Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

üsküdar çamlıcada oturuorum cnm benım ılk bebbısım senın?
evet çalısıorum 4 ay oldu balayalı.

benimde ilk bebiş geç evlendim geç çocuk sahibi oldum kısmet böyleymiş evdeyim evde oturmak ne kadar keyifli birşeymiş.
Valla pc başında yazıyorum ama hiç rahat vermiyo tepemde gezip duruyo pcyi kapatıyo sürekli onla oynama benimle ilgilen diyo resmen şimdi onun karnını doyurup uyutucam sonra görüşürüz canım.

canım cok sevindim pazartesi erkenden gelişmeleri yaz umarım hersey gönlünce olur. öptüm

eveeettt bende topukluya alışkınım ama gelinliğin ağırlığı ve o kadar ayakta durmaya dayanabilir miyim bilmiyorum :26:[/QUOTE]

birtürlü bulamadım kafamdakini sana göstermek için

Peki memnun musun? :44: Benm pudram bi süre sonra çıkıyor alacalı , bi tuhaf bişiy oluyr yüzüm.

sonucta pudra toz oldugu için ucuyor sanırım benim kide gidiyor bir süre sonra ama pudrayı fondoten üstüne sürün derler genelde ben direk cildime sürdüğüm için oluyor zannediyorum.
Markası ne canım seninkinin ?

catherine arley kullanydum memnundum aslında.
Pastel aldım sonra. Flormardan daha iyi sonç alırsın dediler. Pişman oldum aldığıma

Ben fndten sevmiyrum. pudra hafif oluyr.

catherine arley kullanydum memnundum aslında.
Pastel aldım sonra. Flormardan daha iyi sonç alırsın dediler. Pişman oldum aldığıma

Ben fndten sevmiyrum. pudra hafif oluyr.

canım nemlendirici sür. onunüzerine pudranı sür. daha kalıcı oluyo. ben öyle yapıyorum. fondöten çok yapay duruyo sevmiyorum

bende yenıyım canım tanıdık kımse yok soru soruyom ceveplıyolar bu kadar dosluk kurmuslar yınede ıyı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…