Hi bu kadar utanmamtm....

ay kızlar öldürdünüz sabahtan beri beni gülmekten.kaydirigubbakcemile3karnıma kıramplar girdi.sabah 9 gibi buldum burayı başladım okumaya ancak bitti yani.odamda yalnızım,gelen geçen saf saf bakıyo tek başına ne gülüyo die.-tatlicadiarzu-bide gün içinde nerdeyse 300 tlf görüşmesi yaptım işim gereği.karşı taraf diyoki ne kadar enerji dolu şen şakrak bi sesiniz var:roflol: halbuki ben buraya gülüyorum tutamıyorum kndmi.gerçekten gülmeye ihtiyacım olan bi zmnda buldum burayı.çok iyi geldi bana.:1hug:
gülermisiniz bilmiyorum.pek öle komik yada utandığım anlar yoktur ama okuduğum bi anı sayesinde aklıma geldi bu.arkdşmın ablası hemşire.ve doğuda bi köyde görev yaptğı zmnlar,aile planlaması için kadınlar bir araya toplanıyo ve bizim hemşire bayanlara hamile kalmamaları için doğum kontrol yöntemlerini anlatıyor.ve prezervatifde dağıtılıyo. aradan aylar geçiyor ve bir kadın geliyor.diyorki senin bu prezervatifin hiç bi işe yaramıyor.senin yüzünden hamile kaldım. hemşire diyorki yani imkansız bi yanlışlık var.naptın nsl oldu falan soruyor. ve öğreniyorki kadın prezevatife çok para gidiyor die dantelden örmüş ve yıkayıp yıkayıp onu kullanmış.ve tabi sonucundda hamile kalmiş. gülermisin ağlarmısın yani. ben çok şaşırmış hatta inanmak istememiştim ama maalesefki gerçek.

ne kadar hızlı ilerliyorsunuz yaa
eskileri okuyayım derken yeniler kaynıyor araya
onları kimse yokken okuyayım en iyisi
unutmayyın 120 de kaldım.

iyi aksamlar derya a.s.
bende budaim hihoyyyt
ayy kopkopkopppp ölceemm sımdıııı yaaaa ..... :roflol: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

hepinizz harıkasınızzz kısslarrrr.... kaydirigubbakcemile5 hihoyyyt

hepiniziii çooookkk sevıyoruu mmmmmmm :asigim: :asigim: :1hug: a.s. :nazar: :enbuyukkk:

ay kızlar öldürdünüz sabahtan beri beni gülmekten.kaydirigubbakcemile3karnıma kıramplar girdi.sabah 9 gibi buldum burayı başladım okumaya ancak bitti yani.odamda yalnızım,gelen geçen saf saf bakıyo tek başına ne gülüyo die.-tatlicadiarzu-bide gün içinde nerdeyse 300 tlf görüşmesi yaptım işim gereği.karşı taraf diyoki ne kadar enerji dolu şen şakrak bi sesiniz var:roflol: halbuki ben buraya gülüyorum tutamıyorum kndmi.gerçekten gülmeye ihtiyacım olan bi zmnda buldum burayı.çok iyi geldi bana.:1hug:
gülermisiniz bilmiyorum.pek öle komik yada utandığım anlar yoktur ama okuduğum bi anı sayesinde aklıma geldi bu.arkdşmın ablası hemşire.ve doğuda bi köyde görev yaptğı zmnlar,aile planlaması için kadınlar bir araya toplanıyo ve bizim hemşire bayanlara hamile kalmamaları için doğum kontrol yöntemlerini anlatıyor.ve prezervatifde dağıtılıyo. aradan aylar geçiyor ve bir kadın geliyor.diyorki senin bu prezervatifin hiç bi işe yaramıyor.senin yüzünden hamile kaldım. hemşire diyorki yani imkansız bi yanlışlık var.naptın nsl oldu falan soruyor. ve öğreniyorki kadın prezevatife çok para gidiyor die dantelden örmüş ve yıkayıp yıkayıp onu kullanmış.ve tabi sonucundda hamile kalmiş. gülermisin ağlarmısın yani. ben çok şaşırmış hatta inanmak istememiştim ama maalesefki gerçek.

:roflol:
yurdumdan insan manzaraları

:roflol:
yurdumdan insan manzaraları

Kızlar öyle demeyın,hanı erkeklerın kullandıkları bi sayı varya,ben cocuk yapmak ıcın okadar sayılıyo,tam o sayının sonuna geldıgınde bebek oluyo sanıyodum.bunu öğrendıgımde 17 yasındaydım ben :nazar:

kıslarr ilkokula giderken ben sadece 20 kilocuktum bursanın havasıda nası lodoslu uçuruyo bütün öğretmenler arkadaşlar felan dalga geçiyolar bu arkadaşınızla yok çantana taş koy yok ceplerine taş koy diyee tirbiyesizlerrrr :çok üzgünüm: ve en son seneeeeee geçen seneeee :roflol: benim kilo 45 yaş 23 nişanlım demezmi aşkımm ceplerine taş koysaydın ya uçacaksın bu havadaaa demezmi :roflol:
o an o sözler beniii teeee ilkokula kadar götürdüü offf dertlendimm yaww :çok üzgünüm:

cancum harikasın canım :roflol:

Kızlar öyle demeyın,hanı erkeklerın kullandıkları bi sayı varya,ben cocuk yapmak ıcın okadar sayılıyo,tam o sayının sonuna geldıgınde bebek oluyo sanıyodum.bunu öğrendıgımde 17 yasındaydım ben :nazar:

aboooooooooo alkisalkisalkis anammm masallahsın yanı npopooooo nazar degmesın neme lazım :roflol: :roflol: :roflol:

:roflol: :roflol: :roflol:

ben sormuştum eşime özel bir anlamı var mı sayının
gerçekten sayıyor musunuz diye :roflol:
ama merak ettim napiim :eek:
ayy inşallah bir gün okumaz bu yazdıklarımı delikafadulden

Konuyu Toplam 18 Kullanıcı okuyor. (15 Kayıtlı kullanıcı ve 3 Misafir)
cancu, abba+, acı_hatıralar, asgd+, asi66, deryacelik, ezel78, frezya_34, hayatsya, loveli, nnisanyagmuruu, rebel__black__000, sarissa+, sunways, yaprak_su
an itibariyle yoklamamızz

o sayı ne nannn ben neden bilmiyorummm sanırım çok cahal kaldımmm :nazar:

Kar yağmış yerler buz...

Kaymamak ıcın adeta savas verıyorum,okulun bahcesı boş tabı,herkes sınıfa gırmış hava soğuk dıye.Sen dur dur tam okulun bahcesıne gelınce düş kıçının üstüne,herkestemı camda olur kardesım,dersınıze baksanıza siz :kızgın:

bu arada kıslarr harikasınız alıntı yapmıcam tek tekkk kopardınız benii yinee :roflol:

ayy kıss bende o sayıyı bizimle alakalı oldugunu sanıyodum hep :roflol: :roflol:
meger bizle değil erkeklerle alakalıymıs ... kendince uyguladıkları bi yontemmıs :roflol: :roflol: ya ben napayım bunu ogrendıgımde 22 yasındaydım ,aşkıma sormustum :eek:

bende aynı seyı dıyorum canım umarım bunları bi gun okumazzz :roflol: :roflol:

anacım acın sız de gozunuzu.bundan sonra kocıslerın yanında avaz avaz gulmek yok aagzı kulaklarında tebessum var.rıc ederım kızlar.kıskırtmayın adamları.nolcak ne oluomus bakalım burd nann kım gulduruo benım hatunu bukadar deyıp bı acıp baksalar sapa oturdugumuzun resmıdır bacılar.yakmayın bızlerııı senağlama

X