Hi bu kadar utanmamtm....

Böcüüüüüüük çok komiksin yawww kaydirigubbakcemile3
Sefgilin ii demiş sırnaşık şey

Böcüüüüüüük çok komiksin yawww kaydirigubbakcemile3
Sefgilin ii demiş sırnaşık şey
:teytey:ne güzelll ne mutlu bana Şeniz.. gülün hatunlar doya doya... stress atıyorum ben yazarken..sizde döktürün bakalım...yerimseniben

:roflol::roflol::roflol::roflol:
ayy evet sinekscimlee konusurkene duu bende anlatimm kıss benımkısının tepkısını kaydirigubbakcemile yazem komık diil emme yazçemm iştee :))
ee halıyle dugun gunum yaklaşıyor (bilmeyenler nıkahlıyım ben) ,bende yaklasık 4ay aydan berı balayı balayı dıe tutturmus gidiyorum.. en sonunda dilim surtçu balayının ısmı BALA kaldı :))
bende devam tabee dedıgımı yaptırdacamyaa ...
bala bala bala bala die melerken.. bana dediki
- tmm balayınada gideriz alayınada :mymeka: :mymeka:
- balaa da neymıs alayı yeter bize dıoo :mymeka: gelde kızzmaa yaaa @@
gecen msnde konusuyorus bana dediki aşkım balayına goturcem senı ben şookk tabee okadar dedım demedi sımdı kabul etti..
-dedım hayırdır kafana saksımı dustuu ,hayırdırr..
dio
- yok bi arkadasım soyledi..bu balaaa kadınlar arasında çok meshurmus gitmezsen rutbeden dusermısız.. ömür boyu 1000 tatıle gıtsekte bu balaaa nın lafı sureklı olurmus ''goturmedınde goturmedın beni'' die bi ömür basına kakılırmıs :umursamaz: :umursamaz:

yani sırf bu yuzdne goturcek benı adam baaalaaaa naa :mymeka: kötükedihüso

Ayy gülmekten karnıma agrılar girdi :roflol::roflol:
Alemsinizz kızlar yaa kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Ne maceralar varmıss zemuszemus

alayına gideriz abba :roflol: balayıda neymiş... :roflol:
eşin en azından alayına götürüyo benimki ayıları bana getiriyo...:roflol::roflol:

abba olsun götürüo yaa boşver :))) kaydirigubbakcemile3 opuyorumnanaktan

:roflol::roflol::roflol:

alayına gideriz abba :roflol: balayıda neymiş... :roflol:
eşin en azından alayına götürüyo benimki ayıları bana getiriyo...:roflol::roflol:
:roflol::roflol: ayılar ve alayı baya uyumlu bir sözcuk cidden kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
bızım eşlerin kafası asagı yukarı aynı yonde calsıo kıss sıneks kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ayılarla bırlıkte alayına gidelim bisss en iyisiiiii delikafaduldendelikafadulden:roflol:
abba olsun götürüo yaa boşver :))) kaydirigubbakcemile3 opuyorumnanaktan
dimi yaa goturuoo en azından :)) bala bala demekten onun msnsine facesine girip kocaman kocaman baslık atmıslıgım var benim :))
aynen soyle yazdım BALA BALA BALA BALA BALA BALA BALA.. istiyorum.. (yazıyı okuyan bala ne demısler kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3)
sırff benı gotursun diee neler etmedımmm sen tut bi arkadasının lafına ''olur''de..
:roflol::roflol::roflol:
bala istiyorum bala istiom kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
kızlar yarıldım okurken ya supersiniz

bende anlatayım cok degil bir hafta once kocam cuzdanını unutmuş evde bende gitmeden pencereden bagıram didim Şeniz yazık cuzdan için dönmesin bidaha hesabı...

neyse masadan kaptıgımla cuzdanı pencereye koştum ... açtım tam arabaya biniyordu ... aşagıdada bi suru insan kafamçokkarıştı
serkannnn cuzdanın diye bagıram didim dimez olaydım
aynen şekil şu ;
pukiiiiiiii cuzdanınnnnnn :1shok:
( puki benim köpegim )
:1shok:
aşkım garip garip bakıo millet bu kadın ne diyo falan olayı :1shok:
ay içeride geri giremedim kaldım öylece kafamçokkarıştı
sonra aşkım cıktı geri almak için
söyledigi laf aynen şu ;
pukiyi benden çok sevdiğini biliyordumki zaten didi ve inip gitti :1shok:
bunun konusunu hiç açmıyorum bakalım kendisi ne zaman açar kaydirigubbakcemile3
her pukiyi onun yanında sevmemeye dikkat ediyom adam acayip koymuş yahu
:roflol:

14 şubatta kociş saolsun işyerime gül göndermiş..çocuk geldi adımı söyledi ve teslim aldım..soora çocuk elini açtı bahşiş istio hasbam...sorrraaa benim aklıma hemen geçen sene yaşadıgım olay geldi..çocuk yine aynı çocuk ve tarih aynı tarih bu çocuk yine benden bahşiş istedi ..bende hem o anın sevinci hemde okadar insanınbana bakmasından dolayı çocuga gül parasından fazla para vermiiştimm..ayy o para okadar içime koyduki bida yapmıcam dedim...gelelim bu vakte çocukelini açtıktan soraa''yok sana bahşiş falan geçen sene benden aldıgına say '' dedim...yaaa kendimi kaybettim bi an çocuk okadar kötü olduki gittikten sooraa çok üsüldüm ya bi okadarda utandım tabi.....

kızlarrr biz yine eşimle iki şaşkın aşık
pazar günü babalarımızı arayıp babalar günü kutladık.
kimse de fark etmedi :roflol:
aynı gün ablam geldi
haftaya babalar günü hediye alacak mısınız diye
ık mık babalar günü bugün değil miydi :uhm:
o söylemese hiç haberimiz yok.

:roflol: :roflol: pukiiii :))) kıss kocen nası kıskanmıs kopeciii baksana :roflol:
gecen sene aldıgına saydın tatlicik boşver ;-)
sarisa babanız bı hafta onceden sevınmıs daha ne işte :)) ;-)

kızlar selam yazılarınızı sürekli okuyorum yarılıyorum gülmekten.Moralim bozuk olduğunda çok işe yarıyo.. valla sağolun iyiki varsınız :) bende anlatayım
Bizim bi komşu var 28 yaşlarında evli.Ablamın sevgilisi gelmiş istanbuldan ama arkadaşıyla beraber gelmişler ablamda bu komşuya sende gelsene diyo oda ablamı kırmıyo hem gezmiş oluruz deyip cafeye gidiyolar.Oturuyolar konuşuyolar muhabbet falan derken eve dönme zamanı geliyo..Bizim komşu ablamın sevgilisinin erkek arkadaşına ne derse beğenirsin elini uzatıyo ve " seviştiğimize memnun oldum" vereliniortak sonra ne dediğini farkediyo :kedi: ve nasıl toparlayacağını bilemiyo bi utanmış bi utanmışki sormayın evde anlata anlata gülüyolardı bende onların yanında yarıldım tabi..
birde ben bikeresinde sabah işe giderken minibüse bindim minibüsten inip hemen servise yetişmem lazım geç kaldım çünkü.Şimdi kafamdan hesap yapıyom sigaramda bitmiş gün boyu bana bu yetmez diyorum nerde insem hem sigara alıyım hem koşa koşa en kısa zamanda servisin durduğu yere varırım.. sonra baktım hep bozuk param var acaba yetecek sigara parasına derken şöföre yol parasını uzattım " 1 kısa lark" :kedi: :kedi: herkez döndü bana baktı bi utandımki sormayın "pardon 1 kişiiiii diiicekktiimm" dedim kaydirigubbakcemile3

:roflol: nurhayat saol ya çok güldüm vallaa :roflol: bi tane de benden dün akşam kırdığım pot ve rezilliğim kaydirigubbakcemile3

akşam iş çıkışı aşkımnan buluşup biraz dolaşıp eve geldim (ailemin birlikteliğimden haberi yok) annem evi ayağa kaldırmış canem temislik yapmış yorgun belli bende öyle açım ki kara kara dşünüyorum o arada amcam geldi (evlerimiz yan yana) bana bi bağırdı _Nerdesin sen, napıyonnn dieee eyvah dedim sı...k kaydirigubbakcemile3 kesin bu bizi gördü sevdiceğimlen :bbo: dedim napim amca yeni geldim de demeye kalmadı bi daha bağırdı napıyonnn diyorummm sanaaa die ben tam ötüyodum ki amca valla yanlış görmüşsün diye... kızım hadi yemeğe gel seni beklemekten öldüm açlıktan die :roflol: başımdan aşşağı bişiyler aktı kaydirigubbakcemile3 tamam diebildim sadece kaydirigubbakcemile3 ayyy çok salağım ya az kalsın herşeyi döküyodum ortaya :roflol:

:roflol: sevişmişlermi peki :roflol:

soforde sana dermiş ben maltepe içiom bacım

:1shok: hııı adamın kadının yeşil ışık yaktığını düşünmüştürrr kaydirigubbakcemile3 valla rezil bir durum.

ayy nuroş gülmekten çatladım kız ..acaba ablanın arkadaşı sevişmeyimi düşündü adamla)))hehehe)))ay çok rezil bi durum ya.....adamda havalara girmiştir ne sexi adamım diye.)))

ay bende bi salaklığımı anlatayım...
biz ayvalıklıyız annemler orada oturuyor.ben bursada...geçen sene bi bayramda bi kız arkadaşımı ayvalıpa götürdüm hem tatil hem muhabbet ....
akşam cundaya çıktık kordonda yürüyoruz tabi kalabalık insanlar arada gırnatacılar falan düm düm tek zemuszemus çalıp söylüyorlar...annem gırnatacılardan birini göstererek bu gündüz ayakkabıcı diyor..bende...ayyy anne sende herkezi tanıyorsun hee ayvalıkta diyorum..
annemde e gündüz ayyakkabıcı diyor.
.ben hala....... ay anne soyisminide biliyosun hee diyorum....ay o anda annemle arkadaşım bi koptu nasıl gülüyorlar.... bendede jeton yeni düştü tabi :bbo:meğer gündüz ayyakkabıcılık yapıyormuşkaydirigubbakcemile3..ben salak adı gündüz soyadı ayyakkabıcı sanıyorum....:roflol: ayy ne salağım ya bazen

Allah iyiliğini versin emi :))))) ramak kalmış ucuz atlatmışsın :)))

:roflol: sevişmişlermi peki :roflol:

soforde sana dermiş ben maltepe içiom bacım
hee evet sevişmişlerde tövbe tövbeeee lmaz: tanıştığımıza yerine seviştiğimize çıkmış ağzından artık o anda aklından ne geçiyodu bilmem ama o çocukla bişeyler geçmediği kesin :roflol: :roflol: :roflol: ama çookk utanmış kırk kere özür dilemiş :kedi:
napsın şimdi kadın belkide aklından kocasıyla akşam yiyeceği romantik yemek sonrası olacakları düşünüyodu :1closedeyes: ama gel sen bunu karşındakine anlat..

:1shok: hııı adamın kadının yeşil ışık yaktığını düşünmüştürrr kaydirigubbakcemile3 valla rezil bir durum.
kesin yaa.. :roflol: kesin yani :roflol: onun yerinde olmak istemezdim yerin dibine geçerdim :kedi:

:roflol: :roflol: :roflol: Alemsin kız sen yaaa... :roflol:

Bir tane daha anlatayım Beşiktaştan otobüse bindik saat akşam 10 gibi eşimle.Ozamanlarda yeni evliyiz.Taksimde inip başka otobüse binmemiz lazım ben istanbulu tam bilmiyorum.Eşim o duraktamı insek bu duraktamı insek acaba diyo arka kapıda beliyoruz ama o sırada otobüs duruyo inenler oluyo binenler falan.. Eşim dedi burda inmeyelim bir sonrakinde ineriz.Araba durdu bir iki kişi indi eşim burda inelim ya boşver dedi indi şöför kapıı kapattı tam gaaazzz :)))) ben bağırıyom bir panik duruuuunn inicem beeennn eşim indddiiiiii bende iniceeemm. otobüs kalabalık herkez şöför duysun diye bağırıyo eşi inmiş şöför bey karısı da inecek herkez bana bakıyo sesleniyoo.. Bi amcada dediki"dur şöför evladım adam karısını unuttu" :roflol: :roflol: otobüs ani frenle durdu kapılar pııısss açıldı attım kendimi aşağı türk filmlerindeki gibi koşarsın kocana doğru :) ondan sonra kocayı bi azarlarsın :mymeka: sonrada bu olayı anlat anlat bas kahkahayı eve gidene kadar :roflol: :roflol: :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…