Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

ben bi dönem çalıştım sonra bıraktım şimdi evdeyim çooookkk sıkıcı ya evde oturmak hele bi de arkadaşın falan yoksa hiç çekilmiyo benim hiç takılabilceğim bi arkadaşım olmadığı için gıcık oluyorum bu duruma

Evet belki sıkıcıdır ama ben hep süper bi ev hanımı olmayı hayal ediyorum. Benim annem çalışıyo. Küçükken hep arkasından ağlardım anne nolur bırakma beni gitme diye Belki o yüzden kendi çocuklarıma bunu yaşatmak istemiyorum.

ya dediğim gibi benim hic arkadaşım olmadığı için belki bu kadar sıkılıyorum çevren eşin dostun olduktan sonra eğlenceli olabilir tabi

ah canım keşke herşey oyle olsa bende bırakıp gelmek istemıyorum ama bak bugün kımse yok kuzuma bakıcak kıme bırakcaz bılmıyorum

ben ne yapayım dısarı cıksam insanlarla bile konusamıcam cunkü aynı dili konusmuyoruz
Çok zor ya. Allah sabır versin tatlım. İnş çabuk alışırsın.

amin canım Allah sabrını veriri dedim ama bakalım

ya dediğim gibi benim hic arkadaşım olmadığı için belki bu kadar sıkılıyorum çevren eşin dostun olduktan sonra eğlenceli olabilir tabi

Benim nerde oturucağım, kiminle arkadaşım olacağım az çok belli olduğundan bunu çok dert etmiyorum. Birinde kahvaltı, birinde kahve derken akşama kadar gezicem

ben ne yapayım dısarı cıksam insanlarla bile konusamıcam cunkü aynı dili konusmuyoruz

amin canım Allah sabrını veriri dedim ama bakalım

Benim sevgili görümcem de Almanya'ya gelin gitti. Ama anladığım kadarıyla halinden memnun. Çünkü eşi ve eşinin ailesi çok iyi insanlar. Eşin senin elinden tuttuğu sürece herşeyin üstesinden gelirsin balım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…