Anket Hırsızlık olayı yaşadınız mı?

hırsızlık olayı yaşadınızmı?

• evet yaşadım

OY: 48 69,6%
  • hayır yaşamadım

OY: 21 30,4%

• Ankete Katılan
    69
  • Anket Kapalı .
ALLAH GÖSTERMESİN YA ÇOK KÖTÜ BİR ŞEY
BENİMDE MAALESEF BAŞIMA GELDİ DÜN GİBİ HATIRLIYORUM HALA ÜZERİMDEN ATAMADIM HALA ÇOK KORKUYORUM Çok üzgünüm çoook
19 KASIM 2005 TARİHİNDE İSTANBUL - ATAKÖY''DE BÜYÜK BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİNİN FAST FOOD KATINDA KAPKAÇA UĞRADIM.
BİLMİYORUM İSMİNİ VERMEMDE BİR SAKINCA VAR MI AMA BİLENLER ANLAMIŞTIR ZATEN ESKİ BİR AVM.
TEK BAŞIMA ALIŞVERİŞE ÇIKMIŞTIM VE ALIŞVERİŞİMİ BİTİRDİKTEN SONRA BİR KAHVE ALIP DİNLENMEK İSTEDİM
ÇANTAMI HİÇ BİR ZAMAN KUCAĞIMDAN İNDİRMEM HALA O HUY VARDIR BENDE
NEREDE OLURSAM OLAYIM KUCAĞIMDA DURUR ÇANTAM
AMA OLACAĞI VARMIŞ İŞTE
ORADA MASAYA OTURDUĞUMDA ELİMDEKİ SICAK KAHVE DÖKÜLMESİN DİYE ÇANTAYI Bİ SANİYELİĞİNE SANDALYENİN ARKASINA ASMIŞTIM
FAZLA DEĞİL İNANIN EN FAZLA BİR KAÇ SANİYE SONRA ARKAMI DÖNDÜĞÜMDE ÇANTAM YOKTU.
O ANI HALA UNUTAMIYORUM HAYATIMDA İLK KEZ O GÜN KARAKOLA GİTMİŞTİM
GÜVENLİK GÖREVLİLERİ HİÇ YARDIMCI OLMADILAR
AVM GİRİŞİNDE ÜZERİMİZİ ÇANTAMIZI DİDİK DİDİK ARIYORLAR X-RAY CİHAZLARINDAN GEÇİRİYORLAR O BİR GÜVENLİK KURALI TAMAM AMA
AVM ÇIKIŞINDA BİR HIRSIZLIK OLAYI YAŞANDIĞINDA VE HATTA ŞÜPHELİLERİN ETRAFTAKİ TANIKLAR SAYESİNDE EŞGALİ VARKEN ( BEN GÖREMEDİM ) ÇIKIŞTA MÜŞTERİLERİN ÇANTALARI ARANAMAZMIŞ AMA BEN ÇANTAMIN MODELİNİN MARKASINI TARİF EDİYORUM İÇİNDE NE VAR NE YOKSA SAYIYORUM
