Hi bu kadar utanmamtm....

yine ayni arkadasla taksime gidiyoruz, bunun kafasinda da sapka vardi. neyse otobusten indik, ne yapalim ne edelim diye dusunuyoruz. birden "allah kahretsin sapkami otobuste unuttum" dedi ve hemen otobusun arkasindan kosturmaya basladik "duuurrr durrr" diye bagiriyoruz. nefes nefese kaldik, yetisemedik. bu iste dio "allah kahretsin yetisemedik yaaa" falan, kaldirima coktuk soyle bir o kadar kosmadan sonra...kiza donup bi baktim "kizim sapka kafanda yaaa" dememle, yarilmamiz bir oldu :mymeka: :roflol:

:roflol::roflol::roflol:bizde annemin gözlüğünü aramıştık öyle bikaydirigubbakcemile3

sınavında basarılar ozlem a.s. iş gorusmende insallah olumlu sonuc çıkar :Saruboceq:

Angelinaozlem+, asgd, baby_dilay, deniz_25710, rebel__black__000, yasemin4641, Şimal

hanımlar akşam üstü yoklamamıda alayımkaydirigubbakcemile2

kıssslarrrr harikasınızzzz a.s.
çok güldüm yaaa... :roflol: :roflol: :roflol:
çok fazla giremıom bu aralar malum sınav haftası kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile
bende dusunmekteyım aklıma bişey gelmıyor :)))

kaç gündür canımı çıkardınız sınavlar bi yandan da sizin yazdıklarınızı merak ediyor çatlıyordum:eek: hehhe bugun alkışlar bana bitti sınavlarımsositososito:jeyyar:.. inşallah güzel geçer sınavlarınızkaydirigubbakcemile2

hakıkaten ya durmadan eksılıoruz valla nolcak bole.en onemlı parcalar gıdıo tek tek sınekscım Allah kolaylık versın arkadasım ozlemcım sanada umarım ıs gorusmen olumlu gecer canım.Allah gonlune gore hayırlısını versın

kaç gündür canımı çıkardınız sınavlar bi yandan da sizin yazdıklarınızı merak ediyor çatlıyordum:eek: hehhe bugun alkışlar bana bitti sınavlarımsositososito:jeyyar:.. inşallah güzel geçer sınavlarınızkaydirigubbakcemile2

ohh sen kurtulmussun rahatsındır şimdi şakkıdı
darısı sınavları olanlara ben gibi :Saruboceq:
yaa denızcım sorrmaaa masanın basına gecıyorum tam ders çalışcam aklıma gelıyor sonra ''acaba bişey yazdılar mı , kımbılır nasıl komıktır diyorum'' aklım burda kalıyorr kaydirigubbakcemile 2dakka masada durup koştur koştur buraya gelıyorum yafff :mymeka: delikafaduldenkaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ben de geldimm:)

rebelim sen yaz
biz toplu gülüyoruz artık:)
valla üşeniyorum arka sayfalardan tek tek alıntı yapmaya
bu konuda asi, sineks, cancu ve abba uzman
bazen onların alıntılarından kopya çekiyorum:)

hepiniz süpersiniz kızlar
yazmaya devam
ama benim aklıma niye gelmiyo yaa :KK43:

ben de geldimm:)

rebelim sen yaz
biz toplu gülüyoruz artık:)
valla üşeniyorum arka sayfalardan tek tek alıntı yapmaya
bu konuda asi, sineks, cancu ve abba uzman
bazen onların alıntılarından kopya çekiyorum:)

hepiniz süpersiniz kızlar
yazmaya devam
ama benim aklıma niye gelmiyo yaa :KK43:

anam düşün düşün kalmadı valla benimde gelmio sabah akşam düşünüyorum:ecrin_bebek:

yok kız olur mu ole sey cıkar cıkmaz daha uzerımı degıstırmeden geldım ıste daha nolsunn.sevıldıgınızı bılın uleynnnnn

aferim yafrum gel tabi insan özer besengözlerimebaksanab
heh git üstünü değiştir gitçekmiş gibi oturma:roflol::roflol:

Şimdilik burdayım tatlıma.s.:eek:

.

burda ol tabi boş kalmasın tatlişim:1rolleyes:

valla asii ciddi ciddi yoklama almaya başladın yaa:)

geç gelenlere ceza verelim:)

ha bir de geç kalan sana önce hesap versin sonra gelsin kaydirigubbakcemile3

müdürüm benim:)

tfr255uc1.gif
tfr255uc1.gif
tfr255uc1.gif

a.s.a.s.a.s.

Ayrılık vakti:çok üzgünüm:
Sizi seviyorum kıslar..Beni özleyin anacım bayyyy:enbuyukkk:

kızdımm kocama :kızgın:
ben aşkım geliyoo birlikte vakit geçirelim diye 2 gün izin alıcamm
o tutmuş sorun çıkacaksa alma diyo yaa :KK43:
özlememiş beni sanki senağlama

ben geldım huuu naptınız bakem.anam yok sıze bundan sonra anı manı yazıoz yazıoz da noluo yorum yapan yok gulmuonuz heral artık.tesuf ederım yane mirmirmirmirrım

ask olsun bune bacım hanım fılan ne bu resmıyet yok burda hanım manım.rıc ederım.cok kırıldım dogrusu :mymeka: :1closedeyes:

kız alınma şeker hiciv yaptık orda :)

ebett bir gün annem balkonda yastıkların içi yün olur ya onları yıkadı kuruttu öyle açıyo kabarık olsunlar diye.. neysem bişi istecekmi bana sesleniyo apartmanın altında da dükkanlar var.. denizzzzz su, denizzzzz ip, denizzzzz igne .. nesem en son kızdım yaf anne aşagıda ismimi ögrenmeyen kalmadı ..neysem tamam denizzz demem bi daha dedi..

aradan 5 dk geçti annemin sesi geliyo birisiiiii biriiisiiiiiiii:roflol::roflol: dedim noluyo ee adımı söyleme demedin mi

birisiiiii birisiiiiiiiiii
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

valla asii ciddi ciddi yoklama almaya başladın yaa:)

geç gelenlere ceza verelim:)

ha bir de geç kalan sana önce hesap versin sonra gelsin kaydirigubbakcemile3

müdürüm benim:)

ŞenizŞeniz

canım benim tab ciddi ciddi alıom yahu:1rolleyes:

vercez tabi bak cancu yok haşarı kedi yok yokta yok cezalılar :mymeka:

müdür oldum :sm_cool:

kızdımm kocama :kızgın:
ben aşkım geliyoo birlikte vakit geçirelim diye 2 gün izin alıcamm
o tutmuş sorun çıkacaksa alma diyo yaa :KK43:
özlememiş beni sanki senağlama

kuzum seni düşündüğünden demiştr kociişinn:1hug:

üniversite 3. sınıfta okuyordum.. erkek arkadaşım uzun bir aradan sonra ankaradan balıkesi^'e beni görmeye gelecek. ben bir gün önce güzel bir banyo yaptım saçlarımı maşaladım... sabahın bir körü heyecandan 5 te uyandım. hazırlandım saat 7 de geldi velhasıl biz o günün akşamı bir kafedeyiz yemek yedik gerçi ben o günün stresiyle birşey yiyemedim. neyse yemek faslından sonra büyük bir parkı var orada yürüyoruz. benim karnıma yavaş yavaş ağrılar girmeye soğuk terler dökmeye başladım... bir wc ye gideyim dedim gittim ishal olduğumu farkettim bütün gece dönüp dönüp o parkta 5 kez wc ye gitmek zorunda kaldık hiçbir kafeterya açık değil ve en sonunda koştur koştur yurda geldim. oh beee ne ağrı kadı ne sancı olan çocuğa oldu......

X