Hi bu kadar utanmamtm....

asgd senin enişteyi ve
asiii senin babaanneyi
bir araya getirsek ne matrak olur değil mi? kaydirigubbakcemile3

kızlar az önce patronun yanına gittim talimatları imzalatmaya.Tam açtım kapıyı göz göze geldik.Adam lavaboda.Kapılar sonuna kadar açık.Hiç birşey demeden geçtim yerime.Çok utandım yahu.Ama o gayet rahat.Ayy valla çok utandım ya.

sorma sarrissacım
asgd, deryacelik, deymezsin, eylul_13, nnisanyagmuruu, sila66, Sileli

rebelim daha gelemedi cancum nirde kanarya yok ikrar yok
haşarı kdi yok yokta yok nrde bunlar yhaummm

Bi günde ben fermuarımı acık unutmusum iş yerınde.Siyah kumaş pantolon var çamaşırımda siyah Allahtan.Girdim şefin odasına,masasının karısına dıkıldım laf anlatıyorum,o sırada farkettım acık olduğunu.Odada başka erkekler daha vardı,onarda görmüşlerdir belkı ama ben öyle utancımdan dışarı kaçmalar fılan yapmadım.Çaktırmadan cektım yukarı fermuarı,ki ufacık oda,dipdipeyiz,nasıl çaktırmadansa işte... delikafadulden

hava güzel asiiciim kimseyi bulamayız artık.
millet geziyor.
pazar gününden sonra ben de bir süre yokum.
malum aşkım gelecek :asigim: :teytey:

:roflol: :roflol:
Fermuar konusunda bende çok sıkıntıdayım ya genelde hep kapatmayı unutuyorum...:roflol:

bu ay bitsin bende firarlara karışırım belki ama gene belli olmaz bakalım

sarissam hava güzel de hergün nereyi gezcekler yahu

sen izinlisin güzelim sana serbest kociş gelio:ecrin_bebek:

ben açık fermuar sorunu yaşamadım ama
evlendikten sonra kilo aldım biraz.
hala zayıfım da yemek yiyince göbek ortaya çıkıyor
kilo da alınca kalça büyüdü tabii
eski pantolonlar dar geliyor.
arkadaşlarla konuşuyoruz ben ayaktayım.
reklamlardaki gibi pat bir şey fırladı benden yere
bir baktım düğme :1shok:
günün konusu ben ve son aldığım kilolarım olmuştu...
yine de içlerinde hala en zayıfımmm :sm_cool:

Seneler önce,cep telefonlar herkeste yok,yarı tatılde memlekete gitmişim.amcamın antenlı bı telefonu var,erkeklere hava atıcam ya,ben taşıyorum telefonu,kuzende var yanımda.nyse telefon calıyo,açmıyorum,sonra amcamın yanına gıdıyorum seı bu aradı dıyorum falan -tatlicadiarzu-

ben salak,gir tuvalete telefonla,tabı alışkın degılımya varlıgını unuttum,düştü içeri...

zaten tel yenı cıkmış pahalıda... nan napıcaz :1shok:

detaylara girmiyim çıkarttım telefonu içinden şakkıdı

Kurutursun olmaz,silersin olmaz.. Yok açılmıyo telefon benneyaptımki

Benımde o dönem saçlarım kısa,kabarmasın diye tarafımı ıslatıp öyle tarıyorum saçlarımı,jole yoktu tabı zamanımızda -tatlicadiarzu-

nyse ben telefonu kullanmayı bıraktım tabı,amcamda calıştıramadı.bana soruyo bu ıslak dıye,bişeyde dıyemıyorum,sacını tararken mı ıslattın dıyo yok,bişi olmaması lazım ona dıyorum :1rolleyes:

ben eve dondukten sonra satmış amcam telefonu,yenı almış.benı ılk gördüğü yerde senın yüzünden 150 tl masrafa gırdım demişti,ay hala gerceği bilmiyor :roflol:

Sileli neyse ki hava attığın tipler görmemişler bunu
karizma yerle bir olurdu valla :)

aynen sarissa kaydirigubbakcemile3

bıgünde lisede oldu.okulda şiir dinletisi var,ben başı cekıyorum tabi,yenı telefon almışım,kibar ufacık bişi,yıne tuvaletteyım sen kay elımden cumburlop içeri :1shok:

nan düşücek zamanımı buldun,tam evden cıkıcam,provaya gdıcem okula şakkıdı

ben yıne daldım deliğe,cıkarttım delikafadulden ayy cokta küçük,ellerım çizildi benneyaptımki

okuladakıler soruyo noldu elıne kıpkırmızı dıye,ballandıra ballandıra anlatıyom,herkes ıyy mıyy yapıyo tabı,nan dedım para verıdm ben buna,orda bırakırmıyım hiç,yüzsüzlüğe vuruyom ama utanıyomda bı yandan,onlar öyle dıyınce kendı elımden tıksınmıştım valla -tatlicadiarzu-

ohh cok sukur butun sayfaları okudum :) ama kızlar fıremiz varmıs sıneks gıtmıs ınsallah basarır ne dıyelım .sarıssa sanada kocıs gelıyo dıye ızın var .rebel hanımda komsusundan donmemıs :)

Ben ufakkende cok akıllıymısım :1closedeyes:

tabı inatcıda.Anneme neden abım ayakta çiş yapıyo ben yapmıyorum dıyomuşum,başlıyomusum ayaktan salmaya,tabı heryere bulaşıyo kaydirigubbakcemile3

olmadıgını anlayınca çömeliyomuşum tabi,Bunun nesi rezillik demeyın,annam kaynanamlara anlattı bunu :çok üzgünüm: yaa

kaynanamda çift cinsiyetlı bı gelın aldıgnı sancak :roflol:

bir kaç tane daha var aklıma geldi.akşam unutmazsam yazayım.benim şaşkoloz büro hallerimdenkafamçokkarıştı

bı tane daha anlatayım benım hocam umreye gıtmıs arkadaslarıyla falan bı tane yakısıklı ama adam ahrbı cok yakışıklıymıs bızımkılerde adamı kesıyolar tabı baktılar olmıycak adam kafasında kı sarıgı sarıyomus gıtmısler ay ne guzel sardınız oyle sız sararken resmınızı cekebılırmıyız demısler adamda tamam demıs cekmısler tabı sohbet falanda olmus adamın adı abdulmelıkmış bunlar ıstte gerı donunce bi arkadasları daha var dehset manyak bı kıs buna anlatıyolarmıs ballandıra ballandıra abdulmelık abdulmelık sonra resımlerı tab ettırınce aha bu ıste demısler kız bakmıs bakmıs ulan ne abdulmelıhı bu olsa olsa abdulmelek olur demıs :roflol: tabı dagılmıs bunlar ogunden sonrada nerde bı yakısıklı aha abdulmelek dıyolarmıs

Lisede geç kalanları sıraya almazdı hocalar ayrı yerde bekletirdi,azarladıktan sonra gonderirlerdi.Ben tabı yıne manita ayağına geç kalmışım okula,herkes gırmış içeri,baktım 50 den fazla öğrencı bahcede sıraya gırmış,müdür yarıdmcısı başlarında,

Ben tabı sıraya doğru ılerlemeye başladım,ama bı garıplık var hepsı erkek bunların CADIARZU

Hoca nıye gec kaldın dedi,ben yıne defter yalanını söyledım sırnaşık şey gecmiş sayfaları okuyanlar bılır.Tamam dedı cık yukarı,oysakı traş olmayanları toplamış hoca,ben ınatla sıraya gırmeye calışıyodum kaydirigubbakcemile3

ohh cok sukur butun sayfaları okudum :) ama kızlar fıremiz varmıs sıneks gıtmıs ınsallah basarır ne dıyelım .sarıssa sanada kocıs gelıyo dıye ızın var .rebel hanımda komsusundan donmemıs :)

sağol canım siz boş bırakmazsınız toipği artık:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…