Hi bu kadar utanmamtm....

ben de geldim kizlarrrr :)

bir gun bos derste oturuyoruz (ortaokul) yanimdaki kizla walkman dinliyoruz. tarih hocasi girdi iceri, madem dersiniz bos o zaman tarih sohbeti yapalim dedi. ben kizdan diger kulakligi da aldim ve gomlegimin kollarindan gecirdim. ellerimi de kulagima dogru dayadim. guya ilgiyle hocayi dinliyorum ama aslinda muzik dinliyorum. sinifta cit cikmiyor, bir tek hoca konusuyor. yanimdaki kiz da bana bakip guluyor cesaretime falan..ben de kiza donup bagira bagira (tabii fisiltiyla saniyorum kulagimdaki muzigin sesi cok acik oldugu icin) "kizim var ya su an hic hocayi duymuyorum..bos derste oturup bu keltosu mu dinliycem. salak anlamadi walkmani" dedim...hoca dahil herkes yerlerdeydi gulmekten...ben tabii kipkirmizi, adam beni dersten nasil atmadi anlamadim :eek: :roflol:

bir gun bos derste oturuyoruz (ortaokul) yanimdaki kizla walkman dinliyoruz. tarih hocasi girdi iceri, madem dersiniz bos o zaman tarih sohbeti yapalim dedi. ben kizdan diger kulakligi da aldim ve gomlegimin kollarindan gecirdim. ellerimi de kulagima dogru dayadim. guya ilgiyle hocayi dinliyorum ama aslinda muzik dinliyorum. sinifta cit cikmiyor, bir tek hoca konusuyor. yanimdaki kiz da bana bakip guluyor cesaretime falan..ben de kiza donup bagira bagira (tabii fisiltiyla saniyorum kulagimdaki muzigin sesi cok acik oldugu icin) "kizim var ya su an hic hocayi duymuyorum..bos derste oturup bu keltosu mu dinliycem. salak anlamadi walkmani" dedim...hoca dahil herkes yerlerdeydi gulmekten...ben tabii kipkirmizi, adam beni dersten nasil atmadi anlamadim :eek: :roflol:

ikuseku dönüşün muhteşem olmuş hayatım :roflol:
hoş geldin

annemle ilgili bi şey geldi aklıma
ben rahatsızım dr gidiyoruz ...bir butiğin önünden geçiyoruz
annem erkek şortlarına bakıyor...kardeşime alacak
benim annemde çok pazarlıkçıdır
alllah insanı felç eder...neyse adama şortun fiyatını sordu..adam söyledi
annem pazarlığa başladı başlamasına ama devam edemedi
ooo çok pahalıymış kardeşim ne bu..bunu şu fiyata versene ...adam tamam teyze dedi
annem ...hadi hadi olur...dedi adam tamam teyze...senin dediğin olsun
annem...yarum sende çok uzattın ver işte dediğim fiyata
ben kopuyorum ama bu anbiyansıda bozmak istemiyorum
artık mecburen anneme dürttüm ....anne dedim tamam adam senin istediğin fiyata verecek ...annem
ha tamam o zaman dedi
şimdi kadın sıkı pazarlıkçıya kendini nasıl şartladıysa...satıcının ilk etaptada dediği fiyatı vermesine de alışkın değil
adam şaşkın biz şaşkın ayrıldık ordan

firegirl annen süpermiş :lepi:

ben de bir ceketi alırken benzer bir şey yapmıştım.
ceketi beğendim ama üstümde yeterince para yoktu.
tekrar almaya gittim
tezgahtar ceketi bulamıyor
ben de söylenip duruyorum yaa niye sattınız
ben alacağımı söylemiştim
çocuk satmadık burda diyormuş ama
duyan kim
ben hala devam ediyorum
hatta ceketi bulunca
satmamışsınız burdaymış işte niye yalan söylüyorsunuz diye
kızdım bir de :roflol:

:roflol:
firegirl annen süpermiş :lepi:

ben de bir ceketi alırken benzer bir şey yapmıştım.
ceketi beğendim ama üstümde yeterince para yoktu.
tekrar almaya gittim
tezgahtar ceketi bulamıyor
ben de söylenip duruyorum yaa niye sattınız
ben alacağımı söylemiştim
çocuk satmadık burda diyormuş ama
duyan kim
ben hala devam ediyorum
hatta ceketi bulunca
satmamışsınız burdaymış işte niye yalan söylüyorsunuz diye
kızdım bir de :roflol:
:roflol::roflol::roflol:sende süpermişsin yaaa

