Hi bu kadar utanmamtm....

nan oldum bıttım :roflol::roflol:
bizim kızlar gülmekten ölmüş ben ağlarken farketmedim gerçi.ağladığım içinde korkmuşlar.akşama doğru beni merak etmişler ,nasıl oldum die aradılar ama arkadan gülme sesleri geliyo.canım nasıl oldun merak etme evlen inşallah bir sürü çocuğun olur diye teselli ettiler.bir hafta boyunca gülüp durduk.

eerkan kacıyon nanmirmirmirmir
tamam yavru kusum merak etmeŞeniz

bu nasıl bir topik ya.bir baştan bir sondan bşladım okumaya.oku oku bitmiyor.süper şeyler yazılmış.öldüm gülmekten.sayfa 104 te kaldım en son.uyumaya gideyimde yeni iş yerimde de yine potlar kırmayım.iyi geceler hepinize.

iyi geceler canımkaydirigubbakcemile5

kızlar bende de hikaye tükendimi ne -tatlicadiarzu-

anam aklıma şimcik geldi babanem bi gün balkonu yıkmaış sonra nerden kaldıysa

bi kova su kalmış ozmanlarda mahallede jeotermal telaşı var

heryer toz babanem de suyu sokağa dökmüş tozları bastırsın diye tam osırada alt kaldırımdan

geçen yan apartmandaki amcanın kafasından aşağı bi kova suyu boca etmiş

adam kaç gün ters ters baktı bize

sonra geçen sene babanem balkondayken bangır bangır bağırarak sokaktaki adamlara anlaattı

ay kopmuştum ama adamın halini görcektiniz kuru yeri kalmamıştıkaydirigubbakcemile3

bide bugün yaprak dökümünde şeye dikkat ettim kadın kızına gitti çıkarken

allah rahatlık versin dedi o uyurken denmiyo mu yahudelikafadulden

ay babaanneye helal olsun :roflol::roflol:

kızlar gene ben bi ergenlik zamanındayım müziği mahallede duymayan kalmasın

dicek kadar çok açıyorum..

kadının birisi kapıya geldi ben biraz cazgırımdır yolucam kadını:ecrin_bebek:

neyse babanem çıktı gene kadın dio ki polisi arıcam

babanemde dio ki asıl ben arıcam beni rahatsız edio kapımı taciz edio dicem

dedi ve ben yerlerde kapı taciz edilirmi yahu kapıda olucaktıdelikafadulden

süper babanne seni çok seviyorusss Şeniz

evli bayanlar haydın yatın herüfler bilg.camdan atacaklar bu gidişle.hepinize iyi geceler ürüyanızda eski günlerdeki komik anıları göründe yazın olurmumirmirmirmir yerimseniben

niye belirtiosam parantezde yahu:roflol:

sanki kız yaşlısın dedi bana uykummu geldi ne:roflol:

bi tane daha anlatayım.geçen sene kışın feci kar yağdı.konyayı bilenleriniz varsa zafere yeraltı saati diye bişey yaptılar.üstü cam kenarları parlak bi parkeyle kaplı.aşkımla gezdik biraz karda saatin yanından geçiyoz.üstü hafif buzlanmış içi havuz gibi gözüküyor.şaka olsun diye bak saate su kaçmış dedim.benim meraklı aşkım içine bakmak için saate doğru yürüdü.o anda ayağı bi kaydı.havada resmen takla atıp sırt üstü yere yapıştı.ama okadar komiktiki anlatamam.resmen havada fır döndü.ben başladım gülmeye.o yerde kıvranıyor benim gözümün önünden uçuşu gitmiyor.güç bela kendimizi topladık kaldırdım onu yerden.ama gülecem diye epey bi yürüyemedik.bide düşenin dostu olmaz böle işte diye söyleniyor.ben düşsem feci intikam alcak kaydirigubbakcemile3

iste burda da karsilastik,kizzz bunu demeye calisiyoom.Allah davul etmesin seni emi...anlayamadin mi.............:roflol:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…