hiperokojen barsak..lütfen yardımm..!!

Kızlar mrb 19. Haftada bebeğimin bağırsağında beyazlık görüldü . 2 li testımız yani ende kalınlığı normal çıkmıştı . Bi çok test ve amniyo sentez yapıldı herşeyi çok şükür bin şükür iyi çıktı temiz çıktı ? Böyle olup bebegı sağlıklı olan var mı ? Doktor bize kronik bi hastalığı olur demişti belki ? Sizlere ne söylendi

Hiç korkma amniyo sentez yaptırdım Bn asla sorun olmadı aynı şey bnada dendi herşeyimiz iyi çıkmasına rağmen beyazlık görüldü ve testler yapıldı bir çok temiz çıktı . Tabı hala içimde korku var dogum olana kdr geçmeyecek bu . İnşallah sağ saglim sağlıklı sekılde hayırlı sekılde dogarlar tanım sağlık versın

Doğum yapan arkafaslarimizin sorun olmadi yakinda bende dogurcam inşallah güzel haber vermek nasip olur.hersey iyi çıkmış takmayin bence

Ben 3 ay önce doğum yaptım bende parlaklık en üst seviye grade 3 tü ve karaciğerinden başlıyordu vedoğuma kadar da geçmedi parlaklık ikili testim iyiydi yaşadıklarımı burada paylaşmıştım başından itibaren çok şükür bebeğim sağlıklı doğdu sen amniyo sentezde yaptırmışsın hiç korkma Allahın izni ile muhtemelen seninki doğuma kadar geçer diye düşünüyorum

Doğum yapan arkafaslarimizin sorun olmadi yakinda bende dogurcam inşallah güzel haber vermek nasip olur.hersey iyi çıkmış takmayin bence
İmşlah sağlıklı sekılde doğururuz . Bn yurt dışındayım istrdıgım zmn doktor yok burda ultrason hiç yok hemde nolur bna dua edın Türkiye olsa başka doktora gitme şansım olur burda yok ama . Herşey temiz çıktı ama ilerde sorun olur mu ?

Allqh razı olsun cnm bebegıne sağlıklı hayırlı uzun ömürler versın bna cvb verdıgın için ? Bu kdr risk yüksekmiş sende doğumdan sonra testler yapıldı mı ? Bna kronik bi hastalığı olur dedıler öyle bişiy varmı ? Testlerım temiz çıktı bnm hiç sorun yok ama bnm hamilelik boyunca kanama bile olmadı doktor belki kan yada pislik yutmuştur dedı sonrada kan yada pislik için çok küçük tutamaz dedı . Kafam çok karışık

Amin cümlemizin.
Benim amniyosentez zamanım geçmişti bak seninki temiz çıkmış korkmana gerek yok bana genetik bir hastalık olan kistik fibrozis olabilir demişlerdi zaten perinotologlar olabilecek en kötü şeyleri söylüyorlar doğumdan sonra gözümü açar açmaz hemen bebeğim sağlıklı mı diye sordum çok korkmuştum ondan sonra bi hemşire sağlıklı doğmasaydı şu an burda olmazdı demişti giydiriyorlardı yanıma getirdiler yüzüne ellerine baktım hemen, çok şükür bişey yoktu.ultrasonla bebeğin tüm organlarına baktılar bişey yok dediler

İnş bizlerınde öyle olur içlerimiz rahatlar . Kistik fibrozis ne oluyor cnm ?? 11. Ayın sonunda ultrason olucak inşallah tamamen kaybolmuş olur bu beyazlık

Hayır canim insallah hiçbir sıkıntı çıkmayacak zaten ilerleyen haftslarda kayboluyor. Benim kayboldu mesela.
Ben amniyo yaptirmadim ikili testim falan iyiydi.prof bi perinatolog gördü hiçbir şey olmaz dedi.kanamam benimde yoktu ama perinatolog görünce içerde kanama alani var dedi yani illa dışarda olması gerekmez dedi
Hiç bununla ilgili kötü yorum yok inşallah bizlerinde sağlıklı doğacak bebekleri.allahim büyük.

Amniyo sentez sırasında bakıldığında hala duruyordu ztn sonrada hiç ultrason olmadı inş hiç bi sorun oluşmaz. Sadece testlerde Bn kızamıkçık aşısı vurunmamışım o çıktı oda duymuşsunuzdur tehlikeli inşalahhhh hiç bişiy olmaz tanım yüzümüze baksın çok zor oldu bnm bebegım

İnşallah hicbirsey olmayacak canım sadece dua et içini ferah tutmaya bebeğini uzmemeye çalış.
Benimde bebeğim beş seneden sonra oldu iki tane kayıbim var.bunlar hep sinav allaha siginicaz ve yüzümüzü
Gulecek

Çok teşekkürler bende bugün dk.gittim beyazlık azalmış dedi tabi azalması ne ifade eder bilmiyoruz çünkü dk.kesin bi şey söylemiyor.cnm senim doğumun ne zaman doğumlarımız olana kadar hep aklımızda olcak inş.bebişlerimizi sağ salim kucağımıza alırız cümlemiz.Bu arada dk.bugün şöyle bir örnek verdi diyorki bir hastam vardı bütün testleri normaldi ama doğum yaptırdıktan sonra öğrendik ki çocuk Down sendromlu yani nasip.

Ay allah korusun Bn amniyo sentez de yaptırdım hani ama tabıkı korkuyorum . Ztn bizim beyaz olan yer en başından beri tam beyaz defoldu siyahlığı vardı doktor şüphelerinin üstüne gitti yapmak zorundayız biz bu testleri dedı inş kızım sağlıklı hayırlı sekılde doğar inş cnm .

Hepimizin ki sağlıklı nasip etsin Rabbim senin doğum ne zmn.

Kızlar bizde doğduk bir sorunumuz yok çok şükür bebegime meme ucunu veremiyorum sonra detaylı yazarim.
Ay maşallah canım. Rabbim analı babalı büyütsün canım. Rabbim kuzuna uzun sağlıklı bir ömür nasip etsin. Gelişmeleri yazarsın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…