Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

iyilik canım ya sen nasılsın..bende birazdan çıkıcam sen geldin ben kaçtım gibi olmasın 2 muhabbet edek öyle çıkim dedim :)

sus kıs saçını başını yolarım heee senın maasın iyi sen konusma:KK19:
:KK20:
biz napalım he bız napalım:KK43::KK43:
ağlıycam yaaa:KK43:

öyle diyosun da. hem düğün kredim var hem araba kredisi. iki kişli çalışınca da siz yaparsınız düğünü diyo herkes. kimse bilmiyo yetiyo mu yetmiyo mu.:KK19: sen ne kadar alıyosun ki tatlım:26:

öyle diyosun da. hem düğün kredim var hem araba kredisi. iki kişli çalışınca da siz yaparsınız düğünü diyo herkes. kimse bilmiyo yetiyo mu yetmiyo mu.:KK19: sen ne kadar alıyosun ki tatlım:26:

ole yavrum bızde kımseden 1 kurus almadan evlendık.benım maasım 800 canım + yemek +yol parasını harcamıorumda 1200 e gelıo.150de emeklılıge yatıo gerci ma onu alamıorum şuan tabı.

ole yavrum bızde kımseden 1 kurus almadan evlendık.benım maasım 800 canım + yemek +yol parasını harcamıorumda 1200 e gelıo.150de emeklılıge yatıo gerci ma onu alamıorum şuan tabı.

allah bereket versin canım keşke herkes iyi şartlarda çalışabilse ama olmuyo işte. dünyanın adaleti böyle. yaa aklıma takıldı. senin bebişe kim bakıyo :26:

X