Hi bu kadar utanmamtm....

Bi yüzüğüm vardı
Kocaman , taşı filan vardı:ecrin_bebek:
Bi akşam durakta bekliyorum
Önümdeki kadın başka otobasa binmek için başka bir yere yöneldi
Yüzüğüm kadının saçına takılmışkaydirigubbakcemile3
O koşuyo arkasındanda ben -tatlicadiarzu-
Kadın hiç birşeyin farkında değildi ama etrafta görenlere rezil olmuştum
Şaşkın şaşkın bakanıda gülenide vardı:roflol:

:roflol::roflol: kadın biyerimi elliolar diye bagırırmıs...:roflol:

:roflol::roflol:
yüzükte kalan saç tellerini topladın mı sonra

yavrukuşlarım anı biriktiriyorum anıııı delikafadulden
birikikce yaz yavrum..:icecream:. dag gibi yazma birden.:roflol:. beynim döner birdennnkafamçokkarıştı

bende kış vakti sınıftan cıkıp otobüse bincem..
montumu falan giyiyorum.. o arada arkadaslarada laf yetiştirmeye calısıyorum.:1closedeyes:. montumu giydim atkımı taktım..
otobüse gidiyorum.. bi kız bagırıyoo "heyyy buraya gell" falan diye..
arkadaslara "manyaklar cok valla" diyorumdelikafadulden..
otobuse bindim..
kız da otobuse bindi bagırıyo "heyy o benim atkım falan" diye.. hiç üstüme alınmıyorum nedensesırnaşık şey..
meger kızın atkısını alıp takmısım.kızda benim peşimden koşuyomuş.nasıl bi hırsla geldi aldı atkısını.. resil oldumm millete..
:roflol:
hırsız gibi hissettim kendimimafoldumben:icecream:
:roflol::roflol:

az kalmış senin de abba gibi mapushane anıları yazmana delikafadulden
yırttınız ikiniz de
(Allah düşürmesin)

canlarım ben gideyim de iyi bir ev hanımı olarak yemek yapayım.
kocacığım açıkmıştır şimdi
dersi vardı bugün.
uğrarım yine
öptüm hepinizi a.s.

:roflol::roflol: ayy sineks bütün aksilikler seni mi bulur yaf gül gül çene kanseri olcazzz artıkın :roflol: :roflol:

Şeniz hocama slmlar.. bırakmaın ögrencilerini yavvvv kendim için bişey istiosam ne olim.. insanlık için ögrenciler için güzel bir okul içinkaydirigubbakcemile3

öptükk bebegim cok..

nee neee abba mı?senağlama ne olmuş abbaya ben okumadım o kısmı biri bana anlatsınmafoldumben mapuslara mı düştü benim fıstıgımsenağlama (( :roflol::roflol:))
:roflol::roflol: ayy sineks bütün aksilikler seni mi bulur yaf gül gül çene kanseri olcazzz artıkın :roflol: :roflol:
uzun yaşicaz uzunnnndelikafaduldendelikafadulden ayy ne bilem yaa... daha var var anlatcamda konsantre olamıorum daha:roflol:

kantinden cay alıorum.. yanımdada arkadas var...
cayıma seker atıp öyle ayrılayım kasadan dedim.. bi yandadan konusuyorum..
arkadasıma soru soruyorum ama hiç cevap vermiyor.. bende 5 seker atıyorum caya:1closedeyes:..
sekerlerde tek tek jelatinlenmiş. uzun sürüyor uzun sürdükcede konusma gelio bana:ecrin_bebek:..
neyse ben sekerleri acıp caya atıp bi yandada soru soruyorum arkadasımda bana cevap vermiyo ya..
sinir oldum aldım cayı elime.. döndüm arkadasa kızım manyakmısın bi cevap versene dedim..
demez olaydım:1shok: meger arkadasım yanımdan ayrılmıs.. yanımda başka kız varmıs cay alandelikafadulden.. kız sok oldu:1rolleyes:..
gerizekalı muamelesi yaptı bakışlarıyla:roflol:..
özür bile dileyemedim kızdan.. anında topukkk....

Ben geldim kızlar.Valla Sarissa özledik demese hiç uğrayacağımda yoktu sanırım. -tatlicadiarzu- Vefalı arkadaşım benim. :1hug: Şaka bir tarafa işler bu aralar yine yoğunlaştı.O yüzden pek uğrayamıyorum. Uğradığımda da hemen okuyup kahkahalarla çıkıyorum.İşleri hafifleteyim yine aranızdayım.Hepinizi öpüyorum.Görüşmek üzere.

olursun kuzum dert etme vaktimiz çok.

Ya ben gelince niye kimse kalmıyo ya

ama olsun en son ne yazıldı merak etmeden sonuna dek rahat rahat okuyorum:) elbet yakalayacam sizi

Ya ben gelince niye kimse kalmıyo ya

ama olsun en son ne yazıldı merak etmeden sonuna dek rahat rahat okuyorum:) elbet yakalayacam sizi
gizemli hatunlarıs biz :roflol: gece yarısı hortlarız..:roflol:

ya kızlar valla bi ara gece yarılarına kadar burda olıyoduk ya....

neyse ben az önce kötü bişey yaptım:çok üzgünüm:
abbadanda haberi aldım tesadüf işte..:çok üzgünüm:
.. sevgilimle dondurma yemeye cıktık.. parkın oralarda dolasıyoruz.. baktım millet çimlere oturmuşş:1shok:..
"yaa kene ıssırcak şimdi sizi yaa" deim.. dedim ama biraz yüksek sesle demişimbenneyaptımki.. kızın teki bi zıpladı çimlerden "kene varmışş aaa kene varmış" diye:1shok:.. ben panikledim kız panikledi herkes panikledi:1shok:.. zabıta amca geciodu
" ne oluyo burda" dedii tabi sevgilimle ben anında kaçışş... şu an ne yapıolar bilmiorum...delikafadulden ama cok korktummmafoldumben
sevgilimde bana kızıyo yok yere milleti galeyana getirion diye:çok üzgünüm: :roflol:

iyi gecelerr kısslarr a.s.
okudum vee koptummm yani... alıntı yapmayım didim..

hee nan sinekscım asdaha hapsi boyluyordum cingann garının yuzunden klava: :roflol: :roflol:

:roflol: kene senı yememıs iyi :))) ;-) bende sanıyorum dondurmaları ustunuze felan dustu o panıklee.. anaaamm ne fesatım yaaa :roflol: :roflol:

kısslarrr hoşgeldınızz cumletenn a.s. a.s.

bende size komik bi anı anlatcam tam olarak utanma değil ama :))
kardeşimle ben ilkokula giderken
ramazan ayı
sahura kalktık ,nese niyetlendik fln yatcaz
kardeşim bianda pırtt :)) yaptıı poposunu tuttu o telaşla :)))
hiiiiii orucum bozuldu dedii :)))))))
tam tekrar niyet etmeye gidiodu ki jeton düştüü :roflol: :roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol: s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…