Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

primlerden nasıl iyi kazanndıomu bırde tam olark nasıl bsı kı hanı araba ev sıgortası fln mı?

Evet cnm ev araba sigortası. Çok şükür primlerden iyi kazanıyorum. Bazen maaşımın 2 katı prim aldığım oluyor. Ama her ay prim alamıyorum. Aylık hedeflerimiz var onu aşarsam prim alabiliyorum. Yılbaşında hedefleri bayağı yükseltti patron. Mesela bu ay alamadık. Bi de dün brezilya fönü yaptırdım hiç hesapta yokken. Bu ayı nasıl çıkaracağım bilmiyorum. :KK50:

hımmm anladım canım yaasenı karsıma Allah cıkardı nekadara yaptırdın memnunmuun gercı dun yapmıssın ama dumduz oldumu?
bende yaptırcam cesaret edemıorum :KK50:

yaa şu kadar insanın arasında rezil oluyorum düğündaş benim mailim yookk :KK17: çok utanıyorum. en kısa zamanda alıcam bi tanee :KK17:
al tabı kıs muakkak lazım oluo yanı.sıtelerede mı uye olmuosun ?

aaa gerçekten mi nasıl memnun musun bende düşünüyorum ama korkuyorum saçlarım yanar diye. belime kadar kıyamıyorumm:26:

aynen bendensın:)

Ben karar versem ne olacak damat bey almıyo ki:KK43: Şaka bi yana KPSS, askerlik var. Ben kendimi avutmak için 2 sene diyorum ama 3-4 seneyi bulur evlenmemiz:KK43:
olsun geç olsun güç olmasın canım

hımmm anladım canım yaasenı karsıma Allah cıkardı nekadara yaptırdın memnunmuun gercı dun yapmıssın ama dumduz oldumu?
bende yaptırcam cesaret edemıorum :KK50:

Canım ben çok memnun kaldım. Düzleştirdiğinde ki jilet gibi görüntü olmuyo ama doğal duruyo kabarmıyo ve yeterince düz. Ayrıca parlaklık verdi. Bi de kuaförümün söylediğine göre bana yaptığı kreatin fönüymüş. Brezilya fönü gibi düz yapıyo ama daha çok besliyo. Bu farklıymış. İçinde hani şu kanser yapan madde var ya ondan yokmuş. Bi de normalde 3 gün su değdirmemek gerekiyor. Benim öyle değil. İşlemin arkasından yıkandı kurutuldu ve kuruturken saçıma fırça bile değmedi fönlü gibi saçlarla evime geldim.:21:

Canım ben çok memnun kaldım. Düzleştirdiğinde ki jilet gibi görüntü olmuyo ama doğal duruyo kabarmıyo ve yeterince düz. Ayrıca parlaklık verdi. Bi de kuaförümün söylediğine göre bana yaptığı kreatin fönüymüş. Brezilya fönü gibi düz yapıyo ama daha çok besliyo. Bu farklıymış. İçinde hani şu kanser yapan madde var ya ondan yokmuş. Bi de normalde 3 gün su değdirmemek gerekiyor. Benim öyle değil. İşlemin arkasından yıkandı kurutuldu ve kuruturken saçıma fırça bile değmedi fönlü gibi saçlarla evime geldim.:21:

yaa bende istiyorum ama çok korkuyorum. istanbulda var mı kii böyle kaliteli bir yer:26:

X