Hi bu kadar utanmamtm....

bi de otbüsteyiz sınıfın kızlarıyla arkadaşın evine gideceğiz ama ödevimiz olan alet için malzeme alınacak arkadaşım her durakta birimizi indirmeye çalışıyor hadi geldik in diye ama öteki yokdiyo gelmedim daha otobüs devam ediyor yine aynı arkadaş otobüsü durduruyor inecek var yine birini indirmeye çalışıyor ama yine inen yok bu 5 -6 defa oldu en son yine durdurdu inen yok birimizi tutup indirmeye çalışıyor ama arkadaşların inmeye niyeti yok kapı açık arkadaş itiyor öteki tutunuyor inmem diye şoför dayanamadı hepimizi indirdi çoooookk güldük aklıma geldikçe gülerim hey gidi günler

kızlar gene bi rezillik ve ben...gene aparttayız evle apart arasında bi bahçe var işte

her neyse çamaşır makinesi karşı tarafta ben çamşırlarımızı aldım eve getiricem asmaya..

nese anam ben salak gelirken bahçede iç çamşırnı bi düşür:1shok:

sonra kiracıdaki adam gelip bahçede bi iç çamaşırı var sizin mi demez mi:1shok:

rezil olmuştum allahtan zman aşımına uğradıda taşındılar zatendelikafadulden:roflol:

sırnaşık şeysırnaşık şey bu yine iyi şeker bizim rüzgarda iç çamaşırları mahallayi süslemişti ama toplayan annem oldu tabe :roflol::roflol::roflol:

bana gore super, askima gore igrenc araba kullanan bu sahis ilk beraberlik gunlerinde bazen sevdicegin arabasiyla gezerdik, bazen benimkiyle..simdi benim arabayla ciksak bile sevdicek kullaniyor o derece gicik olmus durumda benim kullanisima :p her neyse! yolda gidiyoruz, beraberligimizin ikinci ayiydi sanirim. ben hizla giderken bir anda cart diye frene basiyorum, farkinda bile degilim. nasil olayim? yanimda sevgili, bir elim onun elinde, bir yanda huttaaalaaa gasolinnaaa caliyo gaza gelmisiz :)))) her frende sevgili tutunucak bi yer ariyor, ama sesini cikartmiyor henuz o zmnlar yani milattan once 387338 zamanlari :p neyse efendim isiklarda durduk, onumuzde baska bir araba duruyor. (kirmizi nokta geliyor, 18 yas alti devamini okumasin :p) (yazmasam mi ya, aileden biri okur simdi rezillik :) ) neyse iste opuyordum askimi :) ayagim bir anda nasil olduysa frenden kaymis hafifce :p ondeki arabaya tosladik :)))) bizi dikiz aynasindan izleyen izbandot gibi adam da arabadan aninda indi. ben inerken o heyecanla "F*** askim F***" (kufrettim kisacasi) diyiverdim. sevdicek hem benim kelime butunlugune :p kopuyor, hem de adama "ya bisi yok iste, gazla gitsin" falan diye ayar veriyor. cevredekiler zaten halimize kopmus durumda..iste o gun bugundur sevdicek araba kullanmama mutlaka bir kulp takar :))

yine sevdicekle ilk ciktigimiz gunlerde..hani su hala karizmam dagilmasin, artizz artizz takilayim gunleri kaydirigubbakcemile3 sinemeya gittik iste, sinemadan cikista wc'ye gidelim dedik..erkek wc'siyle bayanlar wc'si birbirine uzak en uc noktalarda. neyse efendim ben tuvalette makyaj tazeleme, sac toplama muhabbetlerini bitirdikten sonra artiz artiz sevgiliyle dogru yururken, ayagimdaki kahrolasi flip floplardan bir tanesinin tabani katlandi resmen süprizzzzz . evet nasil oldu ben de anlamadim! tabii benim ayak katlanan flip floplarin etkisiyle ivme kazandi :))) ve dengemi kaybetmenin esliginde hizla kosmaya basladim, kosarak dengeyi sagliycam ya, ama nedense kafam da one egilmis..yani gozunuzde dort nala kosan bir boga canlandirin. iste aynen o vaziyetteyim! :eek: sadece yeri goruyorum ama nereye gittigim mechul..en son kendimi sevgilinin kollarinda buldum daha dogrusu sevgiliye tosladim :roflol: sevgili ve bilumum insanciklar yarilma efektiyle bana bakarken, ben yerden dagilan karizmami toplamaya ugrasiyordum.. gamyoncuiremsu :tomato:

