Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

benimde emine memnun oldum :) bebegim cok tatlı görünüyor özlem Allh sizlere bağışlasın

amiin cümlemizin yavrusunu bağışlasın allah. çok teşekkür ederim . bende memnun oldum eminecim.

Ahahah şuan evde sünkürerek böğüre böğüre ağlamam gerekirken acayip bir enerji patlaması yaşıyorum bugün :KK52:
Seni kendüğe getirdiğim için sevindirik oldumm kıığğzz :KK52:

yaw ben bu alıntıyla cvp olayını hala tam çözemedim ama neyse. senin aracılığınla terazikadınana teşekkürü bir borç bilirim zira kendisinin yazısını bulupta alıntı yapamadım da :KK53:

gelelim senin tosunumu köşede kıstırma projene. herzaman beklerim kendileri dediğim gibi 40 çıkmadan öncelerden cimciklenmeye başlamış olup özenle hırpalanarak büyütütülmeye alıştırılmıştır. keza ben ancak öyle doyuyorum :KK60:
Alıntı yap dedin mi alıntılarsın kanka :KK52:
Neyse bende güzel şeylere vesile olabuiliyorum demekki :KK53:
Nerde yaşıyordunuz yakınsanız uğrayıverrim ne olcek :KK51:
[/QUOTE]

yaw hangisine cvp verceğimi şaşırdım ve hangisine güleceğimede. cem yılmazın karaborsa bilet alan ve herşeye gülen seyircileri gibi hissettim kendimi. kız dur bi sakin ol motormu taktın naptın. bu ayrılık acısı sana ii gelmemiş dicem ama mutsuzken bukadar mutluysan mutlu halini ben kaldıramam akedeş:KK60: bu arada kavacıkta oturuorum yakınsan valla gel çay koyim hemen :)

amiin cümlemizin yavrusunu bağışlasın allah. çok teşekkür ederim . bende memnun oldum eminecim.

Alıntı yap dedin mi alıntılarsın kanka :KK52:
Neyse bende güzel şeylere vesile olabuiliyorum demekki :KK53:
Nerde yaşıyordunuz yakınsanız uğrayıverrim ne olcek :KK51:

yaw hangisine cvp verceğimi şaşırdım ve hangisine güleceğimede. cem yılmazın karaborsa bilet alan ve herşeye gülen seyircileri gibi hissettim kendimi. kız dur bi sakin ol motormu taktın naptın. bu ayrılık acısı sana ii gelmemiş dicem ama mutsuzken bukadar mutluysan mutlu halini ben kaldıramam akedeş:KK60: bu arada kavacıkta oturuorum yakınsan valla gel çay koyim hemen :)[/QUOTE]
Ahahah billa hepiniz canımsığıızz :KK19:
Ben nevşehirdeyim uzağım yaa :KK50:
Ben üzüntülü bişiy olunca daha çok gülüyorumm :KK52: :KK52:

hoşgeldin , tabiiğ evleniyosun hergün koşturmacadasın darısı bizee :KK4:

inşallah bebem darısı isteyen herkesee Allah gönlünüze göre versin,iyakışıklı bol paralı,kalbi sevgi dolu :)

bende eyüp e çoook gittim,yine gel güngörene beklerim:)

eyüp cok güzel bi semt gercekten ayrı bı huzuru var :) cok teşekkur ederım bende beklerım canım pierlotıye gıttınmi peki sen

X