Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

ısle hayatla ılgılı cozemıyorum sızıde sıkmıyım sagolun kızlar

Bu sitenin amaçlarından biride dertleşmek fikir almak anlatıp rahatlamak değilmi. Anlatmak istersen eminim birçok kişi yardımcı olmaya çalışır. Belki bişey yapamayız ama en azından sen anlatıp rahatlamış olursun.
Dilerim sorunlarını en kısa sürede çözebilirsin

Bu sitenin amaçlarından biride dertleşmek fikir almak anlatıp rahatlamak değilmi. Anlatmak istersen eminim birçok kişi yardımcı olmaya çalışır. Belki bişey yapamayız ama en azından sen anlatıp rahatlamış olursun.
Dilerim sorunlarını en kısa sürede çözebilirsin
cok tesekkur ederım Allah razı olsun bn burdakı arkadaslara cok anlatıyorum sagolsunlar hep destekler bana ama artık ınsan bı saatten sonra ınsanları sıkmaktan sıkılıyo hergun dert dınlenmezkı burası sohbet bolumu

Son düzenleyen: Moderatör:

bnmkı hıcbıryere varmıyor be gulum oyle surukluyor benı sadece

kıyamam ya üzüldüm bak şimdi canım ama içine atma kendini sıkıntılara mahkum etme paylaş rahatla ,iş sıkıntısı hayat sıkıntısı herşey birikiyo patlama noktasına geliyo bazen insan bide içimizi açıcak insanlar yoksa halimiz harab

aaaa olmadı bak şimdi:KK1:

ne iş yapıodun canım

öyle valla canım ya para biriktiriyoruz :)
bende senden sayılırım. bankada asistan olarak çalışıyorum günde toplasan 20defa çalmıyor tlf bide kargolar onun dışında iş değil yani . bol bol sıkılıyorum işte :)[/QUOTE]

hangı banka cnım ya sorması ayıp nkdr maas alıosun acaba ona ge bnde baska ıs arastrsam mı dıe soruorum

doğru dıyosun valla ben üni mezunuyum ama çalıştığım yerde çoğusu lise mezunu o yüzden kendimi ayrıcalıklı görmüorum önemli olan kendini geliştirmek haklısın
tabıkı ole ama ıste burda ole bı sansım var sankı ama bılemıorum kı emın olamıorum ıste bısıler eksık geldıbana

yok be cnm lise mezunuyum halım perişan maaş desen zaten çok düşük uf nolck halımı bılemıorum vala.sen neler yapıosun

Ama bu kadar karamsar olma sen kendini yetiştir önemli olan o ne üniv. mezunları var ilkokul mezunlarının eline su dökemez.
Ben neler yapıyorum? ev-iş iş-ev ve çocuklarım kısaca özetlemiş oldum :KK9:

aynen bendede farklı bısı yok kı canım bekarlık sultanlıktır dıe bosuna dememısler:KK53:

cok tesekkur ederım Allah razı olsun bn burdakı arkadaslara cok anlatıyorum sagolsunlar hep destekler bana ama artık ınsan bı saatten sonra ınsanları sıkmaktan sıkılıyo hergun dert dınlenmezkı burası sohbet bolumu

Senden de Allah razı olsun. Tabi haklısın sitede yeni olduğumu mesaj sayısı dışında da çok belli ettim dimi :KK30:

Son düzenleme:
tabıkı ole ama ıste burda ole bı sansım var sankı ama bılemıorum kı emın olamıorum ıste bısıler eksık geldıbana

aynen bendede farklı bısı yok kı canım bekarlık sultanlıktır dıe bosuna dememısler:KK53:

Ya yok ama şimdi evliliğe haksızlık edemicem.
Evet zor ve sorumluluk çok ama olsun doğru kişiyse hayat arkadaşın ben o evliliği bekarlığa değişmem

öyle valla canım ya para biriktiriyoruz :)
bende senden sayılırım. bankada asistan olarak çalışıyorum günde toplasan 20defa çalmıyor tlf bide kargolar onun dışında iş değil yani . bol bol sıkılıyorum işte :)

hangı banka cnım ya sorması ayıp nkdr maas alıosun acaba ona ge bnde baska ıs arastrsam mı dıe sor

halkbankası genel müdürlükteyim az maaş cnm ya 1000 maaş bide yemek yol falan işte sen nerede çalışıyorsun istanbulda mısın ?

hangı banka cnım ya sorması ayıp nkdr maas alıosun acaba ona ge bnde baska ıs arastrsam mı dıe sor

halkbankası genel müdürlükteyim az maaş cnm ya 1000 maaş bide yemek yol falan işte sen nerede çalışıyorsun istanbulda mısın ?
halkbankası genel mudurlukte sadece 1000 t maas yuhhhhhhhhhhhhhhhhh:KK53::KK53::KK53:
bosunamı okuyorum bn ya kac yıllık mezunsun sen cnm ?

Ya yok ama şimdi evliliğe haksızlık edemicem.
Evet zor ve sorumluluk çok ama olsun doğru kişiyse hayat arkadaşın ben o evliliği bekarlığa değişmem

aynen ole cnım o işin esprısı eşimden Allah razı olsun herişime kosturur yardımcı olur.ama bekarlıgım da cok rahatmıs oda bı baska yanı

kıyamam ya üzüldüm bak şimdi canım ama içine atma kendini sıkıntılara mahkum etme paylaş rahatla ,iş sıkıntısı hayat sıkıntısı herşey birikiyo patlama noktasına geliyo bazen insan bide içimizi açıcak insanlar yoksa halimiz harab
bnde patlama noktasındayım suan bakalım patlamam kıme nasıp olacak :KK53::KK53:

X