Hi bu kadar utanmamtm....

offfff delü adam ne diye tutmuş mikrofonu.kaynana bozulmuştur kesin..

süper ya.asabi geline bak demişlerdir herkes.sırnaşık şey:roflol:

ha bide eşimle nişanlıyız.tabi biraz özel mesaj yazmış sen tut bana değilde erkek kardeşime yolla yanlışlıkla.beni aradı ben yanlışlıkla mesajı kardeşine yolladım diye.yapacak bişey yoktu tabi.kardeşim okudu rezil olduk.hatta 2 defa yolladı yanlışlıkla..eşim anlamamıştır dedi kendini avutmak için ama kardeşim 16 yaşındaydı.

Konuyu Toplam 10 Kullanıcı okuyor. (7 Kayıtlı kullanıcı ve 3 Misafir)

kızlar 3 tane misafirimiz var.

bızım dugundede sampanya patlattılar hanı dolayıp bırbırıne ıcırıyonya
bızımkı once sampanyada 2 yudum aldı sonra doladı kolunu:roflol::roflol:
naptın ya dıyorum içim yandı diyo:roflol:
:roflol: heyecan yapmıs belliki enıste delikafadulden
canım senın verılmıs sadakan varmıs calıstıgın yer çok anlayıslıymıs alkisalkisalkis
acemılıkte olur bülee şeylerr -tatlicadiarzu- delikafadulden

abooo sizi gidiler sizii -tatlicadiarzu- delikafadulden delikafadulden
buyuk ihtimal bende sen gibi oluceeem delikafadulden delikafadulden
mikrofon yaklastıranı tepiklerim olur biter naniknanik naniknanik kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bak bu kötü olmus iştee delikafadulden delikafadulden

:1shok: :1shok: çılgın gelin düğün günü kavga edilir mi hiç?

bir tane de ben anlatayım yatıcamm

üniversitede yemekhanede sıraya girdik.
bizden önce yemek almış olan erkek arkadaşlar bize bakıp pis pis sırıtıyorlar.
yemekleri aldık, yanlarına gidip oturduk
biri çatala kocaman bir solucan takmış kafamçokkarıştı
onu gösteriyor.
yemeğin içinden çıkmış ama gerçekten kocaman
inanmadık önce biz
hadii be öyle solucan çıkarma yemekten kimi kandırıyorsunuz
filan diyoruz.
onlar da "yiyemezler ki, şimdi kusacaklar" diye
bizimle dalga geçiyorlar.
biz de burnumuzdan kıl aldırmıyoruz
hiç de bile etkilemz bizi diyoruz.
çorbayı içmeye hafiften hafiften başladık ama
mide almıyor
sırf inattan yemeye çalışıyoruz
bir taraftan da hangi yemeğin içinden çıktığını öğrenmeye çalışıyoruz
bir oldu iki oldu baktık olmuyor
sırayla ağzını tutan lavaboya :) :roflol:

kısçeler napıonusss bakemmmm aklıma gelsin bişiler diye forumda dolaşıp duruyorum ama gelmedi yaaa bişi üzgünümmm senağlama

bende anlatıyım bi anımı.nişanlımın ailesi benim ailem falan tatile gidicez.duydum marketin birinde indirim varmış güneş kremlerinde,aşkıma dayattım gittik.oda inceler hemen almaz bişeyi.baya oyalandık reyonun önünde.derken yanımıza 50 55 yaşın üzerinde olduklarını tahmin ettiğim bi çift geldi.merhaba dediler kibarca.kadınla benim aramdaki konuşma aynen şu.
kadın: sizde bu ürünlerdenmi alıcaksınız canım.
ben:evet ama titiziz bu konuda inceliyoruz biraz (reyonun önünü kapatıyoz ya bahanem oymuş gibi)
kadın: ozaman hangisinin daha kullanışlı olduğu konusunda bi fikir verebilirsiniz.
ben: benim tenim çok hassas.o yüzden biz çok faktörlü alıyoz.spreylilerinde kullanımı kolay.
kadın: hadi canım spreylileridemi varmış.faktör ne işe yarıyor.o değişik bişeymi
ben:evet baya çeşidi var.ama kişiye göre seçmek lazım tabi.faktörde korunma için.ne kadar çok faktör olursa okadar korunursunuz.okadar sağlıklı yanarsınız.
kadın:yakıyomu bide.ben öle bişey hiç duymamıştım.
ben salak salak hala kremlerle ilgili konuşuyorum.nişanlımın kolumu çekip kes şu saçmalamayı demesiyle kendime geldim.meğer kremlerin yanında erkek korunma ürünleri varmış.kadında almış eline bi kaç tane.bana onları gösterirmiş.ben kremlere öle bi şartlamışımki kendimi farkında değilim.ne dalga geçti aşkım benle ya.biz hiç böle şeylerden konuşmamıştık daha önce onla.meğer sen nekadar bilgiliymişsin yaw diye dalga geçti durdu benle hep.hala reklamlarda falan bu ürünler çıksa pis pis sırıtır.