:roflol::roflol::roflol::roflol:

kızlar bir anımı daha anlatayım size
lisede bando takımında majördüm yani bando takımının başında sopa sallayan kişi.neyse kuleli askeri lisesi hava harp okulu ve diğer askeri liseler hepimiz tören alanındayız.askeri lisenin majörü sopayı öyle bir havaya fırlatıyorki 2 ağaç boyu kadar.bende kız lisesinde okuyordum anlayacağının bize hava yapıyorlar.benim ilk bayramın ben daha 3 4 metre kadar fırlatıyordum havaya onlarda gülüp dalga geçiyorlardı.çok pis sinir olmuştum bizim kız lisesi diye her tören askeri lisenin majörü bizim kız lisesinin majörüne(yani bana)çeçek getiriyorlardı.yıllardır alışılagelmiş okullar arası nezaket kuralıymış bu.ben ne biliyim öyle bir kural olduğunu.neyse 3 asker ellerinde çiçek resmi yürüyüşle yanımıza geldi çiçeği bana uzattı bende anladı hatasını çiçek getiriyor aklınca tavlamaya çalışıyor diye düşünüyorum.aldım çiçeği siz benimle dalga geçiyordunuz dimi sopayı fırlatamadığım için ama bu çeçiği daha güzel fırlatırım diyip havaya attım. bando hocamız bir hışımla yanıma koşup ne yaptın sen butün tören alanı bu sahneyi izliyor demesiyle kendime geldim.bende sanıyorum ki bana şahsi olarak çiçek getirdi ve acayip utanmıştım

Son düzenleme:
kısslarrr alıntı yapmayacammm hepınızz supersınızzzzz a.s. a.s.
(hep aynı seyı soyluyorum farkettım ama oylesınız napayım :1hug: :1rolleyes::1rolleyes:)

gecenın bu saatınde kıkırr kıkırrrr guluyorum kahkaha nası aticiiiimmm millet basıma toplanır sonaaaa :roflol::roflol::roflol:

ufff kısçeler bende haşarı kedide hastayıs ondan pek giremedik bugünn topiğe
mazeretimiz var yani raporluyusss müdüre hanıma duyurulur (asicime)

abbaaa kuzumm ben gelmişim sen gitmişsin yaww ösledim seniii
ve diğer kısçelerrr burnum tıkalı bi yandan gülmeye çalışıyorum bi yandan öksürüyorum allah teker teker iyiliklerinizi versin emi a.s.

yavvv ben hep gecmi kaliyorum ne.haaaa anladim bir saat gerideyim yaaa(hemen yutmayin nan saat konusunda saka yaptim bak haaa dalga geceni fururuum.:1ninca:...........:smiley-cool:gözlügümüde takayim.

cancum ben raporu teslim aldım şekerim kaydirigubbakcemile2

kanaryam senin rapor nerde yafru kuşumkaydirigubbakcemile

ben geldım mıllet de yaaa ne burgunluk bolee bıraktıgım gıbısınız hıcc oldu muu hıccc olmamıs yaneee

aynen valla bacılar yazın azıcık bizde makina değiliz ya:ecrin_bebek:

bende uyku moduna doğru geçiş yapayım sabah gelip yoklamayı alıcam dahakaydirigubbakcemile3

Konuyu Toplam 7 Kullanıcı okuyor. (7 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
rebel__black__000, elfsunay, emeraldd, esra8608, gzellergzeli, KEDERSıZ, maviajanda

bukadar kısıyız kımseden bısey cıkmıor mu yaaa enteresan?
:uhm: CADIARZU

ben kaçtım bacılar

topiğin müdavimleri

cancu
sarissa
rebel
kanarya
haşarı kedi
ikrar
angelina
sineks
sileli
deryacelik
ve unuttuğum kim varsa ekleyin yarın görüşürüz hanımlar mckx

bende kacıorum bugun bı hareketlılık yok anlasılan.herkese ıyı geceler mıllet.Allah rahatlık versın.yarın gorusuruz.opuorum hepıcınızı :nazar:

X