Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

evlendikten sonra gerçekten anlatınca harika gibi gözüküyo da onu yaşarken hiiç öyle olmuyo ki :KK53: annemin tripleri kaynanaya laf cakmalar kaynana zırlıyomuş ben napim ben mi dedim git ayarla mekanı diye anammm neler neler :KK52: milletin dedikodusunu da unutmamak lazım tabi bu ne hız yoksa hamile mi falanlar filanlar :KK52:

sağsalim atlatabilmişsin o günleri bravooo :KK9:

canım ailen iyi izin vermiş yaa. benimkiler bana neler çektirdiler. çalışmaya başlayalı bir sene oluyo. hala çalışmaya başlar başlamaz evlendi der millet diyolar. bıktım şu millet ne der lafından valla. bende hemen bebeğim olsun istiyorum. annem bekle dört beş ay. evlenmeden oldu derler diyo. :KK9: delircem az kaldı:KK1:

zaten hayatımıı başkalarına göre yönetmek zorunda kalıyoruz ya o çıldırtıyo beni millet ne dermiş ne derse desin 1 ay snra unuturlar ne dediklerini :KK51:

oyy oyy doğru bu tarafıda var işin..zaten o aileler ,etraf işin içine girmese ölürler...annelerin savaşı zaten apayrı birşey ..

ayyy zaten ne oluyosu bu ailelerin anlaşmazlığı yüzüne oluyo.annem alıngan zaten eşimin annesi de içindekini hooop söyler zor günlerdi vesselam :KK53: ama güzel anı olarak kaldı bende.iki aileden de uzaktayım çok şükür :KK52:

fıstıklar sanırım dün ben evlenme teklifi aldım sanırım diyorum çünkü resmen birden nikahı yapalım sevdiklerimizinde olduğu bir kutlama yapalım sonrasında aynı gün dedi :) ben son günlerde böyle düşünüyorum deyiverdi benimki :KK17: varmısın diye sordu birde öyle şakasına böyle şeyleri söyleyecek biride değil bende olur dedim olacakalrı size yazarım kızlar :))

yağğğmurrr kuzum tebrik ederim seniii :)
mail attım sana bak :)

canım ailen iyi izin vermiş yaa. benimkiler bana neler çektirdiler. çalışmaya başlayalı bir sene oluyo. hala çalışmaya başlar başlamaz evlendi der millet diyolar. bıktım şu millet ne der lafından valla. bende hemen bebeğim olsun istiyorum. annem bekle dört beş ay. evlenmeden oldu derler diyo. :KK9: delircem az kaldı:KK1:

oyy senin işin baya zormuş benim annem biraz milletin lafına bakmaz. biraz diyorum çünkü bazen bakabiliyo :) 3 yıllık evliyim ve bebeğim yok henüz düşünmüyorum hamile olupta evlendiğimi düşünenlere çoook sağlam kapak olmuştur diyorum kendi kendime bazen :KK76: sende inşallah bu süreci mutlu bir şekilde atlatırsın canım benim :KK19:
sağsalim atlatabilmişsin o günleri bravooo :KK9:

teşekkür ederim allaha şükrediyorum düşününce :KK31: cidden zor günlerdi.evlenceğime bile sevinemiştim diyebilirim vallahi :KK51:

zaten hayatımıı başkalarına göre yönetmek zorunda kalıyoruz ya o çıldırtıyo beni millet ne dermiş ne derse desin 1 ay snra unuturlar ne dediklerini :KK51:
aynen öyle yaa. bizim tarafa da nişanlımın tarafa da söyledim. düğün günü bi kişi çıkıp da gelinliğin kötü saçın kötü olmuş gibi olumsuz bişey söylerse herkesin burnundan getiririm o düğünü diye. tırstı herkes. inş düğünümü berbat etmez bi densiz :KK47:

canım tbrkler inşallah bi ömür mutlu olursunuz
amin canım benim inşallah allah razı olsun
ayyy zaten ne oluyosu bu ailelerin anlaşmazlığı yüzüne oluyo.annem alıngan zaten eşimin annesi de içindekini hooop söyler zor günlerdi vesselam :KK53: ama güzel anı olarak kaldı bende.iki aileden de uzaktayım çok şükür :KK52:

çok şükür atlatmışsıın cnm..uzakta derken sen neredesin onlar nerede cnm?

oyy senin işin baya zormuş benim annem biraz milletin lafına bakmaz. biraz diyorum çünkü bazen bakabiliyo :) 3 yıllık evliyim ve bebeğim yok henüz düşünmüyorum hamile olupta evlendiğimi düşünenlere çoook sağlam kapak olmuştur diyorum kendi kendime bazen :KK76: sende inşallah bu süreci mutlu bir şekilde atlatırsın canım benim :KK19:
:
sağol cnm inş. yaa deli oluyorum düşündükçe. millet laf eder diye rabbimin nasip ettiği bebeğe hayır mı dicem. çok mantıksızlar yaa :KK19:

aynen öyle yaa. bizim tarafa da nişanlımın tarafa da söyledim. düğün günü bi kişi çıkıp da gelinliğin kötü saçın kötü olmuş gibi olumsuz bişey söylerse herkesin burnundan getiririm o düğünü diye. tırstı herkes. inş düğünümü berbat etmez bi densiz :KK47:

canım o kadar düşüncesiz olcaklarını zannetmiyorum ya demezler herhalde dimi ?

iyi yapmışsın gözdağı vermek iyidir:KK1::KK1:

amin canım benim inşallah allah razı olsun

çok şükür atlatmışsıın cnm..uzakta derken sen neredesin onlar nerede cnm?

çooook şükür canım çok şükür. ben istanbuldayım onlarda farklı farklı şehirdeler.burda kafama göre takılıyorum karışan yok eden yok ohhh mis mis vallahi :KK52: allah bozmasın :nazar: :21:

canım o kadar düşüncesiz olcaklarını zannetmiyorum ya demezler herhalde dimi ?
demez olurlar mı hiç canım yaa. kıskançlığından yapan bile çıkıyo. sende tedbirini al bence.:KK34:

iyi yapmışsın gözdağı vermek iyidir:KK1::KK1:

bizimkiler bilirler benim deliliğimi. damarım tutarsa gelinliği bile çıkarır gitmem düğüne falan. o yüzden bişey diyen çıkmaz da. karşı tarafta bilmiş çok. bakalım napcaz :KK34::KK1:

demez olurlar mı hiç canım yaa. kıskançlığından yapan bile çıkıyo. sende tedbirini al bence.:KK34:

bizimkiler bilirler benim deliliğimi. damarım tutarsa gelinliği bile çıkarır gitmem düğüne falan. o yüzden bişey diyen çıkmaz da. karşı tarafta bilmiş çok. bakalım napcaz :KK34::KK1:

onları da nişanlın halleder artık :KK9::KK9:

yaaaa :26: ben en ufak olumsuz bişeyde hemen yüzüm düşer yani bunu engelleyemem bile :KK43: inşallah öyle bişey yasamayız

o damar bende de var ama düşünecek adam yok karsımda :KK19:

X