Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

görmedim kızz nerde link verdiler.. beraber gelinlik bakmaya gitcez ya beğenirsin alırız kuşumm. sen yeter ki istee :KK54:

oyy kuzum benimm sende evlilik arifesinden senden bişey istmem güler yüzün yeter :KK16::KK16:
ben o ilk gösterdiğim gelinliği alıcam heralde kuzum ya ablam indirim yaptırırım ben dedi herkesde onu begendi alıcam gibi gözüküyor :44::44:

ay ben hala kıyafetlere harcıyorum :KK9:
canım son zaman tutusunca öyle bi alınıyor ki hiç kasma boş yere :KK9:
Şimdiden alacağıma kıyafetlerden artan paramla( tabi pek arttığı söylenemez) altın yapıyorum. En azından düğün zamanı bozdurur istedğimi modasına uygun alırım diye düşünüyorum.

Ben merkezde sigorta acentesinde teknik personel olarak çalışıyorum tatlım. Ya sen?

güzelmiş. sigorta ile ilgili soruları sana soralım ozaman :) bende istanbulda bi devlet bank genel müdürlüğünde yönetici asistanı olark çalışıyorum. sözleşmeliyim ama malesef :s

Son düzenleme:
tamam annem tamam ağlama sana da alıcam :KK34:

malesef yaaaa bende muzdaribim gerççi zam alıcam henuz yenı basladım bakalım kısmet sız ne ıs yapıosunuz

susss kıssssss

susss dıorum kısss once enısteyı getır ıstesın sora ben alcam sana söz

yok sen bekarsın sana melek kesılırler merk etme:KK34:

yemek yapmıosun demek bak sen nıe annene yardım etmıosun hee kızım mı sana:KK47:
:KK53:
zor bulursun daha enısteyı :)

sen önce koca bul kasık benden :KK9::KK9:
koca da yok kasıkta ne bahtsızım :KK5:

bak sımdıden 2 takımı oldu ama tabı once koca lazım ):

zelemele
Kariyer.net - Corvus Şarapçılık Pazarlama ve Ticaret ve Ltd. Şti - Sekreter iş ilanı

bak bu ilana başvuru yap. gözüme takıldı sana gönderim dedim :)
tskler cnm bakcam hemen

ay ben hala kıyafetlere harcıyorum :KK9:
canım son zaman tutusunca öyle bi alınıyor ki hiç kasma boş yere :KK9:
aynen öyle çeyiz ne demek onu bile bilmiyodum işin uzmanı oldum valla

Doğrusunu istersen çeyizimde ne var bende tam olarak bilmiyorum. Sağ olsun annem alıp kenara koyduğu için pek takip edemiyorum. Annem biraz meraklıdır böyle şeylere.
ohh iyisin valla. kıyamıyorum ben anneme. parasını harcasın istemiyorum. ondan kendim almaya çalışıyorum herşeyi. ama tabi zor oluyo

oyy kuzum benimm sende evlilik arifesinden senden bişey istmem güler yüzün yeter :KK16::KK16:
ben o ilk gösterdiğim gelinliği alıcam heralde kuzum ya ablam indirim yaptırırım ben dedi herkesde onu begendi alıcam gibi gözüküyor :44::44:
yaa ağlarım amaaaaa. ev derdinden gelinlik heyecanımı yaşayamıyorum offf. hayırlısı olsun kuzumm. içine sindiyse al hemen. herkes de beğenmiş ne güzel :KK54:

X