Hi bu kadar utanmamtm....

kızlar az önce eşim maç izlerken bak bak dedi baktım holoskoyu kucaklarında sallıyolar holoskoda baş parmagını emıyo ne olmuş dedim admın çocugu olmuş onu kutluyolor dedi... elinı nıye öle yapıyo dedim baktı bi güldü lan bebek isareti o dedi dedimya çocugu olmuş ay benı aldı bi gülmee ne kadar safımmm:roflol::roflol:

misafirlikte böyle şaşırmalar olur:)süpermiş kayınvaliden.
kardeşim şehir dışında okuyo.birgün arkadaşınıda getirdi ankaraya geldiğinde.annem kardeşime pasta börek yapmıştı.ikram ettik.tabi çocuklar acıkmış nasıl yiyolar.annem de yaptıkları yenilince uçar havalara.misafir çocuğa ye çocuğum ye,afiyet olsun ben böyle utanmaz misafirleri çok severim dedi. çocuk dumur oldu.:bbo::bbo:elinde tabak kala kaldı.utandı.:eek:zavllı annem çocuğa sıkılmayan rahat,aynı oğlum gibi filan demek istedi. yanlış kelime kullanmış oldu. oda utandı ama olan oldu bikere.yazık çocuk tabağa devam edemedi.

:roflol: :roflol: :roflol:
tuttum anneni..

bende anlatayım hemencık :)
benim nişanımda işte ilk dans muziği çıktı dans edıyoruz filan .. benım mor nişanlıgım aşkımında takımını bana uydurduk filan :)) :asigim: :asigim:

aradan zaman gectı dans muziğinin bitime yakın bi baktıkki sormayın
hanii bölee dans ederken cıftlerden erkek kadını elini tutaryaa :))) :roflol: :roflol: işte biz onun tam tersini yapmışızzz :roflol: :roflol: :roflol:
ayy çok fena rezil olmustuk salondakıleree :roflol:
son dakkada ellerımızı değiştirdik hemen ama neye yarar hem video hem foto şıpşak çekılmişti bilee :roflol: :roflol:

şaşkın aşıklar sizi kaydirigubbakcemile3
olur heyecandan öyle biz de şaşkın aşıklar şeklinde dolanmıştık hep:)

bide yine nişanımda aşkımla isimlerimizin yazılı pastamız geldı :asigim: :asigim: pastamızı kestık bi guzeeel... sonracıma tabı herkese ayrı tabaklara verılıyor yaa o sıarada oyun havaları filan calıyooor
bende oturmusum masaya habıree pastayı tıkınıyorummm kalkıp oynamak yerıne mıllet oynuo gelın pasta yıyoorr :roflol: :roflol: (bu arada ben tatlıyı çok severım )
sonra arkadasım yanıma gelıp durtupmustu benı
-pasta die öldünmü kalk oyna mıllet sana bakıo ,,, demesıyle ben afalladım :roflol: :roflol:
pasta yemegi bıraktım kalktım bir gelin olarak döktürmeye basladım delikafadulden :teytey: :dance:

bide yine nişanımda aşkımla isimlerimizin yazılı pastamız geldı :asigim: :asigim: pastamızı kestık bi guzeeel... sonracıma tabı herkese ayrı tabaklara verılıyor yaa o sıarada oyun havaları filan calıyooor
bende oturmusum masaya habıree pastayı tıkınıyorummm kalkıp oynamak yerıne mıllet oynuo gelın pasta yıyoorr :roflol: :roflol: (bu arada ben tatlıyı çok severım )
sonra arkadasım yanıma gelıp durtupmustu benı
-pasta die öldünmü kalk oyna mıllet sana bakıo ,,, demesıyle ben afalladım :roflol: :roflol:
pasta yemegi bıraktım kalktım bir gelin olarak döktürmeye basladım delikafadulden :teytey: :dance:

bende severim yemeyi.kesin bende atıştırmaktan nişanımda düğünümde kimseyi gözüm görmez:roflol::roflol:

