Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Allahtan sevmiyosuuuun
perceıve bende severiiim,vücut spreyini kullanıyrum

kızlar mrb bende bugün üye oldumm umarım aranızda iyi bi yer ederim......22 yaşındayım 6 aylık evliyim bebişimiz henüz yok:)

merhaba canım ohh ne guzeldır sımdı cicim ayları nasıl gıdıo evlılık ?sorun sıkıntı vardı alışttınızmı ?

hoşgldiniz ,prosun kriterlerine uyuyosunuz bir tek bebiş eksik

evet uyuyo nolmus onuda kacırtcan heee kıskançççççççç

kuzum öncelikle teşekkür ederim yordum seni. kesinlikle 1. gelinlik. harika ötesi çok beğendim sadece biraz uzun geldi. topuklu var mıydı ayağında.

ne demek düğündasım senin fikrin önemli benim için
evet topuklu vardı canım hmde kalın topuk oldugu için kısa sayılmaz yani benim boy ne kadar kısaysa artık

ne demek düğündasım senin fikrin önemli benim için
evet topuklu vardı canım hmde kalın topuk oldugu için kısa sayılmaz yani benim boy ne kadar kısaysa artık

kuzum o zaman boyunu biraz kısalt. çünkü uzun oluca gelin kısacık duruyo. fotodaki sen miydin. çok kıskandım.

1 de guzel ama ben 2 yı daha cok begendım canım
ama sen önce ilkini begenmiştin :26: aslında ben ışıltılı istediğim için bire tav oldum sanırım
kuzum o zaman boyunu biraz kısalt. çünkü uzun oluca gelin kısacık duruyo. fotodaki sen miydin. çok kıskandım.

benim canım neyimi kıskandın kız allah askına
birde o baskasına göre dikilmişti canım boyu kilosu ona göre yani o yüzden bana göre dikilince daha güzel olur bence

göğüslerinii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…