Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

hihoyt slm millet ben geldim. keyifli sohbetler. bu arada bu öküz diyen teyzeye bayılırım idolümdür. büyüyünce bende böle olcam ehehh
selam hoşgeldin :) ben de bayılıorum ya şiveli şiveli konuşuor bir de bebiş çok tatlı maaş. bu arada
bende boşarım hiç affetmem
lan ayva marmelatı dün akşam ne konuştuk seninlee
Kalda gör sen
oyyy sıkılıorm ben

selam hoşgeldin :) ben de bayılıorum ya şiveli şiveli konuşuor bir de bebiş çok tatlı maaş. bu arada

oyyy sıkılıorm ben
Niye canım ciğerim sana nolduu
h.b ıssırabilirsin sıkabilirsin cimcirebilirsin gayet alışıktır benim tosunum bu tarz davranışlara rahat ol anasından kelli

hoşbulduk teşekkürler

bu arada adım özlem

bayılırım çocukarı örseleyerek sevmeye ama izin vermiyolar senin tosun paşayı öyle sevmeme izin çıktığına göre geleyrum özleem ablaaa

merhaba hoşgeldin
öhüz ne anlaaaa nakar danaa

hoşbulduk canım benim.

Gül bacııığğm güüülll

gız ben sana bayıldım yaauw sen nekadada sempatik bişeysin valla oğlanla uyuduydum uyandım foruma girdim afyonum patlamadı hala. ama hemen ayılttın beni. konuşma tarzın espirilerin tam bağa göresing . böle kediynen civciv garşımı bşisin maşallah

h.b ıssırabilirsin sıkabilirsin cimcirebilirsin gayet alışıktır benim tosunum bu tarz davranışlara rahat ol anasından kelli

hoşbulduk teşekkürler

bu arada adım özlem

benimde emine memnun oldum :) bebegim cok tatlı görünüyor özlem Allh sizlere bağışlasın

Ahahah şuan evde sünkürerek böğüre böğüre ağlamam gerekirken acayip bir enerji patlaması yaşıyorum bugün
Seni kendüğe getirdiğim için sevindirik oldumm kıığğzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…