hiperokojen barsak..lütfen yardımm..!!

Hıc endişelenme geçmiş sukur.yabancı kaynaklarda 2 tane araştırma okumuştum grade 1 olup tek başına görülenler de iki olaylarda da sağlıksız olan sayısı 0 di
.ki 500 küsür üzerindeydi iki araştırmadaki kişi sayısı.unut bence ben yinede kendi kendime stres yaptım da ne oldu.bilsem daha sağlıklı beslenir mutlu olur bebegimi 3 kilo üstü kucağıma alırdım bakımı daha kolay olurdu.

Hıc endişelenme geçmiş sukur.yabancı kaynaklarda 2 tane araştırma okumuştum grade 1 olup tek başına görülenler de iki olaylarda da sağlıksız olan sayısı 0 di
.ki 500 küsür üzerindeydi iki araştırmadaki kişi sayısı.unut bence ben yinede kendi kendime stres yaptım da ne oldu.bilsem daha sağlıklı beslenir mutlu olur bebegimi 3 kilo üstü kucağıma alırdım bakımı daha kolay olurdu.

İnşallah canim bende buraya guzel seyler yazacagim günü bekliyorum. Sende geçmişi boşver bi sinavimizdi geçti gitti bundan sonra hersey güzel olacak

Kızlar bnm bebeğim de de göründü 2 ve 3 lü testim normal çıktı 4 boyutlu da da bir sorun çıkmadı ayrıntılı da bu çıktı normal ultrason da birşey görülmedi. Radyoloji doktoru hiçbir şey demedi bn normal herşey emi dedim Ewet dedi kafam karıştı inşallah bir sorun olmax

Cnm çok zor durum. Bnde iki gündür çok moralim bozuk sinirlerim bozuldu. Bebeğin nasıl iyimi rabbim uzun sağlıklı ömür nasip etsin canim.

Cnm çok zor durum. Bnde iki gündür çok moralim bozuk sinirlerim bozuldu. Bebeğin nasıl iyimi rabbim uzun sağlıklı ömür nasip etsin canim.
Cnm hiç takmiyorsun hamileligin tadını çıkar.ben 2 li 3 lü yaptirmamistim dr lar yaptırsaydin iyi kötü birsey derdik dediler .Detaylida çıkmıştı sonra hep göründü doğuma kadar .36+5 te doğum yaptim zaten biz birsey demeden çocuk dr eşime parlaklık varmış ama down yok demiş.ben doğumdan sonra kızım nasıl diye sordum her gördüğüme sağlıklı dediler inanmadim birde yemin ettirtim bağıra bağıra zor bir hamilelik geçirdim aman aynısını siz yapmayın çok pismanim.tek başına hiç bişey bu yıl 3 kişi doğum yaptık bu forumda hiçbirimizde bişey cikmadi.:KK66:boşver

Cnm hiç takmiyorsun hamileligin tadını çıkar.ben 2 li 3 lü yaptirmamistim dr lar yaptırsaydin iyi kötü birsey derdik dediler .Detaylida çıkmıştı sonra hep göründü doğuma kadar .36+5 te doğum yaptim zaten biz birsey demeden çocuk dr eşime parlaklık varmış ama down yok demiş.ben doğumdan sonra kızım nasıl diye sordum her gördüğüme sağlıklı dediler inanmadim birde yemin ettirtim bağıra bağıra zor bir hamilelik geçirdim aman aynısını siz yapmayın çok pismanim.tek başına hiç bişey bu yıl 3 kişi doğum yaptık bu forumda hiçbirimizde bişey cikmadi.:KK66:boşver

Aglattin beni yaa Şu cümle ile

Senin haftalarinda ayni şoku bizlerde yaşadık canim.ben henüz doğum yapmadim hala içimde bir huzursuzluk var dogurmadan geçmeyecek.
Bana da bütün doktorlar büyük ihtimalle biseyi yoktur diyor. Kendimi rahatlatiyorm o şekilde
Sende canini sıkma ulkuselin dedigi gibi hep iyi haber aldik

Aglattin beni yaa Şu cümle ile
Evet o halimi görüp ağlayanlarda oldu.acizlikten ne yaptığını bilmiyorsun.ama siz yapmıyorsunuz güzel haberler inizi bekliyorum.siz doğuma konsantre olun.ben zor ıkındım.Allah korusun onda bile bebek nefessiz kalsa beyni hasar gorebiliyormuş. Bebeğin zarar vereceksin ıkın dediler en son var gücümle deneyince oldu.

