hiperokojen barsak..lütfen yardımm..!!

Hayırlı olsun canm sağlıcakla buyut:KK66:bizim 2 ayı geçti bile:KK66:

Sağol canimm maşallah size bizimde yari kirkimiz cikti ama cok zorlandım hala gaz sorunumuz var ama olsun cok şükür sağlıklı ya bebeğim.
Bütün hamilelik boyunca cok üzüldük.
Bundan sonra bu sorunu yaşayanlar bebeğinin bagirsaginda parlaklık olanlar hic korkmasin birsey olmuyor. Tarama Testleri sorunsuz olanlar hic endişe etmesin.bizim kafasında da koroid pleksus kist çıkmıştı hiç birinden sorun yaşamadık cok şükür inşallah hep saglicakla buyusun yavrularimiz.
Peki canim sizin iki aylik düzene girdi mi biraz uykusu gazi falan
Kirki cikinca rahatlarsin diyorlar da

Evet canım rahatım şuan sadece üşutme sum ben o da öksurmeye başladı inş birsey olmaz.gazi ivin sap simplex al çok işe yaradı. Azalıyor uykusuz vakitleri merak etme biraz daha sabret :KK66:

Evet canım rahatım şuan sadece üşutme sum ben o da öksurmeye başladı inş birsey olmaz.gazi ivin sap simplex al çok işe yaradı. Azalıyor uykusuz vakitleri merak etme biraz daha sabret :KK66:

Sabi dr verdi de kullanmadim canim ya gazi olsada olmasada kullaniyormuydun kac damla kac kez.
Gece şimdi kac saatte emziriyorsun

Canım ben günde 3 kere 6 damla verdim a ma çok gazi vardı. Şimdi olduğunu hissettigimde veriyorum 6 damla o kadar. seninki küçük daha 3 saat arayla emzir bizimkini gündüz 3 saat ara ile gece uyuyorsa 5 6 saat araya çıkıyor uyandirmiyorum 5 saati gecirmemek çalıştım.bizimki düşük kilolu doğdu ya hırslı çıktı 2500 kilo idi hastaneden çıktığımız ilk ay 1200 aldı. Diğer ay 1500.dr normali bir kilo her ay dedi bu biraz cadı çıktı.

Canım ben günde 3 kere 6 damla verdim a ma çok gazi vardı. Şimdi olduğunu hissettigimde veriyorum 6 damla o kadar. seninki küçük daha 3 saat arayla emzir bizimkini gündüz 3 saat ara ile gece uyuyorsa 5 6 saat araya çıkıyor uyandirmiyorum 5 saati gecirmemek çalıştım.bizimki düşük kilolu doğdu ya hırslı çıktı 2500 kilo idi hastaneden çıktığımız ilk ay 1200 aldı. Diğer ay 1500.dr normali bir kilo her ay dedi bu biraz cadı çıktı.

Mama ilemi o kiloya ulaştı canim maşallah cadiya

Kizlar hiccc korkmayinnn bal gibi birer çocuk olacaklar.cumartesi kontrol var iyice sorcam kendime b geleyim yazıcam hikâyemi
Wakewake merhaba kasımda doğum yapmıssınız bebeğiniz nasıl bir sıkıntı varmı baktırdınızmı bağırsaklarına neden böyle görünmüş bir sıkıntı oluşturdumu merak ediyorum benimde 20 +3 de çıktı ayrıntılıda parlak bağırsak dedi perinetolog ultrasonda başka bulgumuz yok merak ettiğim bu soruları cevaplarsanız sevinirim sizde bu yollardan geçmiş biri olarak ve bu mesajı gören diğer doğum yapmış arkadaşlar neden olmuş yani doğumdan sonra bir açıklaması varmı bir sorun olmamış bebeklerde Down Sendromu gibi ama başka sorunlar oldumu merak ediyorum

İmşlah sağlıklı sekılde doğururuz . Bn yurt dışındayım istrdıgım zmn doktor yok burda ultrason hiç yok hemde nolur bna dua edın Türkiye olsa başka doktora gitme şansım olur burda yok ama . Herşey temiz çıktı ama ilerde sorun olur mu ?
Merhaba sizden de bilgi almak istiyorum kontrollerinizde geçtimi bu bulgu görürseniz cevap verirmisiniz

Amin cümlemizin.
Benim amniyosentez zamanım geçmişti bak seninki temiz çıkmış korkmana gerek yok bana genetik bir hastalık olan kistik fibrozis olabilir demişlerdi zaten perinotologlar olabilecek en kötü şeyleri söylüyorlar doğumdan sonra gözümü açar açmaz hemen bebeğim sağlıklı mı diye sordum çok korkmuştum ondan sonra bi hemşire sağlıklı doğmasaydı şu an burda olmazdı demişti giydiriyorlardı yanıma getirdiler yüzüne ellerine baktım hemen, çok şükür bişey yoktu.ultrasonla bebeğin tüm organlarına baktılar bişey yok dediler
Feyza hanım en deneyimli sizsiniz açıklamışsınız aslında ama insan genede bişeyler duymak istiyor bebeğiniz kaç aylık oldu bir sıkıntı yoktur inşallah

Canim hic korkma bizim bebeklerimizde sorun çıkmadı seninkinde de cikmaz.bagirsaklara bakilmadi gerek duymadim çünkü bir sorun yok idrar ya da kaka ile ilgili. O görüntü ultrasonla alakali emin ol.

