Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

napım kuşum yaa yemek yedım geldım topıke ne var ne yok bakım dedım .
sıkıntıdn patlamak uzereyım ama..
birazdan cıkıcam bı borcumu yatırmaya gıdıcem.

aynı bende yemek yedim geldim.
Koskoca şirket santrali baska bir hatla karısmış sabahtan beri yüzlerce telefon actım valla bende onunla ugrasıyorum.
Öykü ne yapıyor hıı :KK9:

Eki Görüntüle 677212 kırmızı bu nasık. rahat bi ayakkabı bu hem

bana sormamıssın ama solım cnım topuğu kalın oldugu ıcın rhata benzıo ben begendım vala onude kapalı rahat olur ama benım ayakkabımı ben kadıkyden pasahdan aldım ve hıc memnun kalmadım 80e almıstım 3 sene oncesı ıste cok rahatsızdı kızlar bırde alısık degıldım topukluya benı zorladı gecenın sonunda ayakta duramıodum dusunun.benm ayakkabımda buydu $untitled.jpg
kremıydı yalnız

bana sormamıssın ama solım cnım topuğu kalın oldugu ıcın rhata benzıo ben begendım vala onude kapalı rahat olur ama benım ayakkabımı ben kadıkyden pasahdan aldım ve hıc memnun kalmadım 80e almıstım 3 sene oncesı ıste cok rahatsızdı kızlar bırde alısık degıldım topukluya benı zorladı gecenın sonunda ayakta duramıodum dusunun.benm ayakkabımda buydu Eki Görüntüle 677213
kremıydı yalnız

seninki de çok şıkmış canım yaa. markası neydi hatırlıyo musun. benim gösterdiği steve madden. rahat bi ayakkabı. ama zaten her türlü oynarken rahat edemicez. bi tane babet şart:26:

bana sormamıssın ama solım cnım topuğu kalın oldugu ıcın rhata benzıo ben begendım vala onude kapalı rahat olur ama benım ayakkabımı ben kadıkyden pasahdan aldım ve hıc memnun kalmadım 80e almıstım 3 sene oncesı ıste cok rahatsızdı kızlar bırde alısık degıldım topukluya benı zorladı gecenın sonunda ayakta duramıodum dusunun.benm ayakkabımda buydu Eki Görüntüle 677213
kremıydı yalnız

hani sen gelin fotonu koycaktın ayakkabı da güzelmiş ayrıca ?

baktım cnm ama begenemedım kı ordada yaa dur bakalım bu ay basına cok vakıt var olmadı carefour dan falan ındırımlı oluo oralardan bakarım dıorum.sen calısıomusun buarada.
Yok canım çalışmıyorum bir fiil 22 yıllık iş hayatından sonra ayrıldım şimdi emeklilik için yaş bekliyorum tam on yıl var devlet erken emeklilik sinyalleri verdi bakalım hayırlısıyla inşallah olur sen çalışıyormusun nerde oturuyorsun.

Aykıbını beendım ammaa çook yüksekk giyemem ben kesssiiin düşerim :18:

düşmen için giydiricem zaten:):):):)

hani sen gelin fotonu koycaktın ayakkabı da güzelmiş ayrıca ?

rahatlıgı daha onemlı dıkkt edın kızlar yanı guzel dıe aldanmayın gercı ben cok begenerek almamıstm ben cok havalı modeller grdumde kaynana bu olsun demıstı kırmamıstım daha dgrsu uzatmak ıstemedım.:KK53:resmı unuttum kuzum ya pazartesı ıns

Yok canım çalışmıyorum bir fiil 22 yıllık iş hayatından sonra ayrıldım şimdi emeklilik için yaş bekliyorum tam on yıl var devlet erken emeklilik sinyalleri verdi bakalım hayırlısıyla inşallah olur sen çalışıyormusun nerde oturuyorsun.
üsküdar çamlıcada oturuorum cnm benım ılk bebbısım senın?
evet çalısıorum 4 ay oldu balayalı.

kızlar selaam. aradım şimdi sevdiceğimii..... konuşacak babamla :) hemde seve seve . havalara uçtu. ben size gelmiyim dışarda konuşayım daha rahat olurum diyor oda ama bakalım . ben şimdi izin aldım çıkıyorummm bi işim var. pazartesi görüşürüz artık. kendinize çoookkkkkkkkkkkk iyi bakın. hepinizi seviyorumm :)

düşmen için giydiricem zaten:):):):)

rahatlıgı daha onemlı dıkkt edın kızlar yanı guzel dıe aldanmayın gercı ben cok begenerek almamıstm ben cok havalı modeller grdumde kaynana bu olsun demıstı kırmamıstım daha dgrsu uzatmak ıstemedım.:KK53:resmı unuttum kuzum ya pazartesı ıns

ya işte o kalın topuklular rahat olur bence normalde topkluya alıskınım ama o kadar saat üstüne kalınca halim ne olur bilmiyorum
düğündasımla karar verdik renkli ayakkabı giyicez :KK9:

kızlar selaam. aradım şimdi sevdiceğimii..... konuşacak babamla :) hemde seve seve . havalara uçtu. ben size gelmiyim dışarda konuşayım daha rahat olurum diyor oda ama bakalım . ben şimdi izin aldım çıkıyorummm bi işim var. pazartesi görüşürüz artık. kendinize çoookkkkkkkkkkkk iyi bakın. hepinizi seviyorumm :)

çok sevındım canım.babanında sızı alayısla karsılıyıcagını dusunuorum.inş rızasınıda alırsın.
sevenler ayrılmaz.

hadi hayırlısı canım çok sevindim :KK16:

ya işte o kalın topuklular rahat olur bence normalde topkluya alıskınım ama o kadar saat üstüne kalınca halim ne olur bilmiyorum
düğündasımla karar verdik renkli ayakkabı giyicez :KK9:
eveeettt :KK1: bende topukluya alışkınım ama gelinliğin ağırlığı ve o kadar ayakta durmaya dayanabilir miyim bilmiyorum :26:

X