patavatsız benden bir anı daha.aklıma hiç geşimyodu.sizinkileri okudukça açıldım.yine karizmayı yerle bir ettiğim büroda geçiyo olay.patronlarım iki kardeş.ikiside acayip yaşlı.biri 65 biri 60 yaşında.neyse 60 yaşındaki ile sohbete koyulduk.bana ilkokulunu söyledi.aaaa deidm bende o kulda okudum ilkokulu dedim.yine çok bilmişim ya yine döktürüyom.işte o okulda bi mehmet hoca var bilirmisiniz dedim.emekli olmuş.oda yo hatırlamadım dedi.bende illa hatırlatacamya dedim-mehmet hoca okul yapılırken yani temeli atılırken cam şişeyle bi mektup yazıp koymuş.CADIARZUyani taaa eskilerden nasıl olur siz mutlaka bilirsiniz dedim.okulun ta başından beri
dir ordaymış deyince birden kolumda birşey hissettim.arkadaşım kolumu çimdiklemiş.laelaelaelaelaelaelaelaelaelaedaha fazla pot kırmayım diye.ben okuldu temeldi diye kaptırmışken kenidmi o acıyla susutum.patronun suratınada o zaman bkama fırsatı buldum.yüzü kıpkırmızı olmuştu.ya ben yaşlı mı demiş oldum şimdi ona:eek:arkadaşım sonra dediki fibula kadına bi dinazor demediğin kaldı dedi:roflol::roflol:

evet bidene daha benden küçücüktüm ufacıktım dişim çürümüş annem dişçiye götürmüş beni doktorda akrabamız yani annecim beni şikayet edicek ya doktor amcası bu cancu varya bu cancu hiç süt içmiyo demiş
bende ki savunmaaaya bakk tam çocuktan al haberii
-e almıyosunuz ki alsanız içerimmm
annem büle :1shok: doktor büle :1shok: ben de büle kaydirigubbakcemile3
al sana işte bide aklı sıra şikayet edicek benii lülülülülülü

haşarıkedi bu senin için anacımm :))))))))))))))

:roflol::roflol::roflol: ahaha annemin surat ifadesini tahmin edebiliyorum

benim nişanımda işte ilk dans muziği çıktı dans edıyoruz filan .. benım mor nişanlıgım aşkımında takımını bana uydurduk filan :)) :asigim: :asigim:

hanii bölee dans ederken cıftlerden erkek kadını elini tutaryaa :))) :roflol: :roflol: işte biz onun tam tersini yapmışızzz :roflol: :roflol: :roflol:
son dakkada ellerımızı değiştirdik hemen ama neye yarar hem video hem foto şıpşak çekılmişti bilee :roflol: :roflol:

muhahahaaaaaaa:roflol::roflol:

haşarı kedi ikrar hoş geldiniz.
öğrencilerin notlarını giriyorum ama bir taraftanda yazılanları okuyorum
böylelikle yaptığım işin sıkıcılığını da unutmuş oluyorum.
yalnız yarım saatlik iş saatlerimi alıyor ayrı mesele.
siz yazın anacığım biz okuyoruz:)

ay okuyunca kendimizi gördüm.bizde düğünde öyle yapmışsız ama düğün bitene kadar.videoda seyrederken çok utanırım.:eek:ay rezillik acaba farkeden olmuşmudur:nazar:

bende severim yemeyi.kesin bende atıştırmaktan nişanımda düğünümde kimseyi gözüm görmez:roflol::roflol:

patavatsız benden bir anı daha.aklıma hiç geşimyodu.sizinkileri okudukça açıldım.yine karizmayı yerle bir ettiğim büroda geçiyo olay.patronlarım iki kardeş.ikiside acayip yaşlı.biri 65 biri 60 yaşında.neyse 60 yaşındaki ile sohbete koyulduk.bana ilkokulunu söyledi.aaaa deidm bende o kulda okudum ilkokulu dedim.yine çok bilmişim ya yine döktürüyom.işte o okulda bi mehmet hoca var bilirmisiniz dedim.emekli olmuş.oda yo hatırlamadım dedi.bende illa hatırlatacamya dedim-mehmet hoca okul yapılırken yani temeli atılırken cam şişeyle bi mektup yazıp koymuş.CADIARZUyani taaa eskilerden nasıl olur siz mutlaka bilirsiniz dedim.okulun ta başından beri
dir ordaymış deyince birden kolumda birşey hissettim.arkadaşım kolumu çimdiklemiş.laelaelaelaelaelaelaelaelaelaedaha fazla pot kırmayım diye.ben okuldu temeldi diye kaptırmışken kenidmi o acıyla susutum.patronun suratınada o zaman bkama fırsatı buldum.yüzü kıpkırmızı olmuştu.ya ben yaşlı mı demiş oldum şimdi ona:eek:arkadaşım sonra dediki fibula kadına bi dinazor demediğin kaldı dedi:roflol::roflol:
:roflol: :roflol: kızz arkındekı uyarlamada süper olmus ''dinazor'' kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
fibula sen hala aynı yerde çalışıyor musun merak ettim:) :roflol:
ben sorcaktım kısss kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
muhahahaaaaaaa:roflol::roflol:
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
haşarı kedi ikrar hoş geldiniz.
öğrencilerin notlarını giriyorum ama bir taraftanda yazılanları okuyorum
böylelikle yaptığım işin sıkıcılığını da unutmuş oluyorum.
yalnız yarım saatlik iş saatlerimi alıyor ayrı mesele.
siz yazın anacığım biz okuyoruz:)

kolay gelsin canım a.s.

