Hi bu kadar utanmamtm....

ben de geldimm:)

rebelim sen yaz
biz toplu gülüyoruz artık:)
valla üşeniyorum arka sayfalardan tek tek alıntı yapmaya
bu konuda asi, sineks, cancu ve abba uzman
bazen onların alıntılarından kopya çekiyorum:)

hepiniz süpersiniz kızlar
yazmaya devam
ama benim aklıma niye gelmiyo yaa :KK43:
haha canım dusun dusun hindi olduk valla :roflol: :roflol: ama hala daha aklımıza gelmıyor yawwss :roflol: :roflol:
kızdımm kocama :kızgın:
ben aşkım geliyoo birlikte vakit geçirelim diye 2 gün izin alıcamm
o tutmuş sorun çıkacaksa alma diyo yaa :KK43:
özlememiş beni sanki senağlama

kuzum üzülme yaa belkı sana bi suprizi vardır delikafadulden
ayy hadi az kaldı enıstenın gelmesine , size 2.balayı olcak bu delikafadulden delikafadulden
tadını çıkarmaya bakın sengözlerimebaksanab sengözlerimebaksanab

kusmustum ama yıne de duramadım bıgun yıne otobuse bındım gıdıorum soforunde tam arkasındayım neyse adamın tlf caldı.emmıyı de bı gorcenız haa tam pala remzı catık kas gece gorsen korkulacak turden.neyse efenım bu konjusmaya bı basladı anam o da neee :1shok: ıncecık bı ses pala remzı oldu sıze lıght selamı arayan karımıdır sevgılı mıdır.tamam hayatım senın dedıgın gıbı canım tamam konusurum ben annemle fılan bı ara yolcu almak ıcın durdu bu bı baktı tlf dur canım annem arıo senı bekletıcem ben bı kızayım onaa fılan dıo.neyse annesıyle efndım anne tamam anacım o kucuk hata etmıss sen buyuksun affet kapatı annesını kadına devam askımcım hayatım konustum bıdenem zakkumum sumbulum adam aynen bule aanladı zaten oda hatasını falan dıo neyse arkadan heybetlı bı ses yuhhh beee bırader bıyıgından utan kadına ayrı anane ayrı muameele adam verdı verıstırdı.pala kapattı tlf ın nnenn arabadan dedı attı adamı asa.bı kac laf eden oldu sıze ne be kardesımm dımı ama ata ata arabada 3-5 kadaın kaldık adam yolda o ınce sesıyle tlf kadına sarkı soleye soleye gıttık artık hodukk ya can guvenlıgımız yokk kardısıııım Çok üzgünüm çoook

ebett bir gün annem balkonda yastıkların içi yün olur ya onları yıkadı kuruttu öyle açıyo kabarık olsunlar diye.. neysem bişi istecekmi bana sesleniyo apartmanın altında da dükkanlar var.. denizzzzz su, denizzzzz ip, denizzzzz igne .. nesem en son kızdım yaf anne aşagıda ismimi ögrenmeyen kalmadı ..neysem tamam denizzz demem bi daha dedi..

aradan 5 dk geçti annemin sesi geliyo birisiiiii biriiisiiiiiiii:roflol::roflol: dedim noluyo ee adımı söyleme demedin mi

birisiiiii birisiiiiiiiiiikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

birisi demek :roflol: :roflol:
iyi dememıssın annene ; taksıt taksıt soyleme anne toptan getıreyım ne ihtiyacsa gibilerine kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
üniversite 3. sınıfta okuyordum.. erkek arkadaşım uzun bir aradan sonra ankaradan balıkesi^'e beni görmeye gelecek. ben bir gün önce güzel bir banyo yaptım saçlarımı maşaladım... sabahın bir körü heyecandan 5 te uyandım. hazırlandım saat 7 de geldi velhasıl biz o günün akşamı bir kafedeyiz yemek yedik gerçi ben o günün stresiyle birşey yiyemedim. neyse yemek faslından sonra büyük bir parkı var orada yürüyoruz. benim karnıma yavaş yavaş ağrılar girmeye soğuk terler dökmeye başladım... bir wc ye gideyim dedim gittim ishal olduğumu farkettim bütün gece dönüp dönüp o parkta 5 kez wc ye gitmek zorunda kaldık hiçbir kafeterya açık değil ve en sonunda koştur koştur yurda geldim. oh beee ne ağrı kadı ne sancı olan çocuğa oldu......