:roflol: badatta hacivat karagöz arasındaki konuşmalara benzemiş:)
yakıyor muymuş bir de :roflol:

ya acayip boşboğazım.pat diye sölerim aklıma ne geliyosa.bu sefer ikinci sınıf sonu.başka bir büroya kapağı atmışım.benim 20 lik diş çıkmaya çalışıo ama çıkamıo.neyse sabahtan dişçiye gittim izin alıp.orda baktılar.doktor işi yoksa hemen ameliyatla dişi alalım ordan.bende tamam deidm.dişimi bir güzel tedavi etti.bir sürüde lokal anestezi yapmış acıyo diye.ben o sıra his kaybıyla büroya gittim.1,2 saat sonra nasıl ağrıyo duramıyorum ağrıdan.başladım büroda ağlamaya.çalışma arkadaşlarım birikti başıma.ben ağlarken anestezinin etikisyle iyice saçmalamışım tabi.-''doktor bir diş ağrısına dayanamadın sen çocuk bile doğuramazsın bu gidişle dedii,dişim çook ağrıyo benim çocuğum olmayacakmı şimdi diye ağlayıp durmuşum.doktor öyle birşey de demedi .bir yerde okumuştum sanırım öyle birşeyi nerden geldiyse aklıma o acıyla:roflol::roflol:arkadşalar bir taksi çağırdı ben ağlarken eve gittim ordan.allahtan o gün patron ben gittikten sonra gelmiş

kısçeler napıonusss bakemmmm aklıma gelsin bişiler diye forumda dolaşıp duruyorum ama gelmedi yaaa bişi üzgünümmm senağlama

cancum üzme kendini gelir sonra.
bazen duruyor beyni insanın.
olmadık yered aklına gelir sonra da.

ıgrencsın nan benım bıle mıdem kalktı:roflol::roflol:

nan oldum bıttım :roflol::roflol:

:1shok: :1shok: çılgın gelin düğün günü kavga edilir mi hiç?

ben ederım kusum dugunden bı gun once bıle kavga cıkardım:roflol:
ben vazgectım ankaraya dönüyorum baslarım lan ailenede sanada ben sıkaya gelemem aslanım hadeeee demıstım:roflol::roflol:
eşim bırakmadı tabı:asigim:
iyikıde bırakmamıs nan cok sevıyorum harıka bı adamla evlenmısım:asigim:

iyi gecelerr hepinizeee kısslarrr artık yarın decvam edıcemm ;-)
babam daha var nete gircek sıra beklıo vallaha :)) bide kotu kotu bakıoo bana korkmaya basladım :roflol:
optumm hepinizi,,kendıne çok iyi bakınn şekerlerrr a.s. a.s.

ayy son dakka golunu atıyorumm kısslarrr....
dıorum sarıısaa anlatmıstı kınasında enısteyle kavgayı bide kendı kendıne soruoo dıyorum ala ala bi gariplık var ama ben çakamadım kesın dıyorum :roflol:
tesellım yarın bakarım artık neler dondunu dıyorum :)))))
iyi geceleeeerrrr .. bol geyıkler ;-)
ignenı vurunmayı unutma kıss ikrar ;-)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…