Hi bu kadar utanmamtm....

kızlar buda abımın bır anısı :) abım cok mzuur bırıdır abım lısedeyken bahcede sıradalar mudur konusuyo sonra arkadasından bırı bagırmıs len yeter amma konustun dıye hanı mılletın ıcınde ses kaynayıp gıtcek ya sonra mudur kım dedı onu cıksın one cabuk demıs bızımkı tabı arkadaslarına guvenıyo benım abımde sınıfın hepsıne ısaret etmıs hep beraber bı adım yana cekılmısler kazım abı mal gıbı kalmıs oyle :teytey:

Bİr yere iş başvurusu yaptım kabul edildi çağırdılar beni gittim.Tanışma fasılları falan var tabi yeniyiz ya.Sonra personel müdürü bana en üst kata çık Süreyya'ya benim gönderdiğimi söyle senden istediği evrakları yazıp versin dedi.Tamam deyip çıktım muhasebeye.İçerde orta yaşlı klasik muhasebeci tipli bir adam.Dedim ben Süreyya Hanım'la görüşecektim. XX hanım gönderdi beni.Ne istiyorsun dedi.Süreyya Hanım benden istediği evrakları yazıp verecekmiş dedim.Baktım kağıda birşeyler yazıyor.Yazdı kağıdı uzattı bana.Al bunları hazırla getir ayrıca Süreyya 'da benim deyince kıpkırmızı oldum.Adamın yüzüne bakmadan çıktım odadan.Daha işe başlamadan muhasebe müdürüyle aramızda geçene baksanıza. :roflol:

inşallah canım bize emanet topik :) sende boll komık anıalrla gel esınde anlatır askerlık anılarını onlardanda yararlanalım dımı :)

hiç sanmıyorum canım
hemen unutmak istiyor askerde geçirdiği günleri
beynini resetleyip gelecekmiş :roflol:
anlatmaya niyeti yok yani.

Bi bayram akrabaya gıtmışız.Bende yenı bı takım almıştım etek ceket.Olay gece sene oldu sanırım.Neyse,

gittiğimiz ev sahıbı büyüğümüz,coğu akraba orda bırleşiyo,ev kalabalık yanı.Bana ayağa kalk bı bakıyım ne gıydın dedı kadın kalktım,bı tur attım çapımda,sonra tuttu,bak ne güzel giyinmişsin.valla ben senın giyinmeni beğenmiyordum,bu cok güzemiş dedi :1shok:

bende üşengecim kıyafet konusunda,onlara gıderken nasılsa arabayla gıdıyoruz dıye,özenmıyordum gıyınmeme.Tuttu herkesın ıcınde rezıl ettı beni,ben sadece sağol demekle kaldım

Staj yaparken bir aygüzel bi şirketin muhasebe bölümünde calışmıştım.Karsı departmandada bı bayan var orta yaşlı,şeker mi şeker bi tip.

Kış tabi,grip olmuşum,poso tıkalı burnumu cekmeye calışıyom delikafadulden kadının yanına gıdıcem evrak götürmeye,sımdı dedım ayıp olur onun yanındada burun cekmek,zaten kaç sanıye sürcek hemen verir gelırım.kaydirigubbakcemile

Akıl nerdeee

Onun yanındada farkında olmadan cekmişim,ama tabı tıkalıya ses cıkıyo :roflol:

Kadın hasta mı oldun dedı,ıcımden nasıl anladı fılan dıyorum,evet yaa sormayın dıyebıldım,sonradan aklıma geldı unutup cekmısım burnumu kaydirigubbakcemile3

Rezil oldum kadına,okadarda hazırlamıştım kendimi sengözlerimebaksanab

Neler yazmışsınız kızlar ya...

Öldüm gülmekten...:roflol:

Ben çok güldüm, Allah'ta sizi güldürsün...a.s.

Bende anlatayım bi tane sadece okumakla olmaz dimi...

Şimdi 9 sene kadar oluyor,2000 yılında...
İşten çıktım arkadaşın çalıştığı muhasebe bürosuna gittim.
Bir kaç işim daha var bekle beraber çıkarız dedi.
Bende o arada masasının üzerindekileri karıştırıyorum...
Baktım dudak koruyucusu var, açtım kokladım hiç kokusu yok.
Kıştı o zaman benimde dudaklar çatlak tabi, bende bir güzel sürdüm.
Ama yapış yapış tuhafta bir tadı var, arkadaşıma nerden aldın bunu ya bişeye benzemiyor dedim..benneyaptımki
Neyi dedi, baktı "nesi var ki" dedi...
Yapış yapış dedim...
Demez mi bana "yapıştırıcı stic ne bekliyorsun ki"...:1shok:

:roflol::roflol:

ilahiiii maazallah japon yapıştırıcısı da olabilirdi delikafadulden alkisalkisalkis alkisalkisalkis

babamda yurtdışından sıvı parlatıcı gibi vikisler getirmişti bende ozmanlar burun damlasından kurtulmaya

