Hıdrellez 6 Mayıs

bu arada acele edim derken ellerime hep diken battıı kanadı vallaa çok acıyoo ama ne demişlerr gülü seven dikenine katlanır dimiii

kızlar iki sorum olacak dileğimizi gül ağacına gömdükten sonra alacak mıyız sonradan alacakmıyız bana kalması daha mantıklı geliyo bazı yerlerde kaslın diyo ikincisi şimdi akşam ezanı okundu ben beş vakit namazı kısa süredir kılmaya çalışıyorum en azından farzları şimdi normal kıldığım namza dışında bir namaz kılıyo muyum bir de bazı yerlerde yatsıdan sonra iki rekat namaz kılıp öyle gömün diyolar cevap verirseniz çok sevinirim

kızlar ben gömmekten son anda vazgeçtim, çünkü görmüş geçirmiş ve daha önce bunu defalarca denemiş biri dibine bırak ya da dalına as dedi.
annem dala astı, ben saksının dibine bıraktım

ayy ben şimdi ateş yaktım da geldim zıpladım üstünden de dilek tuttum
inşalllah tutar dualarımız.....
bideee para gömdüm bi herhangi bir ağacın dibine ayrıca resimler de çizdim....
Allahım kabul etsin hızır bize uğrasın aminn....

canım bende asılıyo diye duydum az öncebaska bi arkadasta dediki sabah ezanı okunmadan yani güneş görmeden gidip alıp saklamak gerekiyomus ayy ben tek basıma o saatte gidip alamam artık kalsın yaırn sabahta gider gömerim dibine rabbim kabul etsin inşş hayır sitenin bahcesi buraya yabancıyım ben eşimde görevde o saatte mümkün deil kapıdan dısarı çıkamam

Sonunda yaptımmm içimde çok güzel hisler var çok huzurluyum inşallah hıdırellez hepimize bereket sağlık ve huzur getirir :119:

peki moryel sabah alacak mısın daldan

sabah ezanla kalkacağım allah nasip ederse,sabah namazını kılıp alacağım. annem de saolsun benim için kalkıp toplayacak sabah ezan vakti
bir de çay bardağına süt koydum, belki kesilir diye :)
o zaman geldiğini anlarım

güneş görmeden mi
benim iyice kafam karıştı genee :)

güneş görmeden mi
benim iyice kafam karıştı genee :)

evet canım ama ben kalkamam korkarım :18: gurbetteyim tamam oturdugum site çok güzel ama sonucta o saatte ve asagıda olmak beni korkutur zaten hamileyim kapıcı abi bile dediki sen nasıl atladın gectin ordan hamile halinle diye utandım vallaa

saati varmı arkadaslar konuyu yeni oyorumda geöi kaldım yoksaşimdi yapsam olurm?acilllll cevap

saati varmı arkadaslar konuyu yeni oyorumda geöi kaldım yoksaşimdi yapsam olurm?acilllll cevap

bence yok şuan yapabilirsin
zaten sabah toplayacağız
elini çabuk tut
bir de ebru şallının programında bir kadın anlatmış, şenay yangel diye
üç tane tarcın çubuğunu üçgen şeklinde yapıp ocağın üstüne koyup yakacakmışız gece 12 den sonra
yanarken dilek dileyip dua edecekmişiz
henüz videoyu yüklememişler tv 8 e izleyen var mı programı

**5 Mayıs 2011 saat 24:00′densonra üç adet tarçın çubuğunu ocakta üçgen bir şekilde koyup yakarak mayıs ayı burcunuza göre kuantum cümlelerinizide söyleyerek istediğiniz dileği tekrar edin kalbinizden ne geçiyorsa dile getirin ve herkesi bağışlayın kimseye karşı negatif enerji hissetmeyin.Bütün dileklerinizi söyleyin…"

böyle bişey buldum

sağolun arkadaşlar acil cevaplarınız için ilk defa yapıyorum Allah tan evde saksıda güllerim var:) insallah kabul olur

kızlar bu dileğimizi yazıp ağaca asma olayını gece 00:00 da mı yapıcaz yoksa 00:00 dan önce mi? acil cevap verirseniz sevinirim, ben dilkelerimi yazdım, çok küçücük de resmini çizdim ama pek okunaklı değil resimler..

amin canım hepimize inşallah

Sonunda yaptımmm içimde çok güzel hisler var çok huzurluyum inşallah hıdırellez hepimize bereket sağlık ve huzur getirir :119:

amin canım

:18::18::18:ben korkarım yaa öyle odamda da süt vardı tam içiyoordum arada sırada:18:
koysam mıki bardağa:18:

yok yok çok korkarım:18:

canım hepsi ni şuan yapabilirsin sanırım
önemli olan gönlünden geçen bence bende çok küçük çizdim pencere eşiğime ama olsun
inşallah tutar dualarımız

:18::18::18:ben korkarım yaa öyle odamda da süt vardı tam içiyoordum arada sırada:18:
koysam mıki bardağa:18:

yok yok çok korkarım:18:

:) korkmak hiç aklıma gelmedi ne yalan söyleyeyim
zaten sabaha kadar bakmayacağım, sabah keseleri toplarken bakacağım, hem kesilirse o sene o ev çok bereketli olur diye okudum bir yerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…