Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

ayyy cnm deme yaaaa bende hemen bu ay yaptırıcam ozaman sen nekakdara yaptırdın normalde 300 bızım buralarda ama nettekı fırsatlarda 80 60 50 ye bıle var nasıl anlarım ıyı olup olmadıgını?

Ben 300e yaptırdım cnm. Fırsat sitelerinden yaptırıpta memnun olan da var. Edirne'de öyle bi şans olsa ben değerlendirirdim. Bence sende değerlendir. Hem bi talihsizlik olursa daha az paran gitmiş olur.

ama sen önce ilkini begenmiştin :26: aslında ben ışıltılı istediğim için bire tav oldum sanırım

bende 2. eteğini begendım yavrum 1 daha sıradan heryerde gorulduk gldı ablam aynısını hatta tpatıpını denemıstı bızde kararsız kalıp baska almıstık ama tabı sen hangısını begendın ıkısıde guzel gerckten.

ama sen önce ilkini begenmiştin :26: aslında ben ışıltılı istediğim için bire tav oldum sanırım

benim canım neyimi kıskandın kız allah askına :KK9:
birde o baskasına göre dikilmişti canım boyu kilosu ona göre yani o yüzden bana göre dikilince daha güzel olur bence

Ben 300e yaptırdım cnm. Fırsat sitelerinden yaptırıpta memnun olan da var. Edirne'de öyle bi şans olsa ben değerlendirirdim. Bence sende değerlendir. Hem bi talihsizlik olursa daha az paran gitmiş olur.

anladım senın sacına uygulaıgı farklıymıs ama normede 3 gun yıkama dıolar ya sana tam olarak ne uygulandı yvru.yada daha sonra srarım ay basında unuturum zaten solesende:::))))))))))

hımm evet sey biraz iriler :KK17::KK17:
bir orası bir toto kısmı zaten kocaman maşallah :KK9::KK9:

yaaa maşallah nazarım değmesin. bende de hiç yok. nişanlıma üzülüyorum. bişey var sanıyodur çocuk. destekli südyen olmasa havalanı pisti gibi dümdüz:KK9::KK9: o yüzden öpücük straplez giyemicemm:KK19:

yaaa maşallah nazarım değmesin. bende de hiç yok. nişanlıma üzülüyorum. bişey var sanıyodur çocuk. destekli südyen olmasa havalanı pisti gibi dümdüz:KK9::KK9: o yüzden öpücük straplez giyemicemm:KK19:

bilmiyorum ki iyi mi kötü mü canım ya cok normal bişey giysem hemen dekolte oluyor bıktım vala artık :KK43:

ah:84::84:aaa ıste evlı hatun yazmadı gıttı yıne bana cvp dahı vermedıı napıosunuzzzzz lann ozelden mı yazıosunuz soyleın cbukkkk:84:

o kadar çok şey yazılmışki kim sordu bilmiyorum ama tanıtıyım kendimi sivaslıyım 26 yaşındayım nişanlıyım :))

X