Anne olmak gerçekten çok zormuş cnm. Sağlıkla büyüt kızını canım. Şimdi kaç aylık. Aklıma getirmemeye çalışıyorum rabbim büyük diyorum sağ saglım kucağıma alacam inşallah diyorum. Yinede kafam da sorular var sonucu doktoruma göstermedi m tekrar 4 boyutlu ya girmeyi düşünüyorum dua et canım

Senin haftalarinda ayni şoku bizlerde yaşadık canim.ben henüz doğum yapmadim hala içimde bir huzursuzluk var dogurmadan geçmeyecek.
Bana da bütün doktorlar büyük ihtimalle biseyi yoktur diyor. Kendimi rahatlatiyorm o şekilde
Sende canini sıkma ulkuselin dedigi gibi hep iyi haber aldik
Peki geçti mi cnm ultrason da gözüküyor mu halen. Sen diğer testlerini yaptırmış mıydın cnm . İnşallah sağlık la kucağına almayi nasip etsin Rabbim canım. İnşallah bu günler gelip geçer sonrasında da hiçbir sıkıntı yaşamayı z bebeğimiz le ilgili. Aslında hiçbir test yaptırmayacan önceden bunlar mı vardı tıp geliştikçe hastalıkta daha çok görünüyor. Rabbim ne derse o olur

Evet o halimi görüp ağlayanlarda oldu.acizlikten ne yaptığını bilmiyorsun.ama siz yapmıyorsunuz güzel haberler inizi bekliyorum.siz doğuma konsantre olun.ben zor ıkındım.Allah korusun onda bile bebek nefessiz kalsa beyni hasar gorebiliyormuş. Bebeğin zarar vereceksin ıkın dediler en son var gücümle deneyince oldu.
Ne güzel normal doğum yapmışsın cnm bn astım hastasıyım çok korkuyorum nefes alma ve verme problemleri yaşıyorum

Amin inşallah kimse evladinin sağlığıyla sınav olmasın.
Benim en son 27.hafta duruyordu sonra 31.hafta gittim o görüntü yok dedi.ben prof perinatologa da gittim dünya kadar para verip
Bana söylediği bebeğin kan yutmuştur ondan olmuştur bu görüntü dedi.
Ikili ve dörtlü test yaptirdim onlar iyiydi. Allah yardımcımız olsun canım

Benim en son 27.hafta duruyordu sonra 31.hafta gittim o görüntü yok dedi.ben prof perinatologa da gittim dünya kadar para verip
Kanaman oldumu cnm bn çok öksürüyorum acaba bebeğe zarar mı veriyordur

Doğumunda Az kalmış cnm allah tek avazda kurtarın

Kanaman oldumu cnm bn çok öksürüyorum acaba bebeğe zarar mı veriyordur

Doğumunda Az kalmış cnm allah tek avazda kurtarın

Kanamam hiç olmadi canım ama icerde varmış o haftalarda doktor göstermişti.
Öksürüğün zararuiolmaz canim ama caresine bak bi doktora görün sürekli sıcak şeyler iç zencefil bal limon ve ılık su karışımı yap iyi gelir.

K
Kanamam hiç olmadi canım ama icerde varmış o haftalarda doktor göstermişti.
Öksürüğün zararuiolmaz canim ama caresine bak bi doktora görün sürekli sıcak şeyler iç zencefil bal limon ve ılık su karışımı yap iyi gelir.
Kaç gündür sürekli Rüyalarıma giriyor canım rabbim yardimci mız olsun. Sizlerde iyiki varsınız canım

K

Kaç gündür sürekli Rüyalarıma giriyor canım rabbim yardimci mız olsun. Sizlerde iyiki varsınız canım

Güzel düşünelim güzel olsun.
Hic birşey olmayacak dünya Tatlısı yavrularimiz olcak. Allahim bizi uzmeyecek

Güzel düşünelim güzel olsun.
Hic birşey olmayacak dünya Tatlısı yavrularimiz olcak. Allahim bizi uzmeyecek
İnşallah cnm. Amin dua edelim birbirimize. Bn bir kaç gün sonra tekrar 4 boyutlu ya girecem bakalım ne diyecek

kızlar mrb. ben de 18. haftamdayım. geçen hafta kontrolumde doktor bebekte bağırsak parlaması var takip edelim dedi çok korkuyorum. ikili testlerim şükür normal çıktı ama aklımda hep bir şüphe...

kızlar mrb. ben de 18. haftamdayım. geçen hafta kontrolumde doktor bebekte bağırsak parlaması var takip edelim dedi çok korkuyorum. ikili testlerim şükür normal çıktı ama aklımda hep bir şüphe...
Cnm peki ne dedi doktor korkma dedi mi

X