hiç yapmadığım birşey yaptım.

Sadece sen yaşamıyorsun canım şu andaki ikili ilişkiler çok farklı bir hal aldı . Gecen hafta biri ile görüştüm 3 gün darladi plan yapalım pazar günü diye kendi planımı bozdum, şimdi diyor ki bugün evde kalmak istiyorum:) kesin araya başkası girdi . Sorun flört olayının çok değişmesi

Ben de eğer içimden gelmiyorsa hiçbir Güç konuşturamaz buluşturamaz. Bu çocuk da sırada seninle görüşmek kaldı demişti şehre yerleşince en son. baktım kendime bir adım geliyor hemen geri çekildim cevap atmamıştım en son birkaç gün sonra da dondurdum Çivi çiviyi söker mantığı hiç bana göre değil

Okurken hayal ettim ve o kadar sinir oldum ki... Çantamı alıp kafasına patlattım deseniz rahatlıycaktımTabiki işin şakası en doğrusunu yapmışsınız çok bile beklemişsiniz sanırım başta çok ilgili olduğu için toparlar kendini diye tahammül ettiniz ama iyice saçmalamış... Şansını kaybetti hiç umursamayın...

2 haftalık iş gezisinde sanırım birileri ile tanışılmış ya da ciddileşilmişn veya eski biriyle ara düzeltilmiş. Sizinle ayrılmak için de her tür kabalığı yapmış.

2 haftalık iş gezisinde sanırım birileri ile tanışılmış ya da ciddileşilmişn veya eski biriyle ara düzeltilmiş. Sizinle ayrılmak için de her tür kabalığı yapmış.
şehir dışı olayı bayram için aile ziyaretiydi, iş gezisi olduğunu nerden çıkardınız? ve 2 hafta sürmedi.
dediğiniz tarzda olsa bunun sinyali tam buluşma sırasında verilmez, mutlaka öncesinde konuşma ve mesajlarında değişim olurdu. yani benimle görüşürken ilgisi başkasına kayan insan nasıl olur bunu çok iyi biliyorum, başkalarında yaşadım daha önce :) o gerçekten kendini belli eden bir uzaklaşma oluyor. ya da başka biçimde mutlaka kendini belli ediyor. ve bu kişide böyle olmadı. bizimki sadece enerji tutmamasıydı.

konuyu okuduktan sonra yorumları da okudum. Bir süre uzaklaşma olmuş. İş gezisi gibi hatırladım. Sonuç olarak bir şekilde uzaklaşılmış...

araya başkası girme durumları flört aşamasında çok oluyor çünkü insanlar aynı anda birkaç kişiyle flörtöz konuştukları için... bunda da araya başkası girse yine anlarım, tamamen tuhaf bir vakaydı. bence kimse için plan bozmamak lazım. ben bozmuyorum. bunu benden isteyen oldu daha önce, şu gün görüşsek mi dediklerinde o gün planım var ama şu şu günler uygunum şimdilik dediğimde, ya şöyle böyle deyip o planı bozmamı isteyenler. ben direkt "uymuyorsa uyan başka bir gün görüşürüz o halde :)" deyip konuyu kapatıyorum, görüşmek isteyen zaten uyduruyor. günler çuvala girmedi ki plan bozayım.

konuyu okuduktan sonra yorumları da okudum. Bir süre uzaklaşma olmuş. İş gezisi gibi hatırladım. Sonuç olarak bir şekilde uzaklaşılmış...
iyi de ne alaka, aynı şehirdeyken de biz hepi topu 1 kez görüşmüştük gitmeden önce, her gün yan yana değildik ki uzaklaşma etkilesin?
dip dibe olduğum insan bir haftalığına fiziksel anlamda yanımdan ayrılmış olsa dediğine doğru derdim. ama bayram için gitti ve attığı mesajları görsen sanki kırk yıllık kocam havalarında. zaten buluştuğumuz zaman tavrındaki değişime bu nedenle şaşırmıştım ben. karşımda bambaşka biri vardı. neyse sonuç olarak hissettiğim gibi davrandım ve hayatımdan çıkması bende hiç boşluk yaratmadı. hatta aksine bi hafifledim, rahatladım çünkü artık yanlış anlama yok, bunaltma yok, trip yok.

