Hıdrellez 6 Mayıs

akşam restauranı geç kapattık kızlar ya yatsı ezanından sonra çizdim ben gece 12 flandı bişey olurmu mermere hem yazdım hem çizdim..rabbim kabul etsin inş...:KK16: ilkkez denedim bennnn :98:

kızlar ya çok güldürdünüz beni :KK70:
insanın yaratıcılığı artıyor böyle günlerde ne çözümler buluyoruz değil mi :KK1:
ben bir de tuz yalayıp yatim dedim:KK1::KK60::KK60: hani o gece insan rüyasında evleneceği kişiyi görürmüş ya, ya ben az mı yaladım acaba:KK60: susamamıştım su veren de olmadı, yani evde kaldığımı düşünmek istemiyorum:KK43::KK43: ne dersiniz ?

Son düzenleme:
biz dün eşimle indik çizmek için ben ev çizdim o da çocuk çizdi..manyak çocuğa pipi çizdi bi de sonra da bana bak diyo:)))işin şakası tabi herşeyin hayırlısı dedim bende inşallah kabul olur

akşam restauranı geç kapattık kızlar ya yatsı ezanından sonra çizdim ben gece 12 flandı bişey olurmu mermere hem yazdım hem çizdim..rabbim kabul etsin inş...:KK16: ilkkez denedim bennnn :98:

Bende gece on iki civarı çizdim..

Sabah sekiz gibi falan aldım dileklerimi..Çiçeğin dibine gömdüm..

Umarım kabul olur:KK53:

kızlar benim süte bi haller olmuş
gece yatmadan baktım bişey yoktu, normaldi, hatta ezan okunmadan önce de normaldi. nolduysa ben işteyken olmuş:)
işten sonra geldim baktım, süt koyulaşmış bi tuhaf olmuş, tadına bakayım dedim az kalsın çıkarıyordum o panikle annemi aradım hemen, annem önce, gelmiş o zaman dedi. ondan sonra durdu düşündü süt bozulmuş olmasın dedi :)
daha dün aldım sütü yaa niye bozulsun ki
neyse ben olumlu düşünüyorum, hızır a.s benim evime uğradı:)
evrene olumlu mesaj gönderiyorum çok güçlü bir enerjiyle, bütün dileklerim gerçekleşiyor
evrene olumlu mesaj gönderiyorum çok güçlü bir enerjiyle, bütün dileklerim gerçekleşiyor
..gerçekleşiyor ...gerçekleşiyor.. gerçekleşiyor :)

başka türlü olmayacak galiba, inanmak şart:)

Bizimkiler de kudret narı ektiler.
Babam da uğur parası hazırladı.
Bugüne kadar hiçbir şey yapmadım bilmem ileride yapar mıyım kendim için?
Dileklerimiz,dualarımız kabul olsun inşallah..

hıdrellez geliyor kızlar...

naapıyoruz???? tecrübeli olanlar bilgi verirse çok sevinirim

konuyu hortlatıyım dedim :KK14: ee hadi bayanlar dileği kabül olanlar var mı ? kim ne yaptı? bide benim bi sorum var gül ağacı değilde başka bi bitki olabilr mi :KK75:

Annemle beraber yapmistik annem abime bir gelin ablama bir damat yapmıştı bende benim neyim eksik deyip bi tane damat çizdim ve istedigim bütün ozellikleri yazdim ve senesi dolmadan ablam evlendi 4 ay sonra abim evlendi bi kac ay sonra bende nisanlandim ve ayrica annem hacda yazmisti ve hacca gitti yani o kadar yoğun bir sene gecirdik ki annem hepsini ayni anda yazmayaymisim fln dedi iyi yorulduk demişti

Şunu da belirtmek istiyorum eşim kagida yazdigim bütün ozelliklerin aynisi yani eksiksiz butun ozellikler ayni cok sasirmistim

geçen sene benimde dileklerimden bir tanesi oldu.Evim olsun yazmıştım senesi dolmadan oldu çok şükür..

X