Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

bayılırım çocukarı örseleyerek sevmeye ama izin vermiyolar senin tosun paşayı öyle sevmeme izin çıktığına göre geleyrum özleem ablaaa [/QUOTE]

yaw ben bu alıntıyla cvp olayını hala tam çözemedim ama neyse. senin aracılığınla terazikadınana teşekkürü bir borç bilirim zira kendisinin yazısını bulupta alıntı yapamadım da

gelelim senin tosunumu köşede kıstırma projene. herzaman beklerim kendileri dediğim gibi 40 çıkmadan öncelerden cimciklenmeye başlamış olup özenle hırpalanarak büyütütülmeye alıştırılmıştır. keza ben ancak öyle doyuyorum

bayılırım çocukarı örseleyerek sevmeye ama izin vermiyolar senin tosun paşayı öyle sevmeme izin çıktığına göre geleyrum özleem ablaaa

yaw ben bu alıntıyla cvp olayını hala tam çözemedim ama neyse. senin aracılığınla terazikadınana teşekkürü bir borç bilirim zira kendisinin yazısını bulupta alıntı yapamadım da

gelelim senin tosunumu köşede kıstırma projene. herzaman beklerim kendileri dediğim gibi 40 çıkmadan öncelerden cimciklenmeye başlamış olup özenle hırpalanarak büyütütülmeye alıştırılmıştır. keza ben ancak öyle doyuyorum [/QUOTE]
Alıntı yap dedin mi alıntılarsın kanka
Neyse bende güzel şeylere vesile olabiliyorum demekki
Nerde yaşıyordunuz yakınsanız uğrayıverrim ne olcek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…