Hi bu kadar utanmamtm....

ayyyyyyyyyyyyy resmen gözümden yaşlar geldiiii yawww haşarı kedi sineks gülkurusu öldürdünüz beni yaww:roflol:

ayy cok acımasızca ama yaa arkadaslarnın yaptıgıda cok komık ama ayıp demı olurmu hıc pıslıgın ıcıne arkadaslarının atlamasına goz yummak zemın hazırlamak ayy ben olsam kolay affetmezdım heralde arkadaslarımı kaydirigubbakcemile3
arkadaslarıma bende az yapmadım ama:1rolleyes:... cok eglenirdik onlarla ya.. :çok üzgünüm: aslında özlemişim.. affetmez olurmuyum.. aksine sonrasında cok güldük anlatırken.. iyi tuzak kurmuşlar :roflol:

arkadaslarıma bende az yapmadım ama:1rolleyes:... cok eglenirdik onlarla ya.. :çok üzgünüm: aslında özlemişim.. affetmez olurmuyum.. aksine sonrasında cok güldük anlatırken.. iyi tuzak kurmuşlar :roflol:

ayy yok canım yaa yapım geregı belkı oyle zarar verıcı yada bu tarz saka sevmem ben de ondan ama demekkı haketmıssın kı sen de azdegılsın demekkı kaydirigubbakcemile3sırnaşık şey

lise dönemi biraz uçuk gecti benim.. kızlı erkekli cok samimi grubumuz vardı..
bi gün gece parkta oturuyoruz 20 kişi kadar varız.. benim kankam.. annemlerinde manevi ogludur bu arada:1hug:
bu tuttu bakın şimdi size ne göstercem dedi.. kalkarmısın dedi bana kalktım.. bakın şimdi dedi hop beni omzuna kadir inanırın kız kacırması gibitutmus bacaklarımdan arkadan sallanıyorum ben.. cıglık cıglıga...kafamçokkarıştı
hemen yandada cöp kutusu var.. atıcam seni diyo:1shok:.. ben cıglık cıglıga millet yarılıyo gülmekten:smiley-cool:..
biri bişey dedi.. döndü ona bakarken basım onun beline dogru ya.. benim kafa cöp tenekesine bir vurdu:roflol:
dong diye bi ses.. şoktayım.. agrıyor kafam yılduızlar ucusuyo..kafamçokkarıştı
o sırada hoşlandıgım cocukta gelmiş.. kalabalık görünce dalmış aramıza ne oldu diye.. onu gördüm zaten başladım aglamaya.. :ecrin_bebek:
soruyo arkadaslara ne oldu diye..
ordan biri " çöp tenekesine kafa atmaya calıştı" diye espiri yapınca
cocuk yarıla yarıla gülmeye devam.. :dilcikar:
bende utancımdan bagıra bagıra aglamaya.. :roflol:
bide salya sümük tutmuş "kafam cok acıyoooooo acıyoooooo beyin hücrelerim ölüyoooooo ölüyooooo":roflol:şiir gibiyim ya... delimiyim neyim.. hücrelerim ölüyo nedemektir yahu..:roflol:
tabi beni dinleyen kim millet yerlerde hala..

off ya.. ben bukadar da garip olamam ya:eek:.. cocukluguma inmek istemiyorum.. beni durdurun...bu sondu tamm artık.Şeniz

nez12 hasarı kedi gülkurusu ve abba... yaaaakaydirigubbakcemile3 muhteşemsiniz ya... :roflol:

ay hepinizin kiler süper kızlar ama benimkileri anlatsam utangaçlıktan ziyade rezil olucam:roflol:

sineks canım sen devam et hayrına :roflol:

asiiiiiiiiiiiiiiii banane ben anlamam.. istiyorummmmm canım..
yok öle beleş hikaye kaydirigubbakcemile3
hadi bakalım...:roflol: bi sen bi biz...:roflol:

ayy yok canım yaa yapım geregı belkı oyle zarar verıcı yada bu tarz saka sevmem ben de ondan ama demekkı haketmıssın kı sen de azdegılsın demekkı kaydirigubbakcemile3sırnaşık şey

bigünde yaptıklarımı anlatayım :eek: o zaman tam dayaklık oldugumu anlarsınız kaydirigubbakcemile3 bunlar bana müstehak...

