Hi bu kadar utanmamtm....

evet bidene daha benden küçücüktüm ufacıktım dişim çürümüş annem dişçiye götürmüş beni doktorda akrabamız yani annecim beni şikayet edicek ya doktor amcası bu cancu varya bu cancu hiç süt içmiyo demiş
bende ki savunmaaaya bakk tam çocuktan al haberii
-e almıyosunuz ki alsanız içerimmm
annem büle :1shok: doktor büle :1shok: ben de büle kaydirigubbakcemile3
al sana işte bide aklı sıra şikayet edicek benii lülülülülülü

haşarıkedi bu senin için anacımm :))))))))))))))

Son düzenleme:
ayıpsın bacım :roflol::roflol:

yıne sohbete döndük,hadı anlatın bakeeeem delikafadulden

adapazarındayız,istanbuldan gıttıkya anlamsız bı hava var üzerımızde kuzenle delikafadulden

lunaparka gıttık,bende severım gondola bınmeyı,kuzen dedım gel bınek ama kormıcan dımı,oda sey caldırmamak ıcın yok dedı korkam,kız ayrıcana :1closedeyes:

bındık gondola,sallıyolar delı gıbı,bız tabı hala havalıyız,gulucukler sacıyoruz bızı sız yarattınız edaysıynan laelaelaelaelae

bızım kı ağlamaya başladı :1shok: nan dıyom sus rezıl olduk,hala ağlıyo :1shok:

zor susturdum klava:

kız angelına ozlem Allah napmasın senı anamm benım abbaya yaptıgım gıbı kas yaparken goz cıkarmıs buuuu.eksı rep vermıs bıde gulen surat yapmısss ılahıı :roflol: :roflol: :roflol:

cancu senden bir tane de bizde var:) benim yeğenim
ablam hiç yemek yemiyor diyince "annem yemek yapmıyor ki yiyeyim" demiş:)

köyde çalıştığım günlerdi.
merkezde kalıyoruz her gün köye gidiş geliş yapıyoruz.
ben de ancak yetişiyorum servise
kahvaltı filan etmiyorum.
giderken simit, poğaça filan alıyorum.
yine geç kalınca hiçbir şey alamadım
kaldım sap gibi ortada.
okula gittik
sehpanın üzerinde dünden kalan poğaçam var poşetin içinde
atladım hemen
"yaşasın bu benim dünkü poğaçamdı hihoyyyt " diye
iştahla poşeti açtım
bir ısırık aldım
bir de ne göreyim :1shok:
poşetin içi fare pisliği dolu Çok üzgünüm çoook
ayyy hiç o kadar tiksinmemiştim senağlama

kız angelına ozlem Allah napmasın senı anamm benım abbaya yaptıgım gıbı kas yaparken goz cıkarmıs buuuu.eksı rep vermıs bıde gulen surat yapmısss ılahıı :roflol: :roflol: :roflol:
eksi diil şekerim ; artı rep vermıs ama henuz kendı puanı az oldugundan bendenkı repi gri olarak gozukuyor şakkıdı şakkıdı

bir gün okulda öğlen arası bazı arkadaşlar sınıfta çoğu dışarda.neyse bende öğretmen masasının sandalyesine oturdum.arkada duvar var.hani sandelyenin ön ayaklarını kaldırırız ya havaya, yaslandığımız yer duvara dayanır bende kaldırıyorum bi ileri bi geri derken duvarla mesafesi çokmuş tam kaldırdım ayakları duvara yaslanacam güm sandalyeyle yere. ayaklarım havada öğretmen masasında bense yerle bir.ne olduğunu anlamadım.allahtan bişey olmadı arkadaşlar gülmekten ölmüşlerdi..ondan sonra bi daha yapmadım:)))

oyy kuzum felaket bişey yaa kıyamam :1hug: :1hug:
bende pogacanın yarısına gelınce farkettım simsiyah bi kıl vardı içinde gittim direk kustum midemdekıleri :bbo: :bbo: :bbo:

:roflol: :roflol:

eksi rep olduğunu nasıl anlıyoruz.
artılar yeşil eksiler mavi mi
bende de bir mavi var da:)
angelina tarafından:)

çok kötü olmuş yaa
ucuz atlatmışsın.

oyy kuzum felaket bişey yaa kıyamam :1hug: :1hug:
bende pogacanın yarısına gelınce farkettım simsiyah bi kıl vardı içinde gittim direk kustum midemdekıleri :bbo: :bbo: :bbo:

öyleydi gerçekten
işin kötü tarafı kusamadım da
keşke kussaydım.
ama hala yaşıyorum delikafadulden

evet bi tane dahaaa aşk hikayemi okudunuzmu bilmiyorum ama bis nişanlımla bankadan kredi alırken tanıştık o bankacı neyse uzatmiyim çıkmaya başladık ama ailenin erkeklerinin haberleri yok nerdeyse 1 sene geçti felan artık kredi ödemelerimiz bitecek babam dediki benim dışarda işim var ödemeyi ben götürücem dedi bende tamam dedim nişanlıma söyleme gereğide duymadım ara sıra babam götürüyo çünkü ben çalıştığım için neyse öğleden sonra aşkımla konuşuorus baban geldi ödemeyi yatırdı dedi haa bide bilgisayarım kilitlendi tekrar kapatıp açmak zorunda kaldım masaüstündeki resmini görmüş olabilir dedi ama nasıl rahat nasıl geniş söylüyo anlatamam ben şokkk aha aynen böleyim :1shok: telefonun başında hala diyorumki nasıl yani nasıl yani delimisin sen şakamı yapıyosunn o esnada cep tel çaldı benim arayan annemmm açtım diyokii cancuuu yandıkkk baban canın bilgisayarında resmini görmüş orda bişi diyememiş ama geri dönüp dövmeyi bile düşünmüş dedi ben yine böyle :1shok: yusuf yusuf durumları başladı bende eve gidene kadar eve bi geldim babam evdeeee bahçede toprak kazıyo sinirdennn benim geldiğimi görünce içeri girdi vee aynen şöylee -kızım canın bilgisayarında resminin ne işi var bendeki savunma aynen şu:
-ama ama ama ben onu ona mail göndermiştim ne bilim bilgisayarına koyacağınııı kaydirigubbakcemile3
direk sattım çocuğu allahtan sonra toparladım ama ciddiyis görüşüyorus diye ama bidaha yaklaşık 2 sene felan adı hiç geçmedi evde hiç sormadı bile babacım sonrada istediler beni işte :asigim:

Son düzenleme:
Konuyu Toplam 13 Kullanıcı okuyor. (10 Kayıtlı kullanıcı ve 3 Misafir)
cancu, abba+, asi2222, asi66, efzanur, ikrar, ozlempau, rebel__black__000, sarissa+, yabangülüm

yoklamamısss

hemen satmışsın kız çocuğu kaydirigubbakcemile3

eksi rep olduğunu nasıl anlıyoruz.
artılar yeşil eksiler mavi mi
bende de bir mavi var da:)
angelina tarafından:)

efenimmm hemen yazorumm bir - rep yemış olarak :)
+ lar yesıl , - ler kırmızı , gri veya mavi gibi olanda puanı az olanlar için tatlım a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…