CÜZDANIMIN İÇİNDE NELER OLDUĞUNU SÖYLÜYORUM
O TARİHTE ÇALIŞTIĞIM ŞİRKETİN ŞAHSIMA AİT KARTVİZİTLERİ
MAKYAJ MALZEMELERİMİN MARKALARINI RENKLERİNİ TARİF EDİYORUM AMA YOK YOK YOK
GÜVENLİK KAMERASI GÖRÜNTÜLERİNİ BİLE VERMEDİLER İLK İKİ HAFTA HER GÜN ARADIM AVM GÜVENLİĞİNİ AMA HİÇ BİŞİ YAPILMADI
O GÜN KARAKOLDA DA İFADE VERDİM ANLATTIM YARDIMCI OLUNMADIĞINI.
HALA CANIM ACIR BU YAŞADIĞIM OLAY AKLIMA GELDİKÇE
HİÇ BİR ÇABA SARFETMEDEN BİR ŞEYLERİN SAHİBİ OLMAK NE KADAR ACİZCE BİR DURUM
NEDENİNİ KONUŞMAK İSTEMİYORUM İHTİYACI OLAN BİRİSİ YAPMIŞTIR BEDDUA ETME DEDİ HEP EŞİM DOSTUM AMA YOK BAŞINIZA GELİNCE ANLARSINIZ ANCAK ÇOK KÖTÜ BİR DURUM
YENİ EVLENDİĞİMİZ AYLARDA DA EVİMİZİN YANINDA Kİ YİNE BEYLİKDÜZÜNÜN BÜYÜK BİR AVMSİNİN BAHÇESİNDE ARABAMIZ PATLATILMIŞ VE LAPTOPIMIZ ÇALINMIŞTI TABİ EŞİMİN EVRAK ÇANTASI MAKBUZLARI İŞİ İLE İLGİLİ EVRAKLAR NUMUNE ÜRÜNLERİ HER ŞEYİ GİTTİ
BU AVMDE BAHÇEDE DURAN ARABALAR İÇİN GÜVENLİK SÖZÜ VEREMİYORMUŞ NE HİKMETSE GÜVENLİK KAMERASIDA HIRSIZLIĞIN YAPILDIĞI DAKİKALAR SÜRESİNCE TERS TARAFI TARIYORMUŞ GÖREMEMİŞLER OLAYIN KİMİN TARAFINDAN YAPILDIĞINI
HİÇ KİMSEYE GÜVENİM KALMADI ARTIK
ÇANTAMIN ÇALINDIĞI AVMYE O TARİHTEN BERİ ADIMIMI BİLE ATMADIM ÇÜNKÜ TAVIRLARI O KADAR KÖTÜYDÜ Kİ ELLERİNDE OLAN GÖRÜNTÜLERİ VERMEMELERİ YARDIMCI OLMAMALARI DA CABASI TABİİ Kİ