hahaha kısslar supersınızzz :roflol:
bende anlatiiimm :))
annem özenmıs bana çelık tencere takımı almıs iyi guzell.. bunları evde yer olmadgı için annem balkona koydu rafımız varda.. işte arada temızlık yapar oraları ındırrır kaldrı yerınden filan :)
bi gun yine temızlık yapıyor bende hazırlanıyorum kursum vardı öss sanırım.. :))
sonra biden ''çuuuuuuuuuuuuuuuuuuwww...çuuwwwwwwwwww çuwwwwwww.....'' ardından patt parr pattt sesler gelıyor .. annemden tık yokk.. ayy kokrtum buserfde annem balkonda asaaa dustu sandım (balkonumuz acık ve 7.kattayız )
gittim baktım annem yok ayy kafayı yıcektıımm.. baktım salonda yerlere yatmıs guluyorrrr :)))
noldu anne diyorum ama annem gulmekten anlatamyorkıınee...
sonra baktım balkondan asagıyaa benım kıymetlı ceyızlık tencereler bahceye dusmuss :roflol: :roflol: (allahtan arka bahce ya on tarafa duseydıde bırının kafaya geleydi ozaman ne pok yapcektık acaba Allah korumuss valaa heee )
annem git topla dıyor ben olmaz sen dusurdum dıyorum filan.. neyse gittim kırmızı montumu gıydım... gullerın arasından tencere -kapak ne varsa topluyorum :)) sonra bırının kapagını bulamadım yukarı bakmamlaaa rezillk dız boyuuu komsulardan kımı balkona kmı pencere çıkmıs bakıyor bana :roflol: :roflol: zemın kattakı komsu benı lafa tutuyor Eeee niee attınız senı zorlamı evlendırmek istediler bılmem neee ... yok dıyorum dusmusss kadın dıyor kendı kendıne dusecek değilyaa :eek:klava:
sanane yaff alaa alaaa zaten burnumdan soluyorummmm ben ordaaa :)))
anneme bagırdım
-anneeeee tekının kapagıı yok goruyomusun ordan dıee :roflol: :roflol:
komsu dıyor
-kızım surda kosedekı gulun altında kalmıs :roflol: :roflol: toplayıp geldım yukarı hepsini :))
bana yenı ceyızlık alındı.. annem benım dusenleri kullanıyor.. çok saglammıss hee 7kat dustu ascık yamulmalar var .. sadece bıtanesının kapagının tutma yerı kırık okadar :)))
saglamlıgınıda tescillemıs olduk tencerelerinn :icecream: :roflol: :roflol:

ama nedense kafam da one egilmis..yani gozunuzde dort nala kosan bir boga canlandirin. iste aynen o vaziyetteyim! sadece yeri goruyorum ama nereye gittigim mechul..en son kendimi sevgilinin kollarinda buldum daha dogrusu sevgiliye tosladim

Ayy çok yaşa emii:roflol::roflol::roflol:

hahaha kısslar supersınızzz
bende anlatiiimm :))
annem özenmıs bana çelık tencere takımı almıs iyi guzell.. bunları evde yer olmadgı için annem balkona koydu rafımız varda.. işte arada temızlık yapar oraları ındırrır kaldrı yerınden filan :)
bi gun yine temızlık yapıyor bende hazırlanıyorum kursum vardı öss sanırım.. :))
sonra biden ''çuuuuuuuuuuuuuuuuuuwww...çuuwwwwwwwwww çuwwwwwww.....'' ardından patt parr pattt sesler gelıyor .. annemden tık yokk.. ayy kokrtum buserfde annem balkonda asaaa dustu sandım (balkonumuz acık ve 7.kattayız )
gittim baktım annem yok ayy kafayı yıcektıımm.. baktım salonda yerlere yatmıs guluyorrrr :)))
noldu anne diyorum ama annem gulmekten anlatamyorkıınee...
sonra baktım balkondan asagıyaa benım kıymetlı ceyızlık tencereler bahceye dusmuss (allahtan arka bahce ya on tarafa duseydıde bırının kafaya geleydi ozaman ne pok yapcektık acaba Allah korumuss valaa heee )
annem git topla dıyor ben olmaz sen dusurdum dıyorum filan.. neyse gittim kırmızı montumu gıydım... gullerın arasından tencere -kapak ne varsa topluyorum :)) sonra bırının kapagını bulamadım yukarı bakmamlaaa rezillk dız boyuuu komsulardan kımı balkona kmı pencere çıkmıs bakıyor bana zemın kattakı komsu benı lafa tutuyor Eeee niee attınız senı zorlamı evlendırmek istediler bılmem neee ... yok dıyorum dusmusss kadın dıyor kendı kendıne dusecek değilyaa
sanane yaff alaa alaaa zaten burnumdan soluyorummmm ben ordaaa :)))
anneme bagırdım
-anneeeee tekının kapagıı yok goruyomusun ordan dıee
komsu dıyor
-kızım surda kosedekı gulun altında kalmıs toplayıp geldım yukarı hepsini :))
bana yenı ceyızlık alındı.. annem benım dusenleri kullanıyor.. çok saglammıss hee 7kat dustu ascık yamulmalar var .. sadece bıtanesının kapagının tutma yerı kırık okadar :)))
saglamlıgınıda tescillemıs olduk tencerelerinn

:roflol::roflol::roflol: Ben annemin çeyiz için koyduğu şeyleri alıp kullanıorum:roflol::roflol:

Son düzenleme:
ayyy Sineks, abba, asi,cancu, rebel, kanarya öldürdünüz yine beni yaa...

Elis, biopeiln ve yeni gelen diğer arkadaşlar(saymadıklarım kusura bakmayın)
hoş geldiniz ne iyi ettiniz de geldiniz:)

hepiniz harikasınız kızlar
hepinizi çok seviyorum
sadece anıları değil yorumları bile okurken koptum:)

sisin yazdıklarınızı okurken hep çağrışım yapmıştı
bir sürü şey gelmişti aklıma "şunu da yazayım" dediğim
gülmekten unuttum yaa Çok üzgünüm çoook

kızlar ben küçüğüm daha hayvan fobim ozmandan beri var

neyse bi tane köpek anam köpek demeye bin şahit ister resmen at at kocamn köpekdelikafadulden

neyse anam aramızda kaç metre var ama ben genede korkuyorum

köpek beni bi kesti uzaktan anam bana doğru nasıl koşuyo yarış atı mübarekdelikafadulden

neyse yanımda arkadaşımla anneside var ben onları bıraktım nasıl kaçıyorum

saniyede vardım eve neyse sonra arkadaşım kız geldi:)

asi sen bundan sonra ışınlanırken annemle benimde elimden tutarmısın lütfen bizide tut

ışınlanırken kaydirigubbakcemile3 bende çocuk aklı ozman kıza diyorum ki

tamam tutucam ama ışınlanırken hemen elimi tutun yoksa ışınlanamayız:roflol::roflol:

bende çocuk halimle inanmışım:roflol:

bir gün teneffüste öğrencilerle sohbet ediyoruz.
öğrencinin biri bir öğretmen hakkında hakaret, küfür sayılabilecek bir söz söyledi
ne dediğini hatırlamıyorum ama
kelimeyi de yanlış telaffuz etti.
ben de türkçe öğretmeniyim yaa robot gibi takmışım
düzelticemm diye.
o kelime öyle söylenmez böyle söylenir dedim kaydirigubbakcemile3
sonra kendime gelip
ne diyorum ben yaa
sus bakiimm öğretmene öyle denir mi hiç :kızgın:
çok ayıp
diye azarladım çocuğu

ayyy Sineks, abba, asi,cancu, rebel, kanarya öldürdünüz yine beni yaa...

Elis, biopeiln ve yeni gelen diğer arkadaşlar(saymadıklarım kusura bakmayın)
hoş geldiniz ne iyi ettiniz de geldiniz:)

hepiniz harikasınız kızlar
hepinizi çok seviyorum
sadece anıları değil yorumları bile okurken koptum:)
canim sayende öyle güzel bir topik oldu ki...k.k ya girdigimde ilk baktigim yer burasi oluyor.hala okumaktayim.dün biraktigim yerden basladim anam oku oku bitmiyor,öyle hizli ilerliyor yani.tskler sarissacim................a.s.

canim sayende öyle güzel bir topik oldu ki...k.k ya girdigimde ilk baktigim yer burasi oluyor.hala okumaktayim.dün biraktigim yerden basladim anam oku oku bitmiyor,öyle hizli ilerliyor yani.tskler sarissacim................a.s.

canım benim ben de aynı durumdayım.
aklım hep topikte kalıyor.
okuldan gelir gelmez de açıp okumaya başlıyorum
valla oku oku bitmiyor.
bu yaşımda babamdan azar işitiyorum bir de :1no2: benneyaptımki
ben hepinize teşekkür ederim.
siz olmasanız bu kadar güzel olmayacaktı. alkisalkisalkis

hastaneyle ilgili anıları okuyunca aklıma geldi.
benim başımdan geçmedi ama hastanede staj yapan
ebe arkadaşım anlatmıştı.

doktor erkek.
kadının biri muayene oluyor alttan
doktor işi bitince reçete filan yazacak
kadına "sevk aldınız mı?" diye sormuş
kadın da bunu "zevk aldınız mı" diye anlamış.
utana sıkıla
"valla doktor bey ne yalan söyleyeyim biraz zevk aldım" demiş
doktor kıpkırmızı bizimkiler kıkır kıkır
doktor kızacak diye gülemiyorlar da...
tabii işi anlayınca kadın mahvolmuş.

yine ablamla en komik kavgalarımızdan bahsedicem;
bi gün yine harıl harıl atışıyoruz lise dönemlerimdi,o kadar ateşlenmişim ki artık o dönemde de parkelerimizi cilalatmıştık,durduğu yerde de kaygan bi paspas vardı o salonda bana laf yetiştiriyo bende mutfaktayım,dayanamayacağım bi laf etti ben bi hışımla mutfaktan kalktım ve ablamı bir ittim duvara yüz üstü bir tosladı elleriyle bile kendini koruyamadı o biçim yanikaydirigubbakcemile3baktım ablam yere doğru düşüyo ben o an şaşkınlıkla"allahım katil oldum sanırım"diye saçmalıyorumkaydirigubbakcemile3yüzünü bir döndü ki ağzı burnu kan içinde burun kemiği çatlamış hastaneye bi gitti geldi koca tamponu sokmuşlar buruna koca bi burunkaydirigubbakcemile3 1 hafta konuşmamıştık,eşşek kadar kızlar hey gidi günler heyy...annecim az çekmedi bizim edepsizliğimizi kaydirigubbakcemile312 gün sonra kurtarıyorum onu da evlenerek.....:))) ay hüzünlendim şimdi

canim ablacigimin köpek fobisi var,ama nasil korkmak,görse düz duvara tirmanir,yada benim arkama saklanir o derece.köpegi 10 mt uzaktan görsün,baslar hoplamaya... ne yapicam ben,ne yapicam ben, diye....önceden de bizim mahallede köpekler sagolsun cirit atardi,bir gün ablam teyzemlere gitmek icin cikmis,tam teyzemlere varirken köpek...tabi ablam bir tutusmus,Allahim ,Allahim ben ne yapicam simdi,köpek ablama bakiyor,ablam köpege,donmus kalmis,sonra baslamis aglamaya,o anda akli basina gelmis,bu seferde baslamis kosmaya tabi köpekte arkasindan,köpek havliyor,ablam bagiriyor,bunlar arkali önlü kosusturuyor,sonra bizim eve yaklasiyor korkudan bahceni duvarina o hisimla tirmaniyor öyle bir tirmanmis ki,basasagi duvardan sen düs,kiyamam morarmadigi yeri kalmamisti,burnunun,üstünde de bir cizik,ablami gören görmeyen,ayyy gecmis olsun ne oldu kamyon mu gecti üstünden diyolardi ben de hayir köpek,gecti köpek diyordummmm

canim ablacigimin köpek fobisi var,ama nasil korkmak,görse düz duvara tirmanir,yada benim arkama saklanir o derece.köpegi 10 mt uzaktan görsün,baslar hoplamaya... ne yapicam ben,ne yapicam ben, diye....önceden de bizim mahallede köpekler sagolsun cirit atardi,bir gün ablam teyzemlere gitmek icin cikmis,tam teyzemlere varirken köpek...tabi ablam bir tutusmus,Allahim ,Allahim ben ne yapicam simdi,köpek ablama bakiyor,ablam köpege,donmus kalmis,sonra baslamis aglamaya,o anda akli basina gelmis,bu seferde baslamis kosmaya tabi köpekte arkasindan,köpek havliyor,ablam bagiriyor,bunlar arkali önlü kosusturuyor,sonra bizim eve yaklasiyor korkudan bahceni duvarina o hisimla tirmaniyor öyle bir tirmanmis ki,basasagi duvardan sen düs,kiyamam morarmadigi yeri kalmamisti,burnunun,üstünde de bir cizik,ablami gören görmeyen,ayyy gecmis olsun ne oldu kamyon mu gecti üstünden diyolardi ben de hayir köpek,gecti köpek diyordummmm

canım gülücem gülemiyorum:ecrin_bebek: çünkü gerçekten bendede hayvan özellikle

köpek fobisi vardelikafadulden

ve o an insan hiç bişey düşünemiyo yani kendimizi arabanın önüne atsak sanki köpekten

daha az zarar görücez ama ah o korku:ecrin_bebek::eek:

X