Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Tabiki bana danışın. Maaş+prim çalışıyorum. Kendime kk da ufak çaplı bi müşteri grubu oluştursam ne iyi olur

primlerden nasıl iyi kazanndıomu bırde tam olark nasıl bsı kı hanı araba ev sıgortası fln mı?

yaa ben seni avrupa yakaısnda sannıyorrum.... evlilik enstitüsüde avrupa yakası ya ondan öyle algıladım bende şimdi bu yakadali ilanlara bakıyorum öyle

kıs ben zeleme degılımde onun adına yazıverdım:)

sen ne düşünüyorsun hangisi daha güzeldi sence ?

ohh iyisin valla. kıyamıyorum ben anneme. parasını harcasın istemiyorum. ondan kendim almaya çalışıyorum herşeyi. ama tabi zor oluyo

Ben maaşımın bi kısmını hatta çoğunluğunu eve veriyorum tatlım. Annem biliyo ki cebimde 5 bin olsa ben onu 1 günde harcarım. Böylelikle hem birikim oluyo hem çeyiz hem eve katkı.

ne güzel benim gibi çalışmaya başlar başlamaz evlenmeye karar vermemişsin. baya bi birikim olur o zaman

Çoğumuz özel sektörde çalışıyoruz cnm yarın ne olacağımız belli değil Sen sözleşmeli olsanda devlettesin en azından bi umut var. İnş en yakın zamanda kadroya geçersin.

kuzum ben bi tane htırlıyorum sanki. 3800 demiştin o değil mi. varsa fotosu bi daha göndersene bi.. sen onun fotografını göndermiş miydin ki. hatırlayamadım yaa. kafam karıştıı:26::18:

evet ya sanki arsa alıyoruz fiyata bak !
sana gönderdim mi hatırlamıyorum ki canım mailini verirsen gönderiyim ?

morıncımmm anadolu yakasında kı yda gebze dekı ılanlar yarıyo ısıme hayatım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…