayla eve geldi demiş ve anlattıklarından bizim polisteki kapanmamıs dosyamız cıkmıs
telefon numarasını almıs bizim evi aradı böyle böyle anlattı olaydan 3 sene sonra sonra
o parayla ev falan almıs işte, mahkemeye verildi kazanıldı su an yargıtayda onanmayı bekliyor

Geçen sene bize de girdi
annem babam ve ben evdeyken...
Sabah 8 gibi uyandım 9da dersim vardı. Odamda tv de açık ama kapım kapalı hazırlanıyorum, gömlek giyecektim dedim makyajımı yaptıktan sonra giyerim üzerimde sütyenle ( altımda kot ) makyajımı yapmaya başladım babamda benimle beraber kalktı tuvalete girdi geri yattı gördüm uyanıktı yani neyse saat 8,15 gibi çelik kapı çok hafif bi şekilde kapandı bunu duydum çünkü odam dış kapının hemen yanında babam ekmek almaya çıktı heralde diye geçirdim içimden ama benim kapımın önünden biri geçti onu da gördüm ben hala babama yoruyorum.. aklımın ucundan geçmediği için böyle birşey... bu sırada bende giyindim normalde odamdam çok çıkarım banyoya girer çıkarım falan ama o gün 20 dakika odamda durdum,

Yatak odasında annem babam yatıyo hırsız bey"LER" ellerini kollarını sallayarak yatak odasına giriyolar benim telefonum şarjdaydı onu alıyolar dolapları alt üst ediyolar ( ben hala odamdayım ) komidinden annemin babamın telefonlarını ve babamın ceketini ( cebinde cüzdanı vardı ) alıyorlar.. artık çıkmalarına yakın bir zamandı sanırım, benimde odada işim bitti banyoya gidiyim dedim kendi odamın kapısını açmamla önümden fırtına gibi geçip kaçmaları bir oldu :1shok::1shok:
noldu neydi bu gibi affalayıp kaldım... evin halini görünce hırsız olduklarını anladım ve komiklik şu ki, biz 5. katta oturuyoruz döndüm birde arkalarından camdan baktım tiplerini de yukardan gördüm... neden bağarmadın diceksiniz inanın anlatılcak gibi bişey değil şok resmen dilim tutuldu:bbo: içeri girdim hemen babamlara bağırdım " kalkın hırsız girdi " diye, babam arkalarından koştu amaa... bulmak mümkünmü ? ne annem ne babam duymamışlar tıkırtıları, ki babam askerdir tilki uykusu uyur resmen

Olayın diğer komik tarafı hırsız mı bilemiyorum artık ama babamın telefonundan evi aradı ev telefonunda gözüküyo numaralar, biz daha olayın şokundayken baktm babam arıyo :) elim ayağım titriyo zaten açtım konuşmaktan aciz ne dediği anlaşılmayan bi tip bişeyler söylüyo bana .. bende açtım ağzımı yumdum gözümü 2/3 saat sonra babamın ceketi cüzdanı boş bi arazide bulundu...

Şükrettiğim şey benim olduğm odaya girmediler 2 kişiler Allah korusun ben birde yarı çıplak :smiley-cool: babamında yanında silahı vardır herzamn ....ayy aklıma geldi yineee tüylerim diken diken olduuu
Allah korudu resmen :çok üzgünüm::çok üzgünüm: Çelik kapı bilmem ne kapı hiç farketmiyo bunlara bacım her yöntemi bulmuşlar tak diye açıveriyolar çok dikkat etmek lazım çok kapının üzerindeki demiri kapamak lazım evdeyken en iyi çözüm bu bence

yeni evliyken bizim eve de girdiler. eşimle eve dönerken dışarda gözcüleri vardı mutlaka, çünkü apartmanın merdivenlerinde karşılaştık. evin tamamını dağıtamadılar, işleri yarım kalmış.
3kız, 1kadın ile güle oynaya merdivenlerden iniyorlar, şüphelendik. kapıyı görünce anladık. :çok üzgünüm: apartman çıkışında koşarak uzaklaşmışlar, onlarmış gerçekten de.

altın dışında pek birşey alamamışlar. işleri yarım kaldığı için toparlayamadılar belki de.
çok kötü bir durum. Allah kimseye yaşatmasın. resmen hırsız fobim oldu.

Kadın vicdanını rahatlatmak istemiş herhalde, sizin para da helal paraymış ki geri geldi, Allah kimseye yaşatmasın bu durumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…