Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

dene canım ya hakkını yedirme kendi sorunları yüzünden seni mağdur etmeye hakları yok

kuzuu şimdi ben netden arastırırken şirketin avukatı geldi hayırdır falan bende böyle böyle anlattım durumu aradı kadını konustu ben kırmızı hanımın avukatıyım işte böyle böyle diye.
kadın bir ekeledi kekeledi :)
salı günü halledicem demiş bakalım inşallah verir

vay be maşşallah çok temiz kalplisin he kırmızım :):) hadi bakalım bu vesile ile salı günü verirler inşallah sertifikanı onalrda herkesi saf sanmasınlar ..:)

vay be maşşallah çok temiz kalplisin he kırmızım :):) hadi bakalım bu vesile ile salı günü verirler inşallah sertifikanı onlarda herkesi saf sanmasınlar ..:)

Son düzenleme:
ayy kızlar ya şimdi ''adamo deri'' diye biryerden aradılar beni iş için ama bizim burada onların siteleri açılmıyor bazı siteleri nedense açmıyor burası
siteside adamoleather.com bu açabilen varsa açıp firmanın hakkımızda diye bir bölümü vardır mutlaka onu kopyalayıp buraya yapıştırabilirmi ya merak ettim kaç yıllık nasıl bi firmaymış ?
ya birisi bakabilir mi ?? :s

Son düzenleme:
kızlar benim için dua edin. işle ilgili şu anda bi sıkıntı var. kabak benim başıma patlayabilir. dua edin bana lütfen:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…