Canim hic korkma bizim bebeklerimizde sorun çıkmadı seninkinde de cikmaz.bagirsaklara bakilmadi gerek duymadim çünkü bir sorun yok idrar ya da kaka ile ilgili. O görüntü ultrasonla alakali emin ol.
Çok teşekkürler inşallah öyledir enfeksiyon olunca birde kan yutuncada oluyormuş sanırım inşallah öyledir birde benim eşi alttaydı o etkili olmuş olabilirmi diye düşündüm insan iyi bişeyler duymak istiyor inşallah benimde öyle olur sizin gibi böyle cevaplar veririm

Çok teşekkürler inşallah öyledir enfeksiyon olunca birde kan yutuncada oluyormuş sanırım inşallah öyledir birde benim eşi alttaydı o etkili olmuş olabilirmi diye düşündüm insan iyi bişeyler duymak istiyor inşallah benimde öyle olur sizin gibi böyle cevaplar veririm

Bizde ayni korkulari yaşadık doktor sorun yoktur desede dogmadan inanamadım. Ilk doğduğu gün sorduğum şey bebek iyimi sorusuydu.
Hemen suratina baktım. Biseyi varmı diye.hamileligim boyunca araştırdım ama böyle cikipta sorun yaşayan nerdeyse yoktu.sende yasamayacaksin canim içini ferah tut keyfini çıkar.gelip buraya çok şükür yazacaksin sende.kan yutmuştur emin ol.benim hiç kanamam olmadığı halde icerde kanama varmış onu yutmuştur dedi dr Perinatolog a gittik dünya kadar para verdik.bisey yoktur deyince daha sakin bekledim ama hep şüphe oluyor anlıyorum seni ama rahat ol

bizimde 17 haftalıkken gozüktü. detaylıda profa gittim tek başına oldugu için hiç bir anlamı yok dedi. ve 28 haftalık kontrolümde kaybolmuştu tamamen. içini ferah tut canım kaybolmasa bile u sorun olupta okadar cok saglıklı dpgan bebek varki bizimkilerde saglıklı bir şwkilde dogacak inş

Bizde ayni korkulari yaşadık doktor sorun yoktur desede dogmadan inanamadım. Ilk doğduğu gün sorduğum şey bebek iyimi sorusuydu.
Hemen suratina baktım. Biseyi varmı diye.hamileligim boyunca araştırdım ama böyle cikipta sorun yaşayan nerdeyse yoktu.sende yasamayacaksin canim içini ferah tut keyfini çıkar.gelip buraya çok şükür yazacaksin sende.kan yutmuştur emin ol.benim hiç kanamam olmadığı halde icerde kanama varmış onu yutmuştur dedi dr Perinatolog a gittik dünya kadar para verdik.bisey yoktur deyince daha sakin bekledim ama hep şüphe oluyor anlıyorum seni ama rahat ol
Çok rahatlattınız dediğiniz gibi doğmadan insanda hep bir şüphe kalacak benim gittiğim perinetolog çok itici bir insandı hiç.memnun kalmadım zaten başta çok kötü davranıyordu zaten sonra kötü şeyler söyledi bu bir belirteç dedi tek başına bişey ifade etmez demiyor zeka testi yaptırmadım ben o sebepten itici itici konuştu çöktüm resmen çıkarkende yüzde doksan bişey çıkmaz kafana takma diyor dalga geçiyor sanki

bizimde 17 haftalıkken gozüktü. detaylıda profa gittim tek başına oldugu için hiç bir anlamı yok dedi. ve 28 haftalık kontrolümde kaybolmuştu tamamen. içini ferah tut canım kaybolmasa bile u sorun olupta okadar cok saglıklı dpgan bebek varki bizimkilerde saglıklı bir şwkilde dogacak inş
Çok teşekkürler perinetolog tutumu çok kötüydü en kötüsünü söylüyor birde çok kötü davrandı o kadar para veriyorum muamele çok kötüydü ağlayacaktım neredeyse karnımı iki elimle geriyorum kolum ağrıyor dizine değiyor diyorki dizime değdirme kolunu şöyle dur böyle dur beni sinir etti ne dediyse battı bana zaten anlayış yok sanki o hamile ben ona göre hareket ediyorum

Çok teşekkürler perinetolog tutumu çok kötüydü en kötüyor birde çok kötü davrandı o kadar para veriyorum muamele çok kötüydü ağlayacaktım neredeyse karnımı iki elimle geriyorum kolum ağrıyor dizine değiyor diyorki dizime değdirme kolunu şöyle dur böyle dur beni sinir etti ne dediyse battı bana zaten anlayış yok sanki o hamile ben ona göre hareket ediyorum
zeka testini bende yaptırmadım canım ona ragmen gittiğim prof yuzde 5 ihtimal verdi. zaten normal bir gebeliktede bukadar risk vardır dedi içimi çok rahatlattı. seninde için rahat olsun canım.

X