çalışıyorum viksle çözüm bulucam her neyse be bunu bi gün okula götürdüm..

tabi naneli keskin baya.. arkadşta bunu parlatıcı sanıp dudağına sürmüştü

hertarafı acı olmuştu gül gül ölmüştümkaydirigubbakcemile3

ilahiiii maazallah japon yapıştırıcısı da olabilirdi delikafadulden alkisalkisalkis alkisalkisalkis
Hiç sorma ya, o zaman bu sticler yeni çıkmıştı benimde haberim yok tabi...
Çok saf gibi hissetmiştim kendimi...:roflol:

O da benden desene...kaydirigubbakcemile3

ayy bendee anlatıcammmmmmm
şimdik benim bi anneannem var kıslar yaşı 70 vardır kesin
tabi köyde okuyamamış falan o yüzden okuma yazma az biliyo sonrada öğrenmiş
neyse bigün anneannemdeyken dedi şu eski dr raporlarına bi bak dedeninki ile benimkileri ayır
onunkileri çöpe atalım
bende tamam dedim başladım ayırmaya neyse
bi röntgen kağıdı geldi elime bi baktım anneannemin ismi yazıyo üstünde
ışığa çevirdim baktımki anneannemin tam midesinin üstünde bi çengelli iğne gözüküyoo delikafadulden
aklıma bi cinlik geldii dedimm :jeyyar:
ayyyyyy anneanneeeee sen çengelli iğne yutmuşsunnnnnn kaydirigubbakcemile3
yok canım olurmu ölee şeyy diyoooo
ahaaaa bakk işte burdaaa gözüküyoo bak midendeee kızz dedimm
baktııı
gıızzzzz benn onuuu ne zaman yutmuşummmmm anaaaaaa diyoo :roflol:
inandı valla yuttuğunaaa :roflol:
baktım panik yaptııı dedim kız ben şaka yaptımm
hani dedim atletine bazen dua falan asıyorsun ya onlar herlade dedim de rahatladıı garibimm :roflol:

rebel__black__000 .!.:
kız angelına ozlem Allah napmasın senı anamm benım abbaya yaptıgım gıbı kas yaparken goz cıkarmıs buuuu.eksı rep vermıs bıde gulen surat yapmısss ılahııRoflolRoflolRoflol

sarissa .!.:
eksi rep olduğunu nasıl anlıyoruz.
artılar yeşil eksiler mavi mi
bende de bir mavi var da:)
angelina tarafından:)

Ayy kızlar ilahi öldüm gülmekten hea.:roflol:.:roflol: Bende diom kendi kendime "o kadar yıllık site yöneticisisin nası yaptın böle bişi" fln die kızıom kendimesırnaşık şeysırnaşık şey

Neyse puff kızlar artık pek sık giremicem yha büyük sınav yaklaşıo bide iş teklifi geldi bi yerden o da var. Özlicem sizisenağlamasenağlama

Jübilemi yapıyorumsengözlerimebaksanab

İlk okuldayım 2 yada 3.sınıf..Senenin başıydı yeni öğretmen geldi tanışıoz fln.Benimde karnıma bi ağrı girdi o gün ama nası..Küçüküm bide.Öğretmenden izin aldım lavaboya gitcem.Öğretmende yanına birini veriyimmi kötü gözüküon bayılırsın falan dedi.Yok dedim.Neyse gitcem..Sınıfta nası sessiz.Tam sınıftan çıkcam ben pırtt :1shok: tabi hala sessiz sınıf..Tuvalete gittim ağlıom.uuuu ben nası yaptım böle bişi rezil oldum senağlamauuu falan. Of ya çok utanmıştım walla

Ayy kızlar çok özlicem sizi..Gelirim arada..Kendinize çok iyi bakın ..Öptüm hepinizia.s.:enbuyukkk::enbuyukkk:

Son düzenleme:
kıssslarrrr harikasınızzzz a.s.
çok güldüm yaaa... :roflol: :roflol: :roflol:
çok fazla giremıom bu aralar malum sınav haftası kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile
bende dusunmekteyım aklıma bişey gelmıyor :)))

ben geldım huuu naptınız bakem.anam yok sıze bundan sonra anı manı yazıoz yazıoz da noluo yorum yapan yok gulmuonuz heral artık.tesuf ederım yane mirmirmirmirrım

ohh cok sukur butun sayfaları okudum :) ama kızlar fıremiz varmıs sıneks gıtmıs ınsallah basarır ne dıyelım .sarıssa sanada kocıs gelıyo dıye ızın var .rebel hanımda komsusundan donmemıs :)

ask olsun bune bacım hanım fılan ne bu resmıyet yok burda hanım manım.rıc ederım.cok kırıldım dogrusu :mymeka: :1closedeyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…