hiperokojen barsak..lütfen yardımm..!!

kızlar mrb. ben de 18. haftamdayım. geçen hafta kontrolumde doktor bebekte bağırsak parlaması var takip edelim dedi çok korkuyorum. ikili testlerim şükür normal çıktı ama aklımda hep bir şüphe...
Benimde 22 haftamda göründü canım bnmle 2 i 3 lü ve 4 boyutlu temiz çıktı

Cnm peki ne dedi doktor korkma dedi mi
muayenenin sonuna doğru söyledi önemsiz bişeymiş gibi ben de ne olduğunu bilmiyordum tabi o anda sormak hiç aklıma gelmedi salaklık işte.2 hafta sonra kontrol var yine o zaman detaylıca sorcam inşaallah bi sıkıntı yoktur

Benimde 22 haftamda göründü canım bnmle 2 i 3 lü ve 4 boyutlu temiz çıktı
3 lü yaptırmadım ve daha ayrıntılı ultrasona girmedim 20. haftada bakılacak işte. seninkinde azalma kaybolma falan var mı

3 lü yaptırmadım ve daha ayrıntılı ultrasona girmedim 20. haftada bakılacak işte. seninkinde azalma kaybolma falan var mı
Bn de yeni öğrendim ayrıntılı ultrason da öğrendim şimdiye kadar hiç böyle birşey görünmedi

Bn de yeni öğrendim ayrıntılı ultrason da öğrendim şimdiye kadar hiç böyle birşey görünmedi
inşaallah bi sıkıntı çıkmaz sizinkinde de. bir sürü nedeni varmış aklıma kötü şeyleri getirmemeye çalışıyorum ama çok zor. Rabbim büyük ...

Ewet rabbim büyük ama genelde geçiyormuş inşallah geçer[/QU
siz benden bir ay öndesiniz, doktor size geçip geçmeyeceği hakkında bir şey dedi mi veya dercesi neymiş söyledi mi?

Ye
Yeni başlamış ayrıntılı da birinci evrede ekojenik barsak iZlenmektedir ama down sent. Olma olasılığı düşüktür diye yazıyor. Doktorum la yarın görüşecek 4 boyutlu ya tekrar girecem

Ye

Yeni başlamış ayrıntılı da birinci evrede ekojenik barsak iZlenmektedir ama down sent. Olma olasılığı düşüktür diye yazıyor. Doktorum la yarın görüşecek 4 boyutlu ya tekrar girecem

hadi bakalım inşaallah kaybolmuştur olmadıysa da azalmıştır hayırlı haberlerini bekliyorum canım Allah yardımcın olsun

Günaydın kızlar bugün gittim doktora 4 boyutlu ya girdim doktor ekojenik barsak görmedi. Normal dedi. Suyundan da kaynaklı görmüş olabilir dedi. Ayrıca tek başına birşey ifade etmez dedi

Günaydın kızlar bugün gittim doktora 4 boyutlu ya girdim doktor ekojenik barsak görmedi. Normal dedi. Suyundan da kaynaklı görmüş olabilir dedi. Ayrıca tek başına birşey ifade etmez dedi
ay çok sevindim canım ben de haftaya gidicem inşaallah benimki de öyle olur

İnşallah canım seninde görünmez. Su yuttuğunda öyle bir görüntü olabiliyormuş. Ve doktor tek başına bulgu da değil dedi
Dün gittim doktora bağırsaklarında bir şey olmadığını söyledi muhtelemen ya kayboldu ya da yanlış görünmüş bir şeydi. Çok şükür bundan sonra da bir sıkıntı çıkmaz inşaallah

Çok sevindim cnm. İnşallah . Sağ saglım kucağımıza alırız inşallah

Ayrıntılı ya mı girdin cnm yoksa normal muayene mi
normal ultrasona girdim canım ama baya detaylı baktı. bi sıkıntı yok deyince muayenenin sonuna doğru bi doktor bağırsak parlaması var dedim ondan sonra biraz daha baktı yok bi sıkıntı dedi hem öyle bir şey olsa bile tek başına bir şey ifade etmez dedi. sonra dedim 3 veya 4 lü testi yaptırayım mı dedim 2 li testin doğruluk payı bunlardan daha yüksek dedi hiç gerek yok yaptırmana boşa kafanı bulandırma dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…