bızım dugundede sampanya patlattılar hanı dolayıp bırbırıne ıcırıyonya
bızımkı once sampanyada 2 yudum aldı sonra doladı kolunu:roflol::roflol:
naptın ya dıyorum içim yandı diyo:roflol:

fibula sen hala aynı yerde çalışıyor musun merak ettim:) :roflol:

yok şekerim.o birinci sınıfın sonunda acemilik günleriydi.yaz sonunda çıktım okul başladı diye.hala ararlar.çok sevmişler beni:):roflol::roflol:koskoca 4 yıl geçti aradan.

off o büroda kırdığım potların haddi hesabı yoktu valla.bir tane daha.
ertesi gün teslim eidlecek bir proje var.biz deli gibi çizim yapıyoruz büroda saat 7 olmuş.akşam.bürodaki patron 60lık olan öğlen bir ara demişti ki Armadaya gitmem gerekiyo bugün.(Ankarada büyük bi avm.yeni yeni yapılıo ozaman.orda bir mağazanın ölçülerini alması gerekiyomuş.)kadın da unutmuş gitmesi gerektiğini.diyoki bize kızlar bugün geç çıkacağız saat 10 a kadar burdasınız beraber yetiştirelim projeyi.neyse ben acemi ,patronun gözüne girmeye çalışan bir çaylağım ya.kadına armada'ya gitmesi gerekitğni hatırlatayımda gözüne gireyim dedim.:nazar::nazar:
x hanım aa siz armada ya gidecekitniz bakın saat 7 olmuş 9 gibi kapanıyo bence şimdi çıksanız iyi olur dedim.:1shok:çalışma arkdaşları bana böle bakıolar:1shok::1shok:bende de cidden hiç art niyet yok.saf saf patrona hatırlatma yapıyorum kendimce.:eek:patronda dediki seni uyanık seni aklı sıra beni erkenden gönderecek bürodan kendide çıkacak sonra.ayy nasıl utanmıştım.allahtan kadın şen şakrak bişiydi.gülmeye bşaladı bende bşaladım onla gülmeye:roflol::roflol:

ay okuyunca kendimizi gördüm.bizde düğünde öyle yapmışsız ama düğün bitene kadar.videoda seyrederken çok utanırım.:eek:ay rezillik acaba farkeden olmuşmudur:nazar:

hadi yaa senındemı oyle olmustu :roflol: :roflol:

yok canım o an kımse farketmedı ,herkes kendı dunyasında eğlenıyordu :teytey:
ama videoya baktıgımızda sonradan butun aile fertlerı olunca onlar kopuyorr bızse yerın dibine girmiştik delikafadulden kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bi kez yaklaşık 14-15 yaşlarında halamın kızı bizde kalıyor.hani eskiden gece 12 den sonra +18 filmler oynardı ya halamın kızıyla kararlaştırdık onu izleyecez merak işte.ama herkesin uyuması lazım bekliyoruz erkek kardeşimde var bende 3 yaş küçük.ses yok kimsede herkes uyuyor zannettik tvyi açtıkki tam kardeşim kalkmazmı.oysa uyumayıp bizi bekliyormuş.hemen kapattık bu defa açın bende seyredecem diyor.baba diye bağırdım bi tekme vurdu bacağıma yattık tabi seyredemedik bişey.aradan bi zaman geçti halamın oğlu siz herkesi uyutup çıplak karılara bakıyomuşsunuz demezmi ne diyeceğimizi şaşırmıştık..

benım kınam ankarada oldu takılarım kendı akrabalarım tarafından orda takıldı
o ara eşimle tartıstık takı takan adam bana bısey sormus bızde o esnada tartıyoruz ya
adamfıkrofonu bana tutunca kes be demım sınırle :1ninca::roflol:
butun mıllet yelerde kaynanam ters ters bakıyo :roflol:
ama benı tanıyan herkes babasının kızı normal dıyolar:asigim:

hadi yaa senındemı oyle olmustu :roflol: :roflol:

yok canım o an kımse farketmedı ,herkes kendı dunyasında eğlenıyordu :teytey:
ama videoya baktıgımızda sonradan butun aile fertlerı olunca onlar kopuyorr bızse yerın dibine girmiştik delikafadulden kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

evet ya malesef o heyecandan işte.sanki ben erkekmişimde eşim bayan:roflol:eek:da ilk dansta yalnız dans ettik bütün gözler bizdeydi.kesin gülmüşlerdir.:roflol::roflol:

X