Hi bu kadar utanmamtm....

sıze balayında nasıl kayboldugumuzu anlatmısmıydım delikafadulden yok yok anlatmadım heralde neyse mıllet bız balayını abantta yaptık o goccucuk yerde nasıl kaybettınız demeyın oldu ıste bı kerem neyse ıste otelden ındık asagı benım kı tlf unutmus sen bekle ben bı alıp geleyım dedı cıktı.bende bos durrur muyum yurumeye basladım.be adamm tlfnun mu sıktı ben yanındayım ıste kım arayacak senı benden baska balayında hemde alnını karıslarım nannnn ben adamın klava: derken golun etrafında yuruom ne gelen ne gıden o da benı arıomus.cılgına donmus yazık.ben korkmaya basladım kımse yok benden baska saf saf yuruyen neyse efenım derken bırımız bı basından dıgerımız obur yanından baslamısız ortada bulustuk ama sonra bı baktık gol cevresı 5-6 km yazık benım adam her onune gelene sormus benı kızı kaybettım dıe.yanıma bı geldı ama kanter ıcınde kalmıs sucuga donmus ama az kalsın balayında dayak yıyen cıcegı burnunda gelın olucaktım ucuz attatım valla :1hug:

hemen satmışsın kız çocuğu kaydirigubbakcemile3

kii çocuğa da dedimki aşkım bak benim babam böle şeyleri normal karşılamıyo belki çok kızar bana belki artık görüşemeyiz diye çocukta dediki ozman gereken neyse yaparıs isteris seni dedi rahat ol dedi ama nerdeee ben hemen satışıı koydum çocukcağıza kaydirigubbakcemile3

ayyyyyyyyyy koptum yaaaww balayında dayakyiyen çiçeği burnunda gelin heee :roflol::roflol:

ben geldim gacılar
hoşgeldın kuzumm a.s. :1hug:
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 hadi yine ucuz yırtmıssın durumu :)))

işe yeni girdim..tecrübesizim..
işlerde aşırı yoğun
wc ye gittim..o esnada telefonum çaldı bir yandan da
müdür özlem hanım diye elli kere seslendi..
aceleyle çıkayım derken çıtçıtlı badinin kopçalarını takmayı unutmuşum
kuyruk arkamda sallana sallana dolaşmışım şirketde..tabi genel müdürün odasına da girdim çıktım
yardımcısının yanına gittiğimde adam sessizce bana demez mi özlem hanım düğmelerinize dikkat edin diye..üstümde de gömlek vardı önüme baktım..bir sorun yok sonra arkanda dedi adam..
arkamı dönüp baktığımda ordan nasıl gittim,wc yi nasıl buldum nasıl bir eyvah çektim de herkes oraya toplandı...hatırlamıyorum..çok ama çok utanmıştım uyaran arkadaşımda dahil..bir süre kimse ortalıklarda görünmedi şirkette...

kıss sarissa aklın cancuda kaldı anlasılan :roflol: :roflol:

günün gafı şutarafagitti:lepi:

pardon canım yaa
öyle valla iyi gaf:)
bir taraftan eskileri okuyorum
bir taraftan yenileri
kafam allak bullak oldu
bu arada bir de gidip kuruyan çamaşırları toplayıp
yeni yıkadıklarımı astım
koştura koştura yapıyorum tabii bunları
bir arada katlarım artık:)

muhahahaa aynısı benımde basıma gelmıstı :roflol::roflol:
sımdı cok dıkkatlıyım:1rolleyes:

oyy gecmıs olsun yaww :roflol: :roflol:
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 sağol canım a.s.gafta kimmiş yawss anladın sen onu yerimseniben

Son düzenleme:
BEn kacar guzeller.kocısım geldı onu yedırır ıcırır gene gelırım aranıza benı ozleyın anacım byyyyy

evttt bir ani daha geldi dusunurken alkisalkisalkis

bir gun annem, ablam ve ben yuruyoruz oyle. sicak zaten basimiza inmis, zar zor yokus cikiyoruz. annem kaldirima yakin bir paket buldu, kuyumcudan alinan paketlere benziyordu. boyle heyecanla aciyor, bir sey buldu sandi hihoyyyt sonra paketi bir acti ki icinden 32 adet siritan takma disler cikti...biri takma dislerini (hem alt hem ust damak) sarmis oyle paketlemis ve dusurmus herhalde. annemin paketi acmasiyla "aman Allah" diye atmasi bir oldu...igrenctiii :roflol: :roflol:

ne demisler merak kediyi oldurur sırnaşık şey

açıklama için teşekkür ederim cancum:)

asiciim hoş geldin canım.

hoşbuldum canım benim

ojjjgelmişsen ay balammm Şeniz

hoşbuldum cancummmmmmm:ecrin_bebek:

hos geldın adasım benım

hoşbulduk adasımmm sen gittin kocişi doyurmaya

eeeth hikayelerle devam edelim canlarrım

bi gün otobüse bindim gitçeğim yere ilk kez gidicem
şöförde uyuzun teki ben genede ordan geçermi dicem adama:ecrin_bebek:
adam geçer dedi ben hemen oturdum otobüste küçük
gitçeğim yer 10 dk lık yol ama otobüs olmadan gidilmez her neyse
bu kez de kentkartta sorun çıktı nese o da hal oldu
anam o sırada mesaj geldi bende teli çıkardım anam amcanın biri bana
kızım kapat onu tehlikeli diye laf yetiştiolülülülülülü
bende tamam dedim bide inerken sorun oldu ben yani baya vasattım o gün şöför otobüsün ortasında o amcaya amca hanım ilk defa otobüse biniyo heralde diye seslenmezmi
rezil oldun hemen indimdelikafadulden:roflol:

yazık yaa dişsiz kaldı vatandaş:)
annendeki hayal kırıklığı da ötü olmuş:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…