Hi bu kadar utanmamtm....

ayyy nurhayat vala supersiniz he ehehehhe alahım yıkıldım gene kaydirigubbakcemile3
amca ne didi adam karısınımı unuttu dedi
:roflol: :roflol:

:roflol: :roflol: :roflol:

bizim işyerinde 2 tane büyük köpek var biri kuırt biri kangal..bekçilik ruhları çok gelişmiş olduğından köpüşlerin yabancı falan girdimi depoya çıldırıyorlar tabi havlamaktan boğazları patlıyor hayvancıkların...
bigünde kargocu gelmiş kurt deli gibi havlarken o anda zinciri açılmış ve o hırsla sen git kargocuyu ısır...normalde salık olsa ısırmaz ama biraznda ipi açılınca gaza geldi herhalde....
tabi kargocu korkmuş falan kuduzmu nedir diye işyerinden köpeklerle ilgillenen abi çocuğu doktora götürüyor muayeneye....
doktorda muayene ediyor kargocuyu...bizim abiyede siz neyi oluyorsunuz demiş..bizimkide
ben köpeğin amcasıyım demiş:roflol::roflol:
yani kargocuyla hiç bi yakınlığımız yok köpekle akrabayız:roflol: doktorda suratsız bi bayanmış..oda bi kahkaha patlatmışşş....
ayy günlerce işyerinde buna gülmüştük :roflol: neyse sonra 10 gün geçti kuduz muduz çıkmadı hayvancık...çocuk hergün gelip köpeği ziyaret ediyordu kudurdumu diye:roflol:

Son düzenleme:

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: zavallı adam.. onun yerinde olmak istemezdimm.. en korktuğum şeydir bağlı olan köpeğin zincirinin bağlı olmama ihtimali :roflol: düşünsene köpekle alay ediosun lülülü yapıyosun köpek sana doğru koşmaya başlıyo sen zincir asılacak gerilecek ve köpek sana havladığıyla kalacak sanıyosun başlıyosu gülmeye :roflol: ama köpek salına salına koşmaya devammmm.. Allahh Allahhhh tutmayın beniiiiiii... tabana kuvvet zamanıdırrrrr... :roflol: :roflol: :roflol:

kızlar bugün naptığıma inanamassınız nitekim ben de kendime şaştım
hiç yapmıycagım bişi yaptım
kötü oldu yaa..
sevgilimin evindeydik canı kurabiye istemiş yapalım dedi
ben de biliyorm ya hemen atladım aslında çok da güsel yaparım normalde
şeker yerine tuz atmışım yaaaaa pişmişti agzına bi attı çıkardı geri...
o bişi demedi de ben kendime çok kızdım
insan anlamazmı tuz mu şeker mi..
tabi kendi evim diil ya anlamadım pfff

oyy canım benim aşk şaşkınlığı bunlar opuyorumnanaktan
hem o da bir şey mi
benim arkadaşım un koyuyorum diye beyaz çimento koymuştu pastaya :roflol:

hem o da bir şey mi

aşktan valla normalde anlarım yani tuz mu şeker mi
bi an toz pembe oldu herld her yer ondanzemuszemus
o arkdşn da öldürcekmiş yiyenleri:lepi:

hem o da bir şey mi

delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
taştan bir pastamı olmuş yani:roflol::roflol:

nurhayatk
nilüfer79
sarissa
cicikiz34
sevgiseli_88

kısslarrr hepinizz harikasınız... butun yorgunlugum gitti yaneee :))

sımdı bize dayımlar çok sık gelır bizde onlara gideriz ..
her geldıklerınde bizde ozamanlar kucuktuk sitenın dısına çıkıncaya kadar arabanın peşinde kosup el sallardık kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 şebeklık yaprdık onlara lülülülülülü
bir gece yine (gece 1.30-2gibi gidrlerdi) ben kapı onunde durdum (artık genc kıss olmusum daha mı kosacam araba peşlerinde şebeklık yaparak laelaelaelaelae)
kardesım yine aynı seylere devam delikafadulden sonra uzaklardan bir ses gelıyor su sesi gibi mi değil bir zil sesi gibimi değil.. cozemedık biz neyse kardsım bu arada siteden çıkmakta olan aranın arkadsında kosmaya devam ederken ...
önumuzden bi kopek gectı zıncirini koparmıs kardesmın ustune dogru.. bende bi panık oldu ''eyvah sesimi nası duyursam bizimkıne die .. tabe kopek son surat kardesımın arkadsından kosuyorrr hırlayarak bide delikafadulden
sonra dayım dıkız aynasında gordu sanırım bılmıyorum durdu ve kardesımı arabaya aldılar son anda.. ısırmaya ramak kalmıstı delikafadulden kopek delirmiş gibi arabaya saldıryor tabe ben o arada aparatmana tabanları basmıstım çoktan camdan ızlıyordum olanı bıtenı :roflol::roflol:

sonuc bidaha arabanın arkasından kosmakdık sadece asagya kadar ınıp gecırmeye devam ettık okadar :)) camdan el sallamakla yetındık :roflol:

daha dün istanbuldaydık nikah vardı bi akrabanın..
amcam goturdu dedık tektek gitmeyelım hepimiz bir olalım daha iyi olur .. neyse amcam otobusun biraz kucugu bir mınıbus var sırketın zaten hepimiz ona dolustuk kucukler haric 12 kısıyıs..amcam suruyor . nikah biz oğlan tarafıyfık ama davetiyede sadece nıkah yerı yazıyor telde ona aitmıs arayınca oğrenmıs olduk :)))
neyse ist.da yabancı oldugumuza tek bıldıgımız tabelalar :))
niklah salonunu bulmamız zaten 1.30 saat surdu :roflol: (bulent ecevit kultur merkesınde oldu -reklam olmasın- )
nikahta 16.30da baktık saateee uuuuuuuu daa çok var napces ne etces hiçbiyer bılmıyoruz bi gitsek aynı yolu bulamayız.. zaten nikah salonunu bulmak için bi kaçkez donduk durduk -kaybolduk-
havada sıcak ,arabanın içi yanıyorr duramazkı insan ... saaat 15.30 çokta erken..

sonra amcamın aklına dahiyane bi fıkır geldı :))) serin biyer klimalı olsun ,konforlu koltuklarda oturmak için;

-nikah salonuna gectık ve en arka koltuklara oturduk :roflol: bizim nıkaha kadar kıyılan nıkahların hepsine şakşakşak alkisalkisalkis alkisalkisalkis yaptık :roflol::roflol::roflol: sanki dugun sahıbesıydık bizden iyi alkışlayanda yoktu yani :)) delikafadulden
bı saat boyunca çeşitli nidalarda ''evet '' seslerini alkışladık kaydirigubbakcemile3 bende gelınlık modellerıne bakındım kaydirigubbakcemile2

bıızmkıne sıra geldı nıhayet hemen en arka koltuktan kalkıp en ön koktuktan yer kaptık.. çok sinsiyiss yaaa kaydirigubbakcemile3
tokalasma ve şeker faslından sonra.. araba 2ye ayrıldı (bu arada evlenen babamın teyzesının torunu) eve gidem yok eskısehıre donem die :))
sonucta eve gıdılmeye kaar verıldı :)) ama nasıl.. evi bılmıoss :)) sonucta amcam yenıstı hemen.. gelın arabasını takıplıcektık yıne hepimiz arabaya doluştuk gelın arabasını beklıyos :)) malum hızlı gidiyor ,cocuklar yol kestıgı için .. ben dıyorum ''sola dondu sola donduu amcaaa'' biri diyorr.. '' saga gitti saga gitti bakbak surda'' :))))
amca dedi en sonunda '' panik yok en az 2kere kayboluruz'' biz oluyoruzz gulmekten :)))
gelın arabası hızlı gitti bizde kaybettık suran mı burdanmı tarası gittik sonra birine sorduk (dogru gelmıssız allahtan) 2sokak otedeymıs ev :))

aksama izmit yolunda aşkım aradı naporsun bakem deye bende anllatım basımdan geceni :))
diyor '' bedavadan alkışlamıssınız insan nikah şekeri alırdı'' kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 dedim ''ayy aşkımm hiç aklıma gelmedi , neden daha önce aramadın '' kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızlar bende kucukken abimle yaşadığımız olaya hala ailecek deli gibi guleriz kaydirigubbakcemile3
böyle ayciceginin taze hali varya bilirsiniz tarladan babamla abim ben donuyoruz donerkende dedikki şu ayciceklerinden alalım citliyek akşama balkonda ..
aralarından en buyuklerinden 2 dene kocaman aycicek kopardık ...