ALLAH GÖSTERMESİN YA ÇOK KÖTÜ BİR ŞEY
BENİMDE MAALESEF BAŞIMA GELDİ DÜN GİBİ HATIRLIYORUM HALA ÜZERİMDEN ATAMADIM HALA ÇOK KORKUYORUM Çok üzgünüm çoook
19 KASIM 2005 TARİHİNDE İSTANBUL - ATAKÖY''DE BÜYÜK BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİNİN FAST FOOD KATINDA KAPKAÇA UĞRADIM.
BİLMİYORUM İSMİNİ VERMEMDE BİR SAKINCA VAR MI AMA BİLENLER ANLAMIŞTIR ZATEN ESKİ BİR AVM.
TEK BAŞIMA ALIŞVERİŞE ÇIKMIŞTIM VE ALIŞVERİŞİMİ BİTİRDİKTEN SONRA BİR KAHVE ALIP DİNLENMEK İSTEDİM
ÇANTAMI HİÇ BİR ZAMAN KUCAĞIMDAN İNDİRMEM HALA O HUY VARDIR BENDE
NEREDE OLURSAM OLAYIM KUCAĞIMDA DURUR ÇANTAM
AMA OLACAĞI VARMIŞ İŞTE
ORADA MASAYA OTURDUĞUMDA ELİMDEKİ SICAK KAHVE DÖKÜLMESİN DİYE ÇANTAYI Bİ SANİYELİĞİNE SANDALYENİN ARKASINA ASMIŞTIM
FAZLA DEĞİL İNANIN EN FAZLA BİR KAÇ SANİYE SONRA ARKAMI DÖNDÜĞÜMDE ÇANTAM YOKTU.
O ANI HALA UNUTAMIYORUM HAYATIMDA İLK KEZ O GÜN KARAKOLA GİTMİŞTİM
GÜVENLİK GÖREVLİLERİ HİÇ YARDIMCI OLMADILAR
AVM GİRİŞİNDE ÜZERİMİZİ ÇANTAMIZI DİDİK DİDİK ARIYORLAR X-RAY CİHAZLARINDAN GEÇİRİYORLAR O BİR GÜVENLİK KURALI TAMAM AMA
AVM ÇIKIŞINDA BİR HIRSIZLIK OLAYI YAŞANDIĞINDA VE HATTA ŞÜPHELİLERİN ETRAFTAKİ TANIKLAR SAYESİNDE EŞGALİ VARKEN ( BEN GÖREMEDİM ) ÇIKIŞTA MÜŞTERİLERİN ÇANTALARI ARANAMAZMIŞ AMA BEN ÇANTAMIN MODELİNİN MARKASINI TARİF EDİYORUM İÇİNDE NE VAR NE YOKSA SAYIYORUM
CÜZDANIMIN İÇİNDE NELER OLDUĞUNU SÖYLÜYORUM
O TARİHTE ÇALIŞTIĞIM ŞİRKETİN ŞAHSIMA AİT KARTVİZİTLERİ
MAKYAJ MALZEMELERİMİN MARKALARINI RENKLERİNİ TARİF EDİYORUM AMA YOK YOK YOK
GÜVENLİK KAMERASI GÖRÜNTÜLERİNİ BİLE VERMEDİLER İLK İKİ HAFTA HER GÜN ARADIM AVM GÜVENLİĞİNİ AMA HİÇ BİŞİ YAPILMADI
O GÜN KARAKOLDA DA İFADE VERDİM ANLATTIM YARDIMCI OLUNMADIĞINI.
HALA CANIM ACIR BU YAŞADIĞIM OLAY AKLIMA GELDİKÇE
HİÇ BİR ÇABA SARFETMEDEN BİR ŞEYLERİN SAHİBİ OLMAK NE KADAR ACİZCE BİR DURUM
NEDENİNİ KONUŞMAK İSTEMİYORUM İHTİYACI OLAN BİRİSİ YAPMIŞTIR BEDDUA ETME DEDİ HEP EŞİM DOSTUM AMA YOK BAŞINIZA GELİNCE ANLARSINIZ ANCAK ÇOK KÖTÜ BİR DURUM
YENİ EVLENDİĞİMİZ AYLARDA DA EVİMİZİN YANINDA Kİ YİNE BEYLİKDÜZÜNÜN BÜYÜK BİR AVMSİNİN BAHÇESİNDE ARABAMIZ PATLATILMIŞ VE LAPTOPIMIZ ÇALINMIŞTI TABİ EŞİMİN EVRAK ÇANTASI MAKBUZLARI İŞİ İLE İLGİLİ EVRAKLAR NUMUNE ÜRÜNLERİ HER ŞEYİ GİTTİ
BU AVMDE BAHÇEDE DURAN ARABALAR İÇİN GÜVENLİK SÖZÜ VEREMİYORMUŞ NE HİKMETSE GÜVENLİK KAMERASIDA HIRSIZLIĞIN YAPILDIĞI DAKİKALAR SÜRESİNCE TERS TARAFI TARIYORMUŞ GÖREMEMİŞLER OLAYIN KİMİN TARAFINDAN YAPILDIĞINI
HİÇ KİMSEYE GÜVENİM KALMADI ARTIK
ÇANTAMIN ÇALINDIĞI AVMYE O TARİHTEN BERİ ADIMIMI BİLE ATMADIM ÇÜNKÜ TAVIRLARI O KADAR KÖTÜYDÜ Kİ ELLERİNDE OLAN GÖRÜNTÜLERİ VERMEMELERİ YARDIMCI OLMAMALARI DA CABASI TABİİ Kİ

