Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

catherine arley ürünü ne kadar ki ben hiç kullanmadım onu
Güzel ürün ama, tekrar döncem ona. Burda 4,5 tl
canım nemlendirici sür. onunüzerine pudranı sür. daha kalıcı oluyo. ben öyle yapıyorum. fondöten çok yapay duruyo sevmiyorum

Nemlendrici sürmeden pudra süremem zaten
Bende fondten hiiiiç sevmyrum.pudra favorim

hoşgeldin kız ladyy naber

valla allığını bilmiyorum canım pudradan başkasını kullanmadım. ama pudrayı her sorana tavsiye ediyorum

iyi canım kırmızıya küstüm
dalmış görmüyo hiç muhattab olmuyo bnle peehhh
hiç işim olmaz pudraymış allıkmış fondötenmiş
rimel kalem dudak koruyucum yter bana

en güzeli valla. da bu aralar gözlerimin altı morarmaya başladı. kapatıcı sürüyorum renk ayrımı oluyo. o yüzden biraz pudrayla desteklemem gerekiyo. yoksaa makyaja hayıırr. yaşasın doğallıkk

en güzeli valla. da bu aralar gözlerimin altı morarmaya başladı. kapatıcı sürüyorum renk ayrımı oluyo. o yüzden biraz pudrayla desteklemem gerekiyo. yoksaa makyaja hayıırr. yaşasın doğallıkk

hmmm bnm gözlerimin altı mor zaten kapatıcı sürüyorum bnde ama bşi farketmiyo renk ayrımı olmuyo yani ya da ben umursamıyorum

Beyaz falan derrrrken kremden de bahsetmiştim orda
Gerçi senin ayakkablrında fena değil amma '40' numara giydiğin için bana olmaz beybi, çooüzgnüm

hehhe 37 bıkerem o ayakkabılarım ama dogumdan sora 38 oldu

Kızlaaar, aranızda pudra kullanan var mı? Varsa hangi marka? :26::26::26:

para verıceksen estee lauder harıka gerckten daha uygun arıosanda maybellıne de fena degıl canım

merhaba, kızlar bende yeniyim :)
slm cnm merhaba evlımısın?

ama ben gercekten görmediim seni tatlım o kadar yogun ki iş yerim herkesin konusuna dalıyorum öyle pat diye bana verilen cevaplara bile dönüş yapamadım

hiç sana küsülür mü güzellik.
geldım smcik eşime iş bakıorum karıyer netten:)
zelede grusmede galıba gırmedıgne gore

tamam o zmn :13:
ndenn ki işten mi çıktı yavrm

ama ben gercekten görmediim seni tatlım o kadar yogun ki iş yerim herkesin konusuna dalıyorum öyle pat diye bana verilen cevaplara bile dönüş yapamadım

hadi affettimmm
yoksa trip yapcaktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…