tabi ben 12 abimde 13 yasında garibim kaydirigubbakcemile3
babamın şu küçük mobillet dedimiz motorlardan vardı ...
babam beni hep arkasına bindirirdi kucugum diye duşmim die :kedi:
abimide sepetliğe binrirdi kaydirigubbakcemile3
neyse abimi gene sepetliğe bindirdi en arkaya garibimi yazık bi koltugunun altına bidene aycicegi kafası digerinede otekini sıkıştırdı ben duşerim diye bana tutturmuyor babam kaydirigubbakcemile3
oysa en rahat giden benim ben asla duşmem yani oturaktayım kaydirigubbakcemile3
yazık abim zor tutunuo oturagın kenarından koltuk altları dolu zaten delikafadulden
neyse duştuk köy yoluna ...
köyün ortasına kadar geldik bi guzel :roflol:
okul vardı orda hiç unutmam tam orda abime döndüm bişi demek için :roflol:
abim yok :1shok:
:roflol:
zavallı köyün girişinde düşmüş hiç haberimiz olmamış :roflol:
hemen baba baba abim yok didim :roflol:
döndü baktı ulen oglan düşmüş didi istifini bozmadan geri döndük :roflol:
baktık garip köyün girişinde elinde aycicekleri geliyo yavaş yavaş :roflol:
yazık garibim ya hem guler hem hala acırım o vaziyetine :roflol:

kraliche ve abba süperdi yaaa
abba nikah olayınıza bittim yanii bi ton nikah izlemişsiniz :)))

kızlar okudukça makyajım aktı.işyerindekilerde bana bakıyor şaşkın şaşkın kaydirigubbakcemile3
bende anlatayım;
birgün arkadaşla akşam fuarda uçan halıya binecektik çok heveslendim ben,hemen hemen hepsine binmiştim oda eksik kalmasın dedim:lepi: bindik bende köşeye oturacağım bana ne dedim kızı ortaya aldım yanımızdada bir kız ve bir erkek var sevgililermiş...neyse sıralandık hepimiz önümüzede oranın görevlilerinden biri oturdu...başladı çalışmaya bide yaz ellerim demiri tutmaktan terledi elim kayıyor ben zannediyorum aradan aşağı düşücem bağırıyorummm...bir baktım erkek 'durdurunnnnn' diye bağırıyor kolunu taa bizim oraya kadar uzatmış ben kendimi unuttum ona bakıyorum şaşkın vaziyette o hala bağırıyor...öndeki çocuk yayılmış otururken aynen gelen cevap şu;'abi bu otobüsmü istediğin yerde dursun' biz koptuk gülmekten...zavallıcıkta ağlayacak neredeyse neyse durdu çocuğun hali bir acayip...bende kıza dönüp baktım kız hem kızgın hemde yüz şekli değişmiş.benden bir bomba 'yazık çok kötü görünüyor sen bir daha bindirme onu' tabi arkadaşım kolumu cimcikliyor 'sussana yürü'diye...napayım ama çok korkmuştu yaadelikafadulden kaydirigubbakcemile3

nikah şekeri almadan olur mu abba yaa??

süpersiniz kızlar
moralim bozuktu biraz kendime gldim.
çok yaşayın siz.

nikah diyince benim de aklıma geldi ama olayda ben yokum
eşim halasının kızı (liseye gidiyor) ve yanında küçüklü büyüklü birkaç kız daha
adana'dan düğün için memlekete geldiler
canımız sıkılıyor diye gezmeye çıktılar
ara sıra geldikleri için şehri pek bilmiyorlar
yapacak bir şey bulamamışlar
geçtikleri yerde düğün salonu varmış
hadi düğüne gidelim demişler delikafadulden
solana girip bol bol oynamışlar :teytey:
biri bunları fark edip kimsiniz diye sorunca da hemen tüymüşler
bir de eve gelmiş marifet yapmış gibi anlatıyorlar
ne insanlar var yaaa klava:

ay yafrımmm ayçiçekleride bırakmamış heee:roflol::roflol::roflol:
ay bende çok güldüm....ama yazık kızzzz gerçekten:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…