gecmıs olsun :1hug: yaa isan boyle zamanlarda heyecan mıdır nedir ishal oluyor gercekten :1no2: :1no2:

ebett bir gün annem balkonda yastıkların içi yün olur ya onları yıkadı kuruttu öyle açıyo kabarık olsunlar diye.. neysem bişi istecekmi bana sesleniyo apartmanın altında da dükkanlar var.. denizzzzz su, denizzzzz ip, denizzzzz igne .. nesem en son kızdım yaf anne aşagıda ismimi ögrenmeyen kalmadı ..neysem tamam denizzz demem bi daha dedi..

aradan 5 dk geçti annemin sesi geliyo birisiiiii biriiisiiiiiiii:roflol::roflol: dedim noluyo ee adımı söyleme demedin mi

birisiiiii birisiiiiiiiiii
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ılahııı :sm_cool: cok hosss ya bırısııııı huuuuuuuu delikafadulden :roflol: :roflol: :roflol:

aha da çoğaldık kaydirigubbakcemile3

rebelim sen çok yaşa:) :roflol:

senin pala remziyi okuyunca aklıma geldi

ablamla minibüse bindik.
birkaç durak sonra
iri yarı bir adam bindi.
50-55 yaşlarında var
önümüze oturdu
bir de ne görelim :1shok:
adamın bembeyaz gömleğinde
kırmızı rujla yapılmış bir sürü öpücük lekesi
:roflol: :roflol:
gülme krizi tuttu bizi ama adam da tam önümüzde
anlayacak diye rahat gülemiyoruz
zor attık kendimizi dışarı
artık zamparalık mı yapmış
biri mi adama tuzak hazırlamış bilemem kaydirigubbakcemile3

kusmustum ama yıne de duramadım bıgun yıne otobuse bındım gıdıorum soforunde tam arkasındayım neyse adamın tlf caldı.emmıyı de bı gorcenız haa tam pala remzı catık kas gece gorsen korkulacak turden.neyse efenım bu konjusmaya bı basladı anam o da neee :1shok: ıncecık bı ses pala remzı oldu sıze lıght selamı arayan karımıdır sevgılı mıdır.tamam hayatım senın dedıgın gıbı canım tamam konusurum ben annemle fılan bı ara yolcu almak ıcın durdu bu bı baktı tlf dur canım annem arıo senı bekletıcem ben bı kızayım onaa fılan dıo.neyse annesıyle efndım anne tamam anacım o kucuk hata etmıss sen buyuksun affet kapatı annesını kadına devam askımcım hayatım konustum bıdenem zakkumum sumbulum adam aynen bule aanladı zaten oda hatasını falan dıo neyse arkadan heybetlı bı ses yuhhh beee bırader bıyıgından utan kadına ayrı anane ayrı muameele adam verdı verıstırdı.pala kapattı tlf ın nnenn arabadan dedı attı adamı asa.bı kac laf eden oldu sıze ne be kardesımm dımı ama ata ata arabada 3-5 kadaın kaldık adam yolda o ınce sesıyle tlf kadına sarkı soleye soleye gıttık artık hodukk ya can guvenlıgımız yokk kardısıııım Çok üzgünüm çoook

:roflol::roflol::roflol: pala selamı :roflol:

ablamla minibüse bindik.
birkaç durak sonra
iri yarı bir adam bindi.
50-55 yaşlarında var
önümüze oturdu