ilgilenmeyen görevlinin de başına bir gün gelsin o zaman anlar nasıl birşey olduğunu şereften yoksun insanlar yazıklar olsun kötükedihüso

Bende bir kere kapkaça uğramıştım cep telefonum çalınmıştı
Geçen senede hastanede dolabımdan çantamı açıp cüzdanımdan para ve bankamatik kartımı almışlardı ne cesaret ya :nazar:

ben de yaşadım ama aslında girmeye çalıştı fakat girememiş.
şimdi gecenin saat 04:00 suları falan bi uyandım bizim balkon tarafından alarm sesleri geliyor araba alarmı sandım.
meğer hırsızmış annemin cama taktığı alarm ötünce hırsız kaçmış aynı zaman da o sırada polisler de geçiyormuş o panikle kaçmış.
polisler çaldı kapıyı evinize hırsız giriyordu uyanın diye öyle atlattık...
allaha şükür onu da öyle atlattık:Saruboceq:

1-2 kez ziyaretti bizi de allahtan şehir dışındaydık ama benim kabusundur hırsız gece uyku uyuyamıyorum hırsız takıntım yüzünden

pazara gidiyorum cebimden cüzdanımı çalıyorlar...cebimden çalmasalar,ben pazardayken eve giriyorlar hep beni mi buluyor anlamadım ki yaa

Sallandırıcaksın bikaç tanesini ya da sallandırmaya da gerek yok keseceksin çalan ellerini bak bi daha hırsızlık yapabiliyolar mı?Caydrıcılık şart bu adalet sistemiyle daha çokkk hırsızlar arsızlar evleri talan eder..

Sallandırıcaksın bikaç tanesini ya da sallandırmaya da gerek yok keseceksin çalan ellerini bak bi daha hırsızlık yapabiliyolar mı?Caydrıcılık şart bu adalet sistemiyle daha çokkk hırsızlar arsızlar evleri talan eder..

aynen katılıyorum, şeriat kanunları lazım bize, hangi eliyle çaldıysa, onu kesecekler o zaman kimse cesaret edemez..

seneler önce cep telefonum çalınmıştı,o günden sonra da başıma gelmedi çok şükür.
Allah korusun hepimizi...

cüzdanım gıttı benımde cantamdan.Yaklasık 5 saat sonra bulundu ıcınden paralar alınmıs cuzdan bı kenara fırlatılmıs sekılde.Insanı paranoyak yapan bı durum...

Malesef 2 defa evimize hırsız girdi eşimin cep telefonunu montlarını

ayakkabılarını parfümlerini kumbaradaki paraları alıp gitmiş.Allah kimsye yaşatmasın

çokkkk moral bozucu psikolojim bozuldu evden bile soğumuştum uzun bir süre.,

:kızgın:

CHP İBB Başkan Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ziyareti sırasında yankesiciler de boş durmadı. Silivri adayı Özcan Işıklar ve İlçe Başkanı Abdullah Yıldırım başta olmak üzere, birçok parti yöneticisi ve meclis üyesi adayının cüzdanı çalındı.

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar, yaşanan hırsızlık olayıyla ilgili şunları söyledi: “Vatandaşla tokalaşırken yaşanan yoğun izdiham sırasında birileri sürekli olarak üzerime dokunuyordu. Güvenlik görevlilerinin koruma amaçlı temas ettiğini sandım. Meğer bizim cüzdanı yokluyorlarmış.”

İçlerinde kimlik, ehliyet, kredi kartları da bulunan çok sayıda cüzdanı çalan hırsızlar, geride hiçbir iz bırakmadan ortadan kayboldu.

hem cüzdanımı hemde cep telefonumu çaldırdım hala unutamıyorum kayıp bişeyinide unutamıyo insan maddiyatta vardı ama cüzdanda paradan çok özel eşyalarımın kaybolmasına üzüldüm

hem cüzdanımı hemde cep telefonumu çaldırdım hala unutamıyorum kayıp bişeyinide unutamıyo insan maddiyatta vardı ama cüzdanda paradan çok özel eşyalarımın kaybolmasına üzüldüm

benimde kameram çalındı hemde içindeki kasetle birlikte oğlumun doğum gününü çekmiştim,onun hesabını nasıl vericek.hatıralar geri gelirmi?çok üzgünüm

X