İkili ilişkilerde artık ne normal, ne değil nasıl olması gerekir inan hiç bilmiyorum ve hepimiz gibi aşırı yoruldum .

Nasıl yani başta bu adam yemekten sonra sizi eve bırakmayacağını mı söyledi? Eğer öyleyse keşke başından böyle biriyle buluşmasaydınız. Sizin masadan kalkmanız tam isabet olmuş bence keşke bende önceden yaşadığım ilişkide aynı hareketi yapsaydım. Bazı insanlar bu tür tavırları hakediyor gerçekten, zaman akıp gidiyor zamanımızı böyle insanlara harcıcak değiliz…

Kalkıp gitmek çok yerinde bir hareket olmuş ama sonra mesaj atmanıza gerek yoktu madem konu açıp konuşmak istemiyor yapacak birşey yok.buluşmak istemiyorsa neden devam ettirmiş anlam veremedim.

Az bile yapmışsınız bu adama keşke o mesajı da atmasaymışsınız. Erkenden kurtulmuşsunuz sevinin.
Çeşit çeşit insan var ben de her seferinde bu nasıl bir tür diyorum:)

evet artık flörtlerin ileri aşamaya geçmesi çok zor oluyor

Çocuk açısından bakınca şey dikkatimi çekti benim eşimde dalga geçer ama espri yaptığını sanır inanilmaz itici ve kırıcı espri anlayışınız uyusmamis muhtemelen çok naza çekip soğuk davrandigiysaniz negatif enerji yaymış olabilirsiniz tek suçlu adam değil sanki kısmet değilmiş

Kırıcı ve itici olmadığından yüzde yüz elli eminim çünkü şakalarım hep belirli sınırlar dahilindedir. Mesela asla birinin fiziksel özellikleri, zekası, ailesi ya da kişiliği ile alakalı espri yapmam. Bu tarz konularda dikkat edilmesi gereken bazı şeyler vardır. Dikkat edilmezse o sınır aşılır ve şaka resmen kakaya döner. Kendimin gayet farkındayım bu konuda emin olun. Naza çekip soğuk yapma zaten nasıl olabilir karşımdakini ben o ana dahil etmeye çalışırken :) bence tamamen psikolojik sorunları olan biriydi ve iyi ki de bitmiş gitmiş dedim çünkü çoktaaan başka biriyle buluştum bile dün. Ve gayet iyi geçti, sohbetimiz, her şeyimiz keyifliydi. Sorun onda yani buna eminim.

uyumsuz çift dedikleri bu olmalı ama sen bir bir ayı ile yemeğe gitmişsin ama neyse ki farkındalığın yüksek olduğundan noktayı koyup gitmişsin verdiğin mesaj bu hareketlerini onaylamıyorum bu iş bizimle olmayacak nokta umarım o ayı ya 2 şansı vermezsin kadın düşmanı gibi bir adam nezaket yok empati yok sürekli kendi egosını tatmin eden bir oğlan daha birey olamamış kadını ezen ve sürekli aşağılayan tip aman uzak dur bunlardan etrafta çok var

ikinci şansın i'si bile söz konusu değil emin ol :)
zaten tamamen kestik görüşmeyi o andan sonra. hatta ben geçenlerde başka biriyle buluştum falan.

ikinci şansın i'si bile söz konusu değil emin ol :)
zaten tamamen kestik görüşmeyi o andan sonra. hatta ben geçenlerde başka biriyle buluştum falan.
herkesin kırmızı çizgileri vardır onun adı da kendini bilmek tanımak ama çoğu kız kendini keşfetmeden sevgilisini çözmeye çalışıyor sonra boşanmalar ile noktalanıyor

Benim bir görüştüğüm vardı. İkinci görüşme için yer düşünüyorduk. Kendi evine yakın bir yer seçmemizi istiyordu. Uzak olursa eve dönmesi zor olurmuş Sanki ben değil de o kız. Sizin anlattığınız adamda benimkine benziyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…