Hi bu kadar utanmamtm....

ben de geldim kizlarrrr :)

benim kendimi bildim bileli bir hirsizlik fobim vardir. yazin tr'ye tatile gittigimde ablamla ayni odada kaliyorduk. dedikodu falan yapiyoruz gece uyumadan once gamyoncuiremsu neyse salondan tikir tikir sesler gelmeye basladi ama evdekiler coktannnn uyumustu. ablama "bak hirsiz var kizim takir tukur sesler geliyor" diyorum. ablam da "ayy yine basladi bizimki deli deli konusmaya..o kadar istiyorsan git bak" dedi..ben elime beyzbol sopasini aldim, isiklari yakmadan ilerliyorum yavas yavas, salonun kapisi aralikti zaten. bir baktim boynunda ve basinin bir kisminda beyaz bi bez parcasi gecirilmis bir adam var. tv'yle oynuyor ama arkasi bana donuk...beyzbol sopasini iyicene kavradim ve tam vurmaya hazirlaniyordum. bir yandan da "hirsiz vaaaarrrrr" diye bagiriyorum. adam dondu "dur yapma" falan demeye calisiyor, ben de sopayi indiricem tam. babam isiklari bir acti karsimda abim :1shok: megersem cocugun bogazi agriyormus, annem de vicks surup sarmis ki yumusasin diye delikafadulden ben de kafasini boynunu sarili gorunce hirsiz sanmistim, az kalsin abimi tekme tokat dovucektim :roflol:

Lisede bılgı yarışmayı yapılıyo,hocalar ve 140 öğrencı salondayız.bızde sınıfca olarak en son ındık.dedımya havam var,sevenlerım var,karızma takılıyorum fılan delikafadulden

ındık salona,bızım sınıftanda yarışan var tabı,din sorularına geldı sıra.tostumu yedım dedıgım hocada orda şakkıdı

bende tabı dınlemıyorum yarısmyı kankıyle muhabbete devam :içelim:

O sırada hoca gülşah dedi dedi :1shok:

noluyo nan dedım neyı ben dedım.gülşah soyledı dıyo başka bişi demıyo :1shok:

noluyo hocam dedım,valla ben bişi demedim laelaelaelaelae

oysa sorunun cevabını bırı vermiş,yasakya,yarısma sonucta,oda benım üstüme attı,ben cevabı bıle bılmıyoken hemde :1closedeyes:

cık yukarı dedı,nan nasıl cıkarım benım besleyıp büyüttüğüm bı karızmam var dımı ama,nasıl yerle bir ederım onu,fızık hocamda sağolsun cok severdı benı,gülşah kızım cık yukarı dedı sevecen sevecen :asigim:

tamam dedım ama arkama bıle bakmıyom,140 kişinin önünde rezıl etmıstı benı,galıba ıntıkamını böyle oldu pisikopatın :mymeka:

benim kendimi bildim bileli bir hirsizlik fobim vardir. yazin tr'ye tatile gittigimde ablamla ayni odada kaliyorduk. dedikodu falan yapiyoruz gece uyumadan once gamyoncuiremsu neyse salondan tikir tikir sesler gelmeye basladi ama evdekiler coktannnn uyumustu. ablama "bak hirsiz var kizim takir tukur sesler geliyor" diyorum. ablam da "ayy yine basladi bizimki deli deli konusmaya..o kadar istiyorsan git bak" dedi..ben elime beyzbol sopasini aldim, isiklari yakmadan ilerliyorum yavas yavas, salonun kapisi aralikti zaten. bir baktim boynunda ve basinin bir kisminda beyaz bi bez parcasi gecirilmis bir adam var. tv'yle oynuyor ama arkasi bana donuk...beyzbol sopasini iyicene kavradim ve tam vurmaya hazirlaniyordum. bir yandan da "hirsiz vaaaarrrrr" diye bagiriyorum. adam dondu "dur yapma" falan demeye calisiyor, ben de sopayi indiricem tam. babam isiklari bir acti karsimda abim :1shok: megersem cocugun bogazi agriyormus, annem de vicks surup sarmis ki yumusasin diye delikafadulden ben de kafasini boynunu sarili gorunce hirsiz sanmistim, az kalsin abimi tekme tokat dovucektim :roflol:

amannn
şaştım iyice.
size gülücem diye yazılanları da yanlış okuyorum.
sen "hırsızlık fobim var" yazmışsın
ben "hırsızlık hobim" diye okuyorum
kendi kendime de "aştık artık millet hırsızlığını yazmaya başladı" diyorum:)
:roflol:

abinde de İKUSEKU fobisi olusurmuş...:roflol::roflol:

ay bu daha komiktii :roflol:

amannn
şaştım iyice.

alkisalkisalkis pravooo

amannn
şaştım iyice.

amanın yorumlara bak sen heleee.yazılardan cok bunlar tutuyuo burayı ayakta vallahaaa ahaaaa :roflol: :roflol: :roflol:

alıntı yapmaktan vazgectım yazoorum direk :)):p
oyy deryammm çok tşk ederim , bizim için dolandın heee , gel bi öpem muck :1hug: :1hug:
nan sineks inan inan bende baktım gozumle gordum repin gelmıs :roflol: :roflol:
kıss sileli sendede ne cevherler varmıs kısss.. dokull bakem dokul...
kuzum sarissa hosgeldın.. yaa oleymıste ben yanlıs anlamısım rep şeysini.. :eek:
sineks kıss sormaa aynı kafadan gıdıorlar enısteler yawss , garip inandı oda kokluo parmagımı :roflol: :roflol:

bu arada herkesi okudum vee kıkır kıkır yarılcaamm şimdi ayyy :roflol: :roflol: :roflol:

aklima hemen baska bir ani daha geldi :)))

bir gun butun kuzenler biz de toplanmisiz konusuyoruz boyle korkunc seyler falan anlatiyoruz. kuzenlerden biri dedi ki "fareler gece insanlarin kulaklarini yiyorlarmis, sonra sabah kalktiginda bir bakiyorsun kulagin yok" deyip gulmeye basladi. ben de o zamanlar da 4-5 yasindayim, korktum tabii haliyle. o gece ben ablamla beraber ranzanin ust katinda yattim, altta kuzenlerden biri yatiyor. abime yer yatagi falan yapti annem. neyse ben kucuklugumden beri yatarken habire tekmelerim, kolumu bacagimi nereye attigimi pek bilmem kaydirigubbakcemile3

ranzanin merdivenine degmis ayagim ve merdiven abimin uzerine dusmus. ilk abimin suratina carpinca abim de bagiriyo "ah kulagimmm kulagimmm" diye..gecenin karanliginda ben bir firladim yataktan bagiriyorum "abimin kulagini fareler yediiiii, abim kulaksiz kaldiiiii" diye :roflol: hala dalga gecerler benimle sırnaşık şey

benden bi bombaa daha arkadaşlarr :)))
10-12 yaşlarındayım kurtköy tarafında halamlarda kalıyorum orda bi kaç akrabamız daha var aynı çevrede..
neyse o akrabalarımızdan biri gece halamlara oturmaya gelmiş kadın.. bizde kuzenimle sorduk evde kim var diyee
selma var dedi yanlız.. gidinde orda oturun . bizimde canımıza minnet tabi kız kıza kaynatırız dedik...:eek:
neyse evleri tek katlı arkadaşlar bahçeli bi ev.. biz kuzenimle tam eve girecekken kuzenimin aklına bi cinlik geldi -tatlicadiarzu-
gel dedi selmayı korkutalımm.. bende atladım hemen tamammm dedim kaydirigubbakcemile5
neyse biz dolandık evin arka tarafından bahçeye geçtik bi baktık selma bulaşık yıkıyo mutfakta..
kuzenim başladı cama taş atmayaa... taş attıkça selma içerden bağırıyooo
kimooooooooo
kimooooooo
biz taş atmaya devam ediyoruz yetmiyo otları savuruyoruz garip garip sesler çıkarıyoruzz...delikafadulden
selma iyice çığırmaya başladıııı :1shok:
bi baktık bizimki içerde korkudan patır patır osur..yoo kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ama ne biçim sesler çıkıyoo bi duysanız
biz bu sefer kıkır kıkır gülmeye başladıkk :roflol:
bu dayanamadı perdeyi çekti geçti içerde korkuyla oturuyoo neyse yeter bu kadar dedikk
iyi korktuu gittik vurduk kapıyıı
bi heyecanlııı yüzü mosmor olmuş garibiminn :bbo:
anlattı bize herşeyiii bizde dayanamadık dedik kız korkma korkma bizdik o diyee
deli kız korkudan iyi yellendi vallaaaa :roflol:

Anlık yoklamamız....
Angelinaozlem, Bendeniz, cancu, cilgin, deryacelik, ezel78, frezya_34, hayatsya, ikuseku, nnisanyagmuruu, rebel__black__000, sarissa, Sineks+

Süpersiniz kızlar dewam:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Orta ikinci sınıftayım.Sinir olduğum bir çocuk vardı.Seçmeli derslerin birinde bir soru cevaplarken güldüm diye takmıştı oda kafayı bana.Tenefüse çıktık biz kızlarla.Gezindik ama bu benim peşimde anladım birşey yapacak.Yalnız kalmamaya çalışıyorum erkek ya korkuyorumda aslında çaktırmıyorum ama.Neyse zil çaldı herkes hurra içeri koştu.Giriş kapısı tıklım tıklım.Bende bekliyorum kenarda kalabalık bitsede girsem diye çocukda arkamda bekliyor.Beni ateş bastı bu bana kesin birşey yapacak diye.Öğretmende hadi hadi deyip içeri girmem için uğraşıyo.Daldım bende kalabalığın içine çocukta arkamda.Sonra popomda bir el hissettim.Arkamı bir döndüm o bebe.''Ne yapıyorsun nan sen ''dedim o pişmiş de bana ''utanmazsan söyle hadi hadi söylesene söylede rezil ol'' demez mi sırıta sırıta.Hemen öğretmene koştum çocuğu şikayet edecemde nasıl desem diye kıvranıyorum.Başladım ağlamaya öğretmen sıkıştırmaya başladı ne oldu Derya niye ağlıyorsun diye.Size birşey söyleyeceğim ama yüzünüze söyleyemem utanırım ben gözlerimi kapayım söyleyip gidiyim siz gerekeni yaparsınız eminim dedim.Ve gözlerimi kapamamla Erhan benim popoma elledi kalabalıkta beni sıkıştırdı deyip kaçmam bir oldu.Öğretmenimizde erkekti bir dahada adamın yüzüne bakamadım Allahtan dersimize de girmiyordu da sadece tenefüslerde falan görüyordum.

evettttttttt gelıo canlar.sımdı ben her aılemın yanına gıttıgımde herkes gelır hosgeldın dıe.cok mu aranan bırıyım neeee sengözlerimebaksanab neyse alt komsumuz hatcem teyze gelmıs aksama oturuoruz konusuoruz annem hararetlı hararetlı anlatıo durmadan neyse konunun sonuna geldıgı bellı oldu soyledıgı sey naklen O SEKIL YANI :roflol: :roflol: :roflol: ahhh annem benım ya bu da televızyonun marıfetleırınden bırı olsa gerek.ızleye ızleye o sekıl bu sekıllerı bole olur ıste.
alıntı babaocagı ozgeee :roflol: :roflol:

asi2222, abba+, Angelinaozlem+, cancu, deryacelik, ezel78, hayatsya, ikuseku, nefret, nnisanyagmuruu, rebel__black__000, sarissa+, Sileli, Sineks+

yoklama:):):):):):):):):)

herkes burdamıı

neyse kızlar ben kaçıyorum .evde bebelerim bekler daha eve gidip orda çalışacam .sizlere doyum olmaz .öptüm hepinizi. kendinizi fazla yormayın .geç saatlere kadar oturup sabah geç kalkmayın beni sabah yalnız bırakmayın.

Puhaha aklıma geldikçe koptuğum bişi:roflol:..

Şimcik benim örümcek fobim var..Sadece örümcekde değil hertürlü böcek..Görmeye dayanamıyorum...Gördüüm zamanda çığlık çığlığa kaçarım..Yiycek sanki küçücük böcek beni..Ama napimm:eek:
Neyse işte salonda oturuyodum mutfağa geçtim ışığı yaktım oda nedelikafaduldendelikafadulden tam ışığı yaktımm yerde bi örümcek böle kocaman irenç bişi.Ben çığlık atarak kaçtım salona..Evdede sadece ben ve küçük kardeşim var..Oda 6 yaşlarında falan.Fare kadar bişi..Oda mutfağa koştu örümceğe bakmak için uğraşırken eline örümcek ağı gelmiş..İçeri gelmiş bana onu gösterio..Bende bağırdım haliyle" ıyyy yaklaşma bana die"..Bu da korkmuş bilmio nolduğunu ağlamaya başladı..Ağlıo ağlıo arada da "abla ölcekmiyim ben" die soruo Ay kızlar hiç bi zaman bu kadar çok gülmemiştim..:roflol::roflol::roflol:

Neyse canlarım ciğerlerim böbreklerim dalaklarım -tatlicadiarzu- bugünlükte bana ayrılan sürenin sonuna geldik.Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim..Esen kalın.sengözlerimebaksanab
a.s.a.s.a.s.:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

rebel'in kardeş kaybetme olayını okuyunca aklıma geldi.

annemler ve kayınvalidemlerle pikniğe gittik.
piknikte sürekli kayıp çocuk anonsu yapılıyor.
biz de sürekli kızıyoruz:
"ne insanlar var yaa bir çocuklarına sahip çıkamıyorlar" diye
söylemediğimz laf kalmadı.
akşam oldu eve dönücez.
kayınvalidemin de sonradan olma küçük bir oğlu var.
küçük kayın yani:)
bizden önce yola düştü arabanın yanına önce gidecekmiş.
biz de araba güneşte kalmasın diye yerini değiştirmiştik.
tabii kayınçonun haberi yok
otopark da o kadar kalabalık ki
yerini bilmeyen birinin bulmasının imkanı yok.
o bizi arıyor, biz onu
ee en sonunda anons ettirdik kaydirigubbakcemile3
kızdığımız insanlar kervanına biz de katıldık:)

Staj yapıyorum 40 erkeğin içinde,lise sondayım tabı.regliydım.havada soğuk kalktım,gıyındım,ıkı otobusle karsıya gecıcem.yanımdada yedek ped yok :uhm:

kısa tayt uzun tayt kadıfe sıyah pantolon... kat kat gıyınmışım,gecmesıne ımkan yok dıyorum,ama bılıyorumda geldıgını.gıdıp alıcak yerde yok,alsam nasıl saklıcam,nerde degıstırıcem nolucak... öff bir sürü soru kafamda. kafamçokkarıştı

gecmıcenden emınımya oturuyorum paso :kahve:

40 erkek olunca onların lavabosunu kullanmıyordum ben,tutup eve gelınce yapıyodum delikafadulden seytan dürttü benıgitti lavaboya anaaam gram yer yok,yerı bırak gecmış :1shok::1shok::1shok:

tam yemek saatı napaım nasıl olur derken,karnımca bı aç bı aç cokacimcoook

nyse gıttım yemeğe oturdum sandalyeye ama bılıyorum buarayada gecıcek,pılavdan bı çatal aldım,çaktırmadan yerımden oynadım gecmısmı dıye,anamm bulaşmış benneyaptımki

benım mıdem bulanıyo yemıcem dıyıp kalktım,buarada oranın önlüğünü gıyınıyorum,onada bulaşmış tabı,gezmısım öyle,ama cok değil bıkaç damla :roflol:
herkes geldı yemekten,ben hala mal gıbı düşünüyorum şakkıdı

cıkarttım önlüğü kendı uzun tuniğimi giydim,arkadas noldu dedı,üşüdüm dedım,budaha ıyı ısıtır onlugunu gıy dedı,dedım yok dıymem :tomato:

akşam 7 de kadar tuniğede bulaşmasın dıye oturmadım,öldüm ayakta durmaktan :bbo:

banyoya kendımı nasıl attım bılmıyorum :nazar:

X