:roflol: ben onu hep türk filmlerinde olur sanırdım yaa :roflol:

ablamla minibüse bindik.
birkaç durak sonra
iri yarı bir adam bindi.
50-55 yaşlarında var
önümüze oturdu

ay inanmıyorummmdelikafadulden alkisalkisalkis kaydirigubbakcemile3

romantik pala amcadelikafadulden
kiminde de tip var romantizm sıfır anacıgımm delikafadulden

gecen yaz ıstanbula halamlara gıttım neyse bahcelıevlerden bakırkoye gıtcez bındık otobuse oturuoz az bı sonakı durakta yaslı bı teyze bındı.
sofor bey olum cok acalem var ama kartın gunu gecmıs yenı fark ettım yenıden doldurmam lazım bınıyım mı dıe soruo.soforde yazık ınsanıyetlı bı adammıs bın teyzem bın bı sonrakı duraktan alırsın gecerız makınaya ama once sor bakalım yolcularada olan varmıymıs dıe.
teyzem bozuntuya vermeden ıstıfını bozmadan aynen evlatlarım bı sonrakıı duraktan bıletı doldurabılır mıyım demez mı?sofor dahıll gulme krızıne gırdık. :roflol: :roflol: malum benı krızı oncekı konularımdan okuanlar bılır geldı mı sekılden sekıle sokmadan bırakmaz :roflol: :roflol: acılı yaslı teyze bı de demez mı noldu ne dedım yalnıs bısey mı sordum dıeee.otobuss yıkıldı yıkıldı :roflol: :roflol:

ablamla minibüse bindik.
birkaç durak sonra
iri yarı bir adam bindi.
50-55 yaşlarında var
önümüze oturdu

gerçektede olabiliyormuş demekki:roflol:amcaya bak yaf bu yaşta ruj hea demekki genç biriydi kırmızı ruj filan işini biliyosırnaşık şey:roflol::roflol::roflol:

gerçektede olabiliyormuş demekki:roflol:amcaya bak yaf bu yaşta ruj hea demekki genç biriydi kırmızı ruj filan işini biliyosırnaşık şey:roflol::roflol::roflol:

ole valla tıpten anlasılmıo artık bacım nıce palalarda nıce emıcelerde ne cevherler cıkıo goruosun yaaa

gecen yaz ıstanbula halamlara gıttım neyse bahcelıevlerden bakırkoye gıtcez bındık otobuse oturuoz az bı sonakı durakta yaslı bı teyze bındı.
sofor bey olum cok acalem var ama kartın gunu gecmıs yenı fark ettım yenıden doldurmam lazım bınıyım mı dıe soruo.soforde yazık ınsanıyetlı bı adammıs bın teyzem bın bı sonrakı duraktan alırsın gecerız makınaya ama once sor bakalım yolcularada olan varmıymıs dıe.
teyzem bozuntuya vermeden ıstıfını bozmadan aynen evlatlarım bı sonrakıı duraktan bıletı doldurabılır mıyım demez mı?sofor dahıll gulme krızıne gırdık. :roflol: :roflol: malum benı krızı oncekı konularımdan okuanlar bılır geldı mı sekılden sekıle sokmadan bırakmaz :roflol: :roflol: acılı yaslı teyze bı de demez mı noldu ne dedım yalnıs bısey mı sordum dıeee.otobuss yıkıldı yıkıldı :roflol: :roflol:

alkisalkisalkis ayy teyzem yaaa:lepi:

Ankarada öğrenciyken memleketten biri
benimle tanışmak için haber gönderip duruyordu
ben de kabul etmiyordum
ama o kadar ısrarcı çıktı ki
en sonunda kabul ettim
başka bir şehirden gelecek ve ankarayı da hiç bilmiyor.
buluşacağımız yeri tarif ettim ben
istemesem de süslenip püslenip gittim
ne de olsa beğenilmek herkesin hoşuna gider.
buluşacağımız kafeye gittim
yalnız oturan tek bir erkek var
kapıdan bakıyorum ben
o beni görmüyor
amannnnn nasıl çirkin bir şey
en azından benim gözüme öyle göründü
hiç görünmeyeyim ben en iyisi
çıkıp gideyim sonra bir bahane uydururum diyorum
bir taraftan da Allahım ne olur o olmasın diye dua ediyorum
çaresiz gittim artık yanına
karşımda zangır zangır titreyen bir tip :bbo:
10 dakika konuşamadı
ankarayı gezdirme bahanesiyle kaldırdım ordan
aştiye götürdüm ve postaladım kötükedihüso
biraz acımasızca oldu ama yapacak bir şey yoktu naniknanik

Ankarada öğrenciyken memleketten biri
benimle tanışmak için haber gönderip duruyordu
ben de kabul etmiyordum
ama o kadar ısrarcı çıktı ki
en sonunda kabul ettim
başka bir şehirden gelecek ve ankarayı da hiç bilmiyor.
buluşacağımız yeri tarif ettim ben
istemesem de süslenip püslenip gittim
ne de olsa beğenilmek herkesin hoşuna gider.
buluşacağımız kafeye gittim
yalnız oturan tek bir erkek var
kapıdan bakıyorum ben
o beni görmüyor
amannnnn nasıl çirkin bir şey
en azından benim gözüme öyle göründü
hiç görünmeyeyim ben en iyisi
çıkıp gideyim sonra bir bahane uydururum diyorum
bir taraftan da Allahım ne olur o olmasın diye dua ediyorum
çaresiz gittim artık yanına
karşımda zangır zangır titreyen bir tip :bbo:
10 dakika konuşamadı
ankarayı gezdirme bahanesiyle kaldırdım ordan
aştiye götürdüm ve postaladım kötükedihüso
biraz acımasızca oldu ama yapacak bir şey yoktu naniknanik

abovvvv ben bu tür hikayelerimi anlatsam var ya sayfalara sıgmaz ::eek:
lisedeydik biriyle buluştk arkdşm da vardı yanımda çocuğu hiç begenmedm
bi daha ne zmn buluşalım dedi ben seni ararım yaw dedm
gidiş o gidişdelikafadulden
çocuk yanında para getirmemiş hesabı bn ödemiştim..

Son düzenleme:
bi keresinde de yine lisede manyaklık ya tanımadıgımız biriyle buluştuk 4 kız
hepimiz birbirimizin ismini birbirimize verdk
herkesin ismi birbirine girdi yani :)
çocuk da şaştı kaldı
çay fln içtik çocuk erkenden sadece kendi hesabını ödeyip kaçtıkaydirigubbakcemile3

birisiiiii birisiiiiiiiiii
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

öldüm gülmekten.annen süpermiş.birisii demek ha.nerden de gelmiş aklına:roflol::roflol:

bende ünivde yaşadığım saflığımı anlatiim bari.
yaşar diye bi hocamız var,son finaller olmuş,itiraz falan ettik,beş altı arkadaş hocanın odasındayız,
hava sıcak bende de askılı badi var.eğildim masaya tüm nevale meydanda ama ben farkında değilim,
halbuki önü açık badinin biliyorum ama hala hiç dikkat etmem.
hoca karşımda,adam kıpkırmızı,içimdende diyorumki bu adam neden bu kadar kızardı.
ağzından tükürükler çıkıyo artık,tebbessüm,gülme,heyecan ve kıpkırmızı bi surat.
arkadaşlarımda hocanın yanındalar,onlarda manzaraya karşılar yani,adamın yüzünüde görüyolar.
tabi çıktık biz,arkadaşlarım hep bir ağızdan,kızım tüm nevale meydandaydı öyle eğilirmi insan,
işaret ediyoz sana anlamıyon,adam kızardı anlamıyon,
jeton düştü ama çok geç tabi..
neyse utandım falan tabide,çok takmadım kafaya..valla adam yinede geçirmedi dersten gördüklerinin suyu
hürmetine.itarızımla ve gösterdiğimle kaldım yani..

:roflol: :roflol: :roflol:

X