Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

hihoyt slm millet ben geldim. keyifli sohbetler. bu arada bu öküz diyen teyzeye bayılırım idolümdür. büyüyünce bende böle olcam ehehh :KK60:
selam hoşgeldin :) ben de bayılıorum ya şiveli şiveli konuşuor bir de :KK53: bebiş çok tatlı maaş. bu arada :nazar:
bende boşarım hiç affetmem :KK1:
lan ayva marmelatı dün akşam ne konuştuk seninlee :KK20:
Kalda gör sen :KK51:
oyyy sıkılıorm ben :KK14:

selam hoşgeldin :) ben de bayılıorum ya şiveli şiveli konuşuor bir de :KK53: bebiş çok tatlı maaş. bu arada :nazar:

oyyy sıkılıorm ben :KK14:
Niye canım ciğerim sana nolduu :KK53:
h.b ıssırabilirsin sıkabilirsin cimcirebilirsin gayet alışıktır benim tosunum bu tarz davranışlara rahat ol anasından kelli :KK60:

hoşbulduk teşekkürler

bu arada adım özlem

bayılırım çocukarı örseleyerek sevmeye ama izin vermiyolar senin tosun paşayı öyle sevmeme izin çıktığına göre geleyrum özleem ablaaa :KK52:

merhaba hoşgeldin
öhüz ne anlaaaa :KK60: nakar danaa :KK60:

hoşbulduk canım benim.

Gül bacııığğm güüülll :KK52:

gız ben sana bayıldım yaauw sen nekadada sempatik bişeysin valla oğlanla uyuduydum uyandım foruma girdim afyonum patlamadı hala. ama hemen ayılttın beni. konuşma tarzın espirilerin tam bağa göresing . böle kediynen civciv garşımı bşisin maşallah :KK60:

h.b ıssırabilirsin sıkabilirsin cimcirebilirsin gayet alışıktır benim tosunum bu tarz davranışlara rahat ol anasından kelli :KK60:

hoşbulduk teşekkürler

bu arada adım özlem

benimde emine memnun oldum :) bebegim cok tatlı görünüyor özlem Allh sizlere bağışlasın

hoşbulduk canım benim.

gız ben sana bayıldım yaauw sen nekadada sempatik bişeysin valla oğlanla uyuduydum uyandım foruma girdim afyonum patlamadı hala. ama hemen ayılttın beni. konuşma tarzın espirilerin tam bağa göresing . böle kediynen civciv garşımı bşisin maşallah :KK60:
Ahahah şuan evde sünkürerek böğüre böğüre ağlamam gerekirken acayip bir enerji patlaması yaşıyorum bugün :KK52:
Seni kendüğe getirdiğim için sevindirik oldumm kıığğzz :KK52:

X