Hi bu kadar utanmamtm....

Ayyy kızlar süpersiniz:roflol::roflol:Alıntı yapmıorum ama hepinize çok gülüyorum bilin:roflol:Ya sandalyeye öle bi oturmuşum ki gülerken düştümm:roflol::roflol::roflol:Bu topicten roman olur walla:roflol::roflol:

Nişanlımla ılk buluşmamızdı,ramazan,oruc amaya gıtcez.saat 6 da ezan okunuyor 7 gıbı ancak gıdebıldım yanına :1closedeyes: annemde bılıyor buluşmaya gıttıgımı,hayır dıyecegımıde bılıyor,yasını bahane edip ıstemıyorum dıcektım ogun.

babam soruyor tabı bu kız nerde dıye,annemde mahalleden bı arkadasımın adını söyluyor,ıftar acıcaklarmış beraber dıye.babamda demezmı ben azonce gördum kızı,apartmana gırıyodu,ara cabuk nerdeyse gelsın dıye :1shok:

corbaları ıcmısken aradı annem,cabuk eve baban yalanımızı yakaladı dıye:mymeka:

bızımkı aldıgı gullerı bıle veremedı,tabı bende ıstemıyorum dıyemedım,koştura koştura dondum eve,eve gelınce ayrı bı yalan söyledık tabı delikafadulden

QUOTE=frezya_34;6813654]bi dene deeee bendennnnn
lise 1. sınıf ders boş dışarı çıktık bi kız arkadaşımla
yolda o gün derse girmeyen bi arkadaşımızdla karşılaştık
kızlar dedi size bişey vercemm.. cebinden minicik bi şişe çıkardı .. dedi bu koku bombası derste patlatın ders kaynar dedi
bizde bi hocaya uyuz oluyoz onun dersinde patlatalım dedikk
neyse arkadaşım aldı minik şişeyiii koydu öğretmen masasının altınaaa bi bıraktıı masayıı BOMMMM....delikafaduldendelikafadulden
sınıfta bi koku bi kokuuu... sankim hep beraberr yapmışızzzz :roflol::roflol:
yav lağım çukuru daha temiz kokar arkadaşlar o derece yanii :1shok:
olayı benden ve arkadaşımdan başka bilende yokk
herkes kim yaptı bunu yaaa osu..uk gibi kokuyo kim yaptı yaaa deyip birbirlerine bakıyolarr kaydirigubbakcemile3
biz gülmektenn sesimizi çıkaramıyoz tabii.. yavaş yavaş millet dışarı atmaya başladı kendini sınıfta duramıyoz.. bizim sınıf boşaldıı tamamen sonra bi baktık yan sınıftaa boşaldı karşı sınıftaa...:lepi:
bu ne koku yaaa deyip duruyo millett.. kim bunu yaptı yaa heyy maşallahh diyolar kaydirigubbakcemile3
en sonunda müdür yardımcısıda çıktıı dışarıı
kim yaptıı bunu kimmmmmmm deyip duruyoo :mymeka:
sanki biz çıkacaz ortaya örtmeni ben yaptımm diycezzdee
hain kadın soktu bizi içerdi o kokuda ders yaptırdı bize yaffff :eek:klava:[/QUOTE]

:roflol: :roflol: :roflol:

hoşgeldınızzz 9 kullanıcı
rebel ve sıneks hosgeldınız nan sabah nası uyandınız

bu arada rep işini asiicim bana yasdıydı ziy.def.me 20gunde 1 aynı kişiye rep verebılıomusuzz...
benımde aklıma söleee bişeeeeeeee geldi
20 ve üstu arkadas cevremız olsun (çetemizi olusturmasının vaktı geldi :p:p ) hergun birimize rep veremmm sonarada rep manyaaa olup çıkalım
ne dersiniz ??
ben sevdim bu işi:icecream:
ben ufakkene bizim mahallede bir düğün vardı..
bunu yapmayı hep istedim ama kısmet sanaymıs be bacımm:roflol:
midem yanıyo bugun
yuzumde de lekelenmeler baslamıs
gebelık lekesı
canım sıkıldı ya gecmezse
gecer bebegim :1hug: sen sıkma canını onra baska sıkıntın olmasınŞeniz
Ay dayanamıyorum artık yorum yazıcam sineks öldürdün beni.Kaç gündür takip ediyorum topiği.Abone oldum.Hepiniz harikasınız aklıma gelse birşeyler bende yazıcam beklemedeyim
ölme bebegim daha yasayacak cok seylerimiz var sende yazarsınnnnn sende acılırsın.. kimler acılmadıki..
ewettt rebelden ıncılerle kaldıgımız yerden devam edıoruz mıllet
:roflol: aaaaaaaaaaaaaa:roflol: (bu minik ayıcık gülmesi oluyo)) aaaaaaaaaaa:roflol:
bı tane daha anlatıyım
ankarada kozmetık dukkanı ısletıyorum gene
pasajın sahıbı ıle ****************************************:roflol:
:roflol: ben öleyim yaa aaaaaaaaaa:roflol:
kızlar bende anlatayım.dedemler köyde yaşıyorlar bende sürekli köye gidiyorum *******************************
:roflol::roflol:
Ben geldimm napıonuz bakemm:içelim:

Amma çok yazmışınız yha.O kadar çok sayfayı arka arkaya okudum kriz geçiriodum az daha

Bi tane daha vardı ama puff en utandıım andı :roflol: ama anlatmakta kararsızım:çok üzgünüm:
gel bende seni sevemm delikafadulden:roflol::roflol:
Sileli :roflol::roflol: server neymiş iyi öğrenmişsin kaydirigubbakcemile3
Az önce başıma gelen seyi anlatıyorum.
Telefon caldı müdürlerden biri arıyo.
Neyse bişey sordu konuştuk iyi calışmalar dedi bende sizede iyi çalışmalar ÖPTÜM dedim kapattım :eek: :1ninca:
Uleeenn elin herifini niye öptüm ki ben -tatlicadiarzu- rezillik yaa laelaelaelaelae
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa:roflol:a:roflol:aaaaaaaaaaaaaaa:roflol: yarılıyorumm yine nan:roflol:
Birgünde ilkokuldayım ozamanlar.bızım okulun bahcesının ıcınde özürlüler okuluda vardı,bız dersteyken onlar tenefuse cıkıyodu,onlar ---------------------------
:roflol::roflol: laelaelaelaelae
sileli çok tşkler anlatıgın için a.s. a.s.
fena rezil olmussun kıss :roflol: :roflol:

efenimm --------------------------------------------------
aaaaaakafamçokkarıştı abba öldürdünn yavrumm beni...:roflol::roflol: senin adamda benimki gibiymiş:roflol::roflol:

ALINTIya bak hizaya gell:roflol:

Son düzenleme:
sileli çok tşkler anlatıgın için a.s. a.s.
fena rezil olmussun kıss :roflol: :roflol:

efenimm benımde aklıma geldi şimdi :)
şimdi benım alyansım çok kalın olduna yaz kıs parmagımda yaa malum terlıyoss filan benım parmak hamlıoo bölee garip bişi oluooo... bidee piss kokuoo sankım 2haftalık ayaktan çıkmayan corap gibi :)))

bende bıgun aşkımla oturuyos .. dedımkı
-ayy bebegim parmagım çok guzel kokuyor bak ,altından olsa gerek dedim
oda tmm bakayım dedi parmagımı burnuna dayamasıyla öğğğ iğrencc kokuooo bu neee böleee dedi :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
hatta ayak gibi kokuo deyımınıde kendılerı buldu :roflol: :roflol: :roflol:

:bbo::bbo::bbo::bbo: bööööğğ midemi bulandırdınn kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hız kesmek yok yola devam.efenım bıgun otobuse bındım tıklım tıkıs gıdıoruz neyse az sonra bırı kalktı bana yer verdı oturdum.nezaket baska bısey tabee.bana yer veren kapının olduğu yerde başı öne doğru eyik boydan doğru şaçları ınıo belıne dogru sacları yüzüne doğru düştü önden bakanlar yüzünü görmüyor derken tam şöförün arkasındaki koltuktaki indi oturan yok şöförde bunu ayakta görünce arkasındaki koltukta boşalınca cocukta bayan ya kaydirigubbakcemile3 bayan burda boş yer var buyrun oturun dedi kısı salaaa yatıyorum tabe neyse azdaa gittik eleman yine bayan bayan burası boş buyrun oturun.millet orta ve arka taraf cocugu görenler başladı kıs kıs gülmeyeeama sahıden olcak gibi diiill adamda en son tekrar öyle diiince döndü bu adama ağbicim az ilerde inicem zaten gerek yok dedim ağbi bunun erkek olduğunu görünce resmen direksionla bir oldu kafayı bi an bile olsun kaldırmadı onun halini öyle görünce bende güldüm inceden :roflol: :roflol: :roflol: ınce dedıysem pekde ınce olmadı aslında böööööööö

QUOTE=frezya_34;6813654]bi dene deeee bendennnnn
kızlar dedi size bişey vercemm.. cebinden minicik bi şişe çıkardı .. dedi bu koku bombası derste patlatın ders kaynar dedi
neyse arkadaşım aldı minik şişeyiii koydu öğretmen masasının altınaaa bi bıraktıı masayıı BOMMMM....delikafaduldendelikafadulden

:roflol: :roflol: :roflol:[/QUOTE]
bak bunu bizde yaptık:roflol::roflol: ortaya attık derste millet baygınlık gecirio

Lisedeyim,benım uyus oldugum ve baa uyus olan bı hoca var,bılgısayar hocası tabı.apo hoca.nyse,çarbamba gunlerı 8 ders yapardık,bloktu hepsi.ılk 4 derste bunun :nazar:

bende sefgılımle buluştum o sabah her zamankı gıbı,e halıylede gec kaldım derse fisfisfis

Mını etekler,kravat dağılmış falan,bılıyorum bana gıcık gıdıyo,sınıfa gırmeden cekı düzen verdım kendıme,tık tık tık gir dedı,hocam özür dılerım dedım,yüzüme bıle bakmadı çık sınıfta dedı :1shok: ben şok,karızma yerlerde,benı seven ıkı erkek var sınıfta,havalı ve guzelım yanı,düştüğüm duruma bak -tatlicadiarzu-

nyse,çıktık tabı.beklıyorum kapının arkasında,bı yandanda dua edıyorum müdür yardımcılarından bırı görmesın dıye :Saruboceq:

bu bı arad cıktı,tebesır almaya gıtmiş,gerı dondü.ama bana hiçbişi söylemedı,bakmadı bıle.Nan dedım ne korkuyon gir içeri,peşinden girdim,sınıf yıne bana bakıyo şakkıdı

hocam girebılırmıyım dedım,nıye gec kaldın dedı.esasında bende nerde öyle yetenek anında yalan bulmak fılan.. pehh :sm_confused:

hocam dedım bugun edebıyat yazılımız var,defterımı evde unutmusum yarı yolda koşa koşa gerı dondum,tek zayıf dersım bu,yoksa kalıcaktım,ondan dedım. :1shok: iyi dedı otur.

en önde oturuyorum,herkes arkadasn dürtüklüyo,fısıltıları duyuyorum,ne yazılımı s.ctık ben getırmedım,ben calışmadım... tenefüs oldu herkes basımda,nan gülşah ne yazılısı kızım bızım nıye haberımız yok.

susun nan dedım yazılı mazılı yok,hoca derse almıyodu napak :roflol:

selam kızlarr
neler yaptınız bakalımmm.
ay akşam kimse yoktu
hangi arada yazdınız bu kadar sayfayı
yanlış hatırlamıyorsam ben en son 105lerde filan kalmıştım.
uçmuş yaaa alkisalkisalkis
site mi yavaş benim bilgisayarda mı bugün sorun var anlamadım.
çok yavaş ilerliyor.
okumaya başlayayım barii:)

Az önce başıma gelen seyi anlatıyorum.
Telefon caldı müdürlerden biri arıyo.
Neyse bişey sordu konuştuk iyi calışmalar dedi bende sizede iyi çalışmalar ÖPTÜM dedim kapattım :eek: :1ninca:Uleeenn elin herifini niye öptüm ki ben -tatlicadiarzu- rezillik yaa laelaelaelaelae
:roflol: :roflol:

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
Rep veriyorum ama yeniyim ya puanım fasla deil :roflol:

Allahımm, yha yorum bile komik:roflol:
Bide topiş koptum cicim yhasırnaşık şey

:roflol::roflol::roflol::roflol:
kuzum senın repler gri çıkıo bizdee ;-) dıorum gri rep ne demek acaba ?? kırmızıyı sormustum uzman ablama bide gri için demeyede çekındım bu kezde :)))
sonra dicek abbanın işi gucu yok replerı takıplıo :roflol: :roflol:
olee dimee özlem rep reptir delikafadulden
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

onu bende yaptım müşteri hizmetlerini aradım kapatırken tamam hadi görüşürüz

gene dedim:roflol: nerde görüşceksek:roflol:
:roflol: :)))
Birgünde ilkokuldayım ozamanlar.bızım okulun bahcesının ıcınde özürlüler okuluda vardı,bız dersteyken onlar tenefuse cıkıyodu,onlar dersteyken bız...Nyse,bızım okulunda tuvaletlerı bozuk,çalışmıyo,bıde sıkıştım kaydirigubbakcemilenumara yanlış olunca annemı arayamdılar tabı,bırde önlüğüm ıslak dıye,müdür yardımcısı sandalyeye oturtmamıştı benı,cok utanmıştım :teselli:
oyy yazıkk yaaa :1hug: :roflol:
bi dene deeee bendennnnn
sınıfta bi koku bi kokuuu... sankim hep beraberr yapmışızzzz :roflol::roflol:
yav lağım çukuru daha temiz kokar arkadaşlar o derece yanii
olayı benden ve arkadaşımdan başka bilende yokk
herkes kim yaptı bunu yaaa osu..uk gibi kokuyo kim yaptı yaaa deyip birbirlerine bakıyolarr kaydirigubbakcemile3
:roflol: muhahahaha
Ayyy kızlar süpersiniz:roflol:Alıntı yapmıorum ama hepinize çok gülüyorum bilin:roflol:Ya sandalyeye öle bi oturmuşum ki gülerken düştümm:roflol:Bu topicten roman olur walla:roflol::roflol:
tebrıkler nası oldu kıss :roflol: :hooray:
Nişanlımla ılk buluşmamızdı,ramazan,oruc amaya gıtcez.saat 6 da ezan okunuyor 7 gıbı ancak gıdebıldım yanına annemde bılıyor buluşmaya gıttıgımı,hayır dıyecegımıde bılıyor,yasını bahane edip ıstemıyorum dıcektım ogun.

babam soruyor tabı bu kız nerde dıye,annemde mahalleden bı arkadasımın adını söyluyor,ıftar acıcaklarmış beraber dıye.babamda demezmı ben azonce gördum kızı,apartmana gırıyodu,ara cabuk nerdeyse gelsın dıye

corbaları ıcmısken aradı annem,cabuk eve baban yalanımızı yakaladı dıye

bızımkı aldıgı gullerı bıle veremedı,tabı bende ıstemıyorum dıyemedım,koştura koştura dondum eve,eve gelınce ayrı bı yalan söyledık tabı
:roflol: :roflol:

size rep verebileyim diye bütün tanıdık topikleri dolandım.Başım döndü yaf:bbo:En sonunda istirahat dedi bana site.:roflol:

Lisedeyim,benım uyus oldugum ve baa uyus olan bı hoca var,bılgısayar hocası tabı.apo hoca.nyse,çarbamba gunlerı 8 ders yapardık,bloktu hepsi.ılk 4 derste bunun :nazar:

bende ******************************************,*
en önde oturuyorum,herkes arkadasn dürtüklüyo,fısıltıları duyuyorum,ne yazılımı s.ctık ben getırmedım,ben calışmadım... tenefüs oldu herkes basımda,nan gülşah ne yazılısı kızım bızım nıye haberımız yok.

susun nan dedım yazılı mazılı yok,hoca derse almıyodu napak :roflol:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:roflol::roflol: bunlar bana cok tanıdık gelio nedense... aaaaaaaa:roflol::roflol:

size rep verebileyim diye bütün tanıdık topikleri dolandım.Başım döndü yaf:bbo:En sonunda istirahat dedi bana site.:roflol:
nerde nan bizim cete.. bakıorum herkes uyuyo...:mymeka:
bu kızcagız dolanıp duruyo rep vermek için hımmmm:mymeka:

:roflol::roflol:

20 günde bir değil de 20 farklı kişiye rep verdikten sonra tekrar verilebiliyor diye biliyorum kızlar.

Puhaha ya sorup durmayın rezillik zaten :eek::roflol::roflol:evet düştüm sandalye tekerlekli durmuo napimm gülerken patt:roflol::roflol:Allahtan evde kimse yokda görmedi kimse:roflol:Sizde sölemeyin kimseye şşttsırnaşık şey

Bu yenilerde oldu..
Geçen kız kardeşim arkadaşları gelmiş bi geldim eve ooo kızlar günü gibi bişi olmuş..Neyse kızlar bizim odada ben salonda tv izliyorum..Ama Cartoon network izliyorum.Çizgi film kanalısırnaşık şeyNapıyım anacım yok bişi.Zaten severim çizgi film izlemeyisırnaşık şeyKızların hepsi odadan salona geldiler.Özgürmü geldi(10 yaşındaki erkek kardeşim) die soruolar..Yoo nieki dedim.Sonra bi tv ye bi bana bakıp güldülersenağlama19 yaşına geldik die çizgi filmdemi izleyemicez beasırnaşık şey

Son düzenleme:
X