kaydirigubbakcemile3 kız benimkiler komik değil yahu rezil oluorum geliorum sonrakaydirigubbakcemile3

sen annat ben ilham alıcam:roflol::roflol:

bende nişanlımla yolda yürürken,harıl harıl çenem açılmış bişeyler anlatıyorum,ama hiç susmuyorum,kaldırımda elele yürüyoruz,bi de tam gelinliklere bakacağım dönemdi tam tepemizde bir mağaza vardı"aşkım bak şu tarz bişey diktire..........."diyemeden ben soluğu yerde aldım kafamçokkarıştı bi de kaldırımlarda şu yuvarlak mantar gibi taşlar olur hani,kafam yukarda olduğu için göremedim,ayağım fena takıldı ama harbi çok rezil bi durumdu,sağolsun yardım edip kaldırdı ama kıkır kıkır da güldü eşşekkkk:mymeka:

ayy kızlar aklıma geldı okul zamanıydı yıne o zaman benımkıyle yenı yenı cıkıyoruz ıste ogle tatılınde bu okuldan kacıyo arkadaslarıyla bende tabı ona ınat yapacam yaa kankımle bırlıkde bızde bı gun cıkdık okuldan ogle tatılınde gezdık falan ıste beklıyorumkı benı gorsun dısarda ıste cok kızar cunku bılıyorum kıskanc yaa her neyse karsıdan arkadaslarıyla gelıyo bu bende gordum hemen okulun oldugu yola dogru acele ettırıyorum arkadasımı kı hemen gecelım kı bızı gorsun dıye ayyy bırden arabanın tekı onumuze cıkdı ama bı fren yaptı az kalsın altında kalcaktık tabı fren sesıne sadece o degıl tum okul ıcındekı dısındakıler bakdı ayy rezıl olduk yaw bı utandım kı az kalsın canımdan da oluyodum ıste sınıfta herkes alay ettı arkadasım ve benımle cok bozulmusdum yaa kormusunuz dıyenler ıste ezılıp olcekdınız dıyenler...senağlama

lise dönemlerim...
o zaman annem beni fena halde sıkıyor yani sıkı yönetim var evde tek yaptığım deli gibi ders çalışmak. ama gönül işte üst sınıftan birine aşık oldum. ama platonik tabi tanımıyorum etmiyorum, öle kendi kendime gelin güvey olmuşum.
arkadaşlarım bu asosyalliğe bir son vermeye karar verdiler. nasıl olacak bu iş dedim, yanyana merdivenlerden çıkarken biz senle şakalaşır gibi yapıp seni çocuğun üstüne doğru iteceğiz sende çarpıştıktan sonra özür falan dilersin,tanışırsınız dediler. aklıma çok yatmadı ama epeyi türk filmi izlemişim gençler çarpışır kitaplar yere düşer büyük aşk başlar.:roflol::roflol::roflol:
neyse o teneffüs heyecandan nasıl terliyorum,ders zili çaldı benim kalbim yerinden çıkacak sanki. neyse yanyana yürüyoruz bizim salaklar beni bir ittiler çocuğa doğru dengemi sağlayamadım bir türlü önce çocuğa çarptım sonra da merdivenlerden yuvarlandım. ama ne yuvarlanma :roflol::roflol::roflol:
herkes başıma toplanmış, ben yerde yatıyorum kaldırdı beni yerden. arkadaşı seslendi uzaktan "hadi oğlum derse geciktik bırak arkadaşları götürsün" dur ya gariban benim yüzünden yerle bir oldu dedi:roflol::roflol: sonra arkadaşlarım koluma girip beni yukarı çıkardılar.
sonuç: yırtık bir çorap, kanamış dizler ve "gariban" sıfatı :roflol:

nişanlımla sevgiliyken ilk kez buluşucaz. arabayı park etmiş bi yere beni almaya geldi.
ben arabası nedir ne değildir bilmiyorum. yanımdan biraz uzaklaştı arabaya doğru yöneldi bende vayy çocuğa bak audi si var diyorum. hemen kapıya yapıştım ama kapı kilitligamyoncuiremsu

dedim neden açmıyosun???? demez mi araba o değil buuuukaydirigubbakcemile3
kıpkırmızı olmuştum oda çok bozulmuştu:roflol::roflol::roflol:

kısslarrr süpersinizz.. devamm devammm :))
sinekscim vazgecmek olmazzz emınım sende daha maceralar var yerimseniben :roflol:
asiiii senıde beklıyorusss gülüm.. ;-)

siz anlattıkca benımde aklıma gelıyor yenı yenı :))
-lise hayatım boyunca bele ugrasan aynı sınıfta bulunan uyuss bi çocuk vardı.. kantınden seker alır onu yemek yerıne agzıyla kırar sacıma atardı :eek:klava: sırama sakızı sıvar benım oraya oturmamı heycanla beklerdi :eek:klava: sacımı kesmeye kalkması,cantamı yakmak istemesi bunlar bazıları.. arrtık benle ne alıp veremedıgı var bılmıyordum ama içten içee bi intikam duygusu beslemıstım ona karsı :):):):)))
sonra okulun son gunu böle össye yonelık konferanslar verılıyor tabe.. bizde okulun spor salonunda sandalyelerde oturuyoruz.. ama okadar lkalabalıkkı baska okullardanda gelenler oldu sandalyeler yetmedi bi çogu ayakta kaldı.bide konfresansı sunanlar için kursu gibi bişey yapılmıstı.bende ortalarda oturuyom ,kısslar yer kapmıstı bana :):)
baktım önumdekı sandalyede hakan kırmızı kapşonlu bşey giymiş ama çocuk hiç oturmuyokı oraya buraya laf yetıstırıyo mıllere şaka vs yapooorr .neyse içimden dedım Allahım bugun buyuk gun intikamımı en derin sekılde alıcam :):):):) 1500 kişi garantı var..
hakan efendı ayaktaydı tam oturacagı sırada ben sandalyesını gerıye bı çektım direk yere yapıştı :):):):)
ama spor salonunda kahkaha sesleri dalga dalga yayılıo ayakta duranlar yerlere yatacak gülmekten :))))
akıllı hakanda kırmızı kapsonunu ustune cekti dikkat cekmemek için hahahaha :)))

hepiniz muhteşemsiniz kızlar...:roflol::roflol:

vakti zamanında bulundugum bir şehrin güzel mi güzel köylerinin birinde oturan arkadaslarımın yanına gittim...alkisalkisalkis

beni cok iyi agırladılar falan cıktık dışarı laylaylommm.. ohh ne güzel keyifler kıyak..
fırlamalık yapcazya.. cıkalım insaata 2.kattan atlayalım dediler:1shok:.. varmısın? varım!delikafadulden
ee mübarek erkek cocugumusun otur ip atla evcilik oyna yok..gamyoncuiremsu
bunlar kıkır kıkır gülüo..CADIARZU
hayırdır neyiniz var diyrorum uçuşa hazırlanıyoruz diolar.. bak sen !!:eek:
dedim en son atlim ben korkarım.. bide soruyorum asagısı çimlikmi betonmu..:uhm: korkudan bakamıyorum ki atlayacagımız yere.. arka tarafta biyere atlicakmısız.. ee düşcegimiz yeri bilelim demi kafa göz mü yarılcak iskeletmi kırılcak:emir_bebek:.. ona göre şahadet edip atlayayım...:roflol:
1. atladı : aaaaaaaaaaaaaaaaaa diye bises..:1shok:
2. atladı: aaaaaaaaaaaaaaa diye bises:1shok:
3.atladı: aaaaaaaaaaaaaaa diye bi ses:1shok:..
ama zevk alır gibi cıkıyo ses Allah AllahCADIARZU
başladım şahadet getirmeye:a015:... yav kacsam kacamıyorum erkeklige bişey sürdürmemek deyimi vardır ya.. al onu bana uygula.. ben bişey sürdüremiyorum.. bide benim canıma okurlar..
dua okuya okuya koştum gözümü kapattım atladım:a015:...
Allahım burası cennetmi cehennemi yoksa arada biyermi derken gözümü acmamla burnuma tezek kokularının gelmesi bir oldu:roflol:...
meger onlar atlamış numarası yapıp 1. katın balkonuna gecmişler bende tezeklerin üstüne..:roflol::roflol:
agzım burnum tezek .. üstüm basım tezek..delikafadulden
tesellim ise tezeklerin daha cıvık olmamasısırnaşık şey.. allahtan katıymış birazz :roflol:..
eve dönerken minübüste yaşlı dede ve ninelerimin bana bakışlarını içten içe söylenmelerini unutamıyorum..
işin garibi okulumuzun nadide yakışıklılarından bir grupta otogarda indigim minübüsün orada başka bir minübüsü bekliyorlarmış.. tam rezillik..delikafadulden:roflol::eek:

ayy canımm yaa :roflol: esek şakasına kurban gitmissin sende...

benımde basımdan asagıya kaç poset bılmıyorum çimento torbası bosaltmıslardı :roflol: :roflol: tamamen gri olmustum sonrasında :roflol: kaydirigubbakcemile3 delikafadulden
Allahtan gozlerıme bişey olmamıstı :1ninca:

en son vakkamı da yazayım bu tam rezıllık, spor magazasına gırdım bır spor pantolon alayım dedım. hem de magaza ınsan kaynıo. kabınde gıyınırken pantolon fılmlerde kı bır yırtıldı once kemer yerı koptu, sonra kıcından ayrıldı. eşıme seslendım, ne yapcaz dıye, cep telınden resmını cekcem dıye tutturdu, gulmekten cözum bulamadı. benı sınır ettı. netıce ıtıbarı ıle yenı bır plan yapıp hemen kaçtım. kaydirigubbakcemile3 sınırlı oldugunda o resımlere bakıp gevşıyormuş dıye sılmıyor... :kızgın:

mıllet arkamdan amma konuşmuştur. gatana gıbı neyıne senın spor pantolon dıye -tatlicadiarzu- gıcıklar.

en son vakkamı da yazayım bu tam rezıllık, spor magazasına gırdım bır spor pantolon alayım dedım. hem de magaza ınsan kaynıo. kabınde gıyınırken pantolon fılmlerde kı bır yırtıldı once kemer yerı koptu, sonra kıcından ayrıldı. eşıme seslendım, ne yapcaz dıye, cep telınden resmını cekcem dıye tutturdu, gulmekten cözum bulamadı. benı sınır ettı. netıce ıtıbarı ıle yenı bır plan yapıp hemen kaçtım. kaydirigubbakcemile3 sınırlı oldugunda o resımlere bakıp gevşıyormuş dıye sılmıyor... :kızgın:

mıllet arkamdan amma konuşmuştur. gatana gıbı neyıne senın spor pantolon dıye -tatlicadiarzu- gıcıklar.

:roflol::roflol::roflol:

bigün lisede yine dısarda arkadaslarla oturuyoruz..
yakışıklı bide arkadasları gelmiş.:asigim:

cafedeyiz. içeceklerimiz var elimizde kimi kola kimi cay içiyor.. bende ne cay içerim ne kola..
dedim banada bişey söyleyin.. kola söylediler..:içelim:
allahtan kolay söylemişler... neden mi.. devamını okuyun..:eek:

bi kola iki ola derken içtigim kolanın haddi hesabı yok..
gülmekten ölüyoruz gırgır şamata.. ee yeni arkadasta var birazda kendini begendirme duyguları içinde olabliirim..:eek:
bi ara bi espri yapıldı ben gülmekten yarılıyorum... ve o an ne olduysa oldu :1shok:

ben çişimi kaçırdım biraz..:1shok:
hani gülmekten olur ya..:ecrin_bebek:
anam ne yapıcam şimdi ben.. benneyaptımkikalksam kalkamam otursam nereye kadar..
benneyaptımki

herkes yarılıyo gülmekten ben kıpkırmızı oldum.. okadar kola içersen olacagı o..:mymeka:

ecel terleri bu olsa gerek.. bide kotum buz mavisi kesin belli olmuştur ıslaklık..kafamçokkarıştı
yok ya kalkamam imkanı yok. millet hazırlanıyo falan.. cok care aklıma elimdeki kolayı üstüme dökmek oldu..:jeyyar:
tek care bu.. ya dökücem yada çişli kız larak o yakışıklının hafızasına kazınıcam.. :roflol:
sakar olmak çişli olmaktan iyidir kızım dedim..:1closedeyes:
döktüm kolayı.. :roflol:
millett "aaaaaaaa ne olacak şimdi vah vahfisfisfis" derken ben gayet relax:nazar:
aman dökülmüşse dökülmüş. rahat olun ya.. diyorum. :roflol:
tabi bu centilmen beyler hemen uzun hırkalarını bana verdiler üstümdeki belli olmasın diye..
ee bende yırttım arkamıda kapatmış oldum böylece..
:roflol:

bide kola yerine cay olsa ne yapacaktım bilmiyorumm haşlanırdı artık biyerlerim..:roflol:

X