Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

kızlar ya bı tanede benmı yapsam ne kız cok özendım şimdik?[/QUOT

hahahaha kızlar bu muhabbetin sonu ii gitmio söleyim. böle konuşa konuşa biribizden birimiz kesin çocuk yaparız. bir kaç sayfa önce çocuk istemeeemm dienler şimdi çocuk doğurmaya kalkışcaz:KK70: ( baştan ben ) yaw anne olmak böle bişi işte o koku yokmu o evlat kokusu en çokta onu özlüorum zaten. binanın girişinde başlıodu oğlumun kokusu her yeri sarmıştı resmen. resmen cennet kokusu yaa bak yine duygulandım üleynnnnnnnn :KK70:

tosun : Az kalsın kaldırıma cıkıyodum
ben:hangı kaldırıma ?
Tosun :napcan
ben : Beledıyeye soylıycem kaldırımı kaldırsın
tosun :ıyıymıs
ben : Cocugu rahat bırakın engel olmayın dıcem beledıyeye
tosun : ıstedgım gbı sureyım dımı :d
ben :evet
tosun:eek:oo ıyı telefon sekreterımde olurmusn manıtalarım arayınca sen cevaplarsın
ben ::KK53: Olmam kendı manıtalarınla kendın ılgılen bn kızlara ılgı duymuyorum
tosun:eek: zaman ılgı duydgun brını buluruz
ben:ben sana bulamam sen kendın bul
ne kadar malca bı muhabbet ya salakmı bu bende de mallık var ya neyse

var canım allah onu bize bağışlasın amaben bı tane daha istıyorum yas gıdıyo olsun dıyorum ama bu seferde borcumuz var bakıcak ınsan yok bakıcıya para ödeyemeyız oof ya gene dertlendım ya

öyle canım cocuk güzel hoşta parasal sıkıntılar oldumu zor tabi .insan evladınada iyi bir gelecek hazırlayabiliyorsa mutlu olabiliyo.cocuk dogurmak en kolayı dimi ama :/

kızlar ya bı tanede benmı yapsam ne kız cok özendım şimdik?[/QUOT

hahahaha kızlar bu muhabbetin sonu ii gitmio söleyim. böle konuşa konuşa biribizden birimiz kesin çocuk yaparız. bir kaç sayfa önce çocuk istemeeemm dienler şimdi çocuk doğurmaya kalkışcaz:KK70: ( baştan ben ) yaw anne olmak böle bişi işte o koku yokmu o evlat kokusu en çokta onu özlüorum zaten. binanın girişinde başlıodu oğlumun kokusu her yeri sarmıştı resmen. resmen cennet kokusu yaa bak yine duygulandım üleynnnnnnnn :KK70:

tamam canım sen calısmıyosun işte bende yapayım sende yap sen cocuklara bakarsın olurmu :)

Herşeyin hayırlısını dile canım
Ama kaza kurşunlarıda ayrı bi heyecan oluyo :KK9:
Ben öğrendiğim o ilk günü ölürüm yine unutamam

Valla ben hep diyorum şimdi sayısal çıksın yarın 3.ye hamileyim :KK1:

ay çok güldürdün beni yaa :) yaa birde o sayısal boyutu var olayın. bizde ev yaptırdık bankaya kredi ödüyoruz daha 3 yılımız var bitmesine. oda engelliyor beni biraz..

tamam canım sen calısmıyosun işte bende yapayım sende yap sen cocuklara bakarsın olurmu :)

hehe hepsi erkek olursa nolcak. kzız ben erkek çocuğundan çok korktum valla benim oğlan yüzünden. benim oğlan için tabirim kuyruğunu yakalamaya çalışan yavru köpek diorum :KK70: o derece yaramaz. ama istersen sen yap ben ona bakabilirim :KK70: naısl olsa geceleri sen alcaksın ben uyuycam hehe :KK70:

ay çok güldürdün beni yaa :) yaa birde o sayısal boyutu var olayın. bizde ev yaptırdık bankaya kredi ödüyoruz daha 3 yılımız var bitmesine. oda engelliyor beni biraz..

:KK16: Allah gülmekten ayırmasın inşallah
Bizimde gücümüz anca 2 çocuğa yetiyo o yüzden şuanda işin sayısal boyutundayım :KK52:
Bizimde ev kredi borcumuz var 2,5 yılımız kaldı

tosun:eek:oo ıyı telefon sekreterımde olurmusn manıtalarım arayınca sen cevaplarsın

bırı bana bırsey solesın !!!!!!!

sonunu nasıl bagladınız merak ettim ?:44::44:

bırı bana bırsey solesın !!!!!!!
[/b]

kız biz çoluk çocuk olayına daldık sevgili olaylarını unuttuk :KK70:

yaw nie bozuosun ki sen moralini daha doğru düzgün sevgili bile değilmişsiniz e muhtemelen sevmisonduurda hoşlantı vardır. ozaman yol ver gitsin. başka kısmetlerini kapatma bari. şaka ya bak sekreterim ol kızlara cvp ver. eşim çıkarken o lafı bana söleseydi ben kızlarına cvp veremem ama sana yol veririm hadi anam naşşşş dre